nasiona marihuany

[HPS 250w][0.36m2] [amnesia haze x killing fields- 2szt, sannies jack x killing fields-2szt] [odkurzaczdymu]

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
G

Gość

Guest
Witam wszystkich! Zaczynam z małym poślizgiem, ale mam nadzieję,że wszystko pójdzie jak trzeba.

Małe info:

PESTKI: 2x amnesia haze x killing fields, 2x sannies jack x killing fields
BOX: 60x60 0,36m2
OŚWIETLENIE: HPS 250W + na flo lampa UV
DONICE: docelowe 11l
WENTYLACJA: 2x fi125 + mieszający
ZIEMIA: Uniwersalna Professional z dodatkiem perlitu, dolomitu, mikoryzy. Na dnie oraz na górze keramzyt.
NAWOZY: TNT Complex, Super Vit, Power Zyme, Root Complex, Fosfor Plus, Bloom Complex, Ripen, Melasa
TRENING: LST


5 dni temu wrzuciłem pestki na waciki, 3 wykiełkowały, jedna AHxKF nie chciała się otworzyć, więc zrobiłem jej cruszing. W razie gdyby nie puściła kiełka to moczę już następną.





AHxKF która nie chciała się otworzyć









Wszystkie cztery poszły do ziemi, narazie do małych doniczek, później przesadzę je do docelowych 11-litrowych.



Pozdrawiam.
 
G

Gość

Guest
No fajnie się zapowiada :D Powodzonka Będe parzył :D Buch z tobą <wodna>
 

malyspliff

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2011
Postów
194
Buchów
1
Odrobina uv i będzie miazga z teg. Też chciałem włożyć taką lampkę ale brak funduszy :]
 
G

Gość

Guest
Jak na razie start po chu... Z ziemi wyszły dwie SJ x KF a dwie AHxKF padły;(
Wrzuciłem do ziemi kolejne AHxKF, ale nie wiem czy coś z niej będzie ponieważ przez 5dni na wacikach nie puściła kiełka...
 
Ostatnia edycja:
G

Gość

Guest
Wez ją lekko paznokciem przycisnij powinna pęknoc i pozostaw na waciku mokrym :D Pozdrówka i farta życzę i czekamy na UP <joint>
 

malyspliff

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2011
Postów
194
Buchów
1
Start może i nieciekawy, ale za to finisz będzie z pie****nięciem. Dziękować trzeba jimowi za dobre serce.
 
G

Gość

Guest
Wez ją lekko paznokciem przycisnij powinna pęknoc i pozostaw na waciku mokrym Pozdrówka i farta życzę i czekamy na UP
Scisnąłem przed wrzuceniem do ziemi,trochę się otworzyła. Zobaczymy czy wyjdzie.


Start może i nieciekawy, ale za to finisz będzie z pie****nięciem. Dziękować trzeba jimowi za dobre serce.
Podziękowanie dla JIMa jak najbardziej.;]
 
G

Gość

Guest
IMHO nie wiem czy dobry pomysł wrzucać do ziemi jak kiełka nie puściła, wiem że ludzie na forum tak robią ale wtedy mniejsza kontrola że tak to ujmę, a jak ma puścić to tym bardziej powinna na wacikach... Nie wiem co Ci doradzić, chciałbym żeby Ci w pełni ruszyła fotorelacja, jak mam być szczery to nie zależy mi na wygranej czy przegranej miałem cichą nadzieje że porówna sie planty w różnych okresach u różnych osób...:zjarany: no i Jimowi zrobić tym samym

chusteczki kładziemy do środka (w przegródki), na górnej części od wewnątrz naklejam sobie taśme z nazwą i jazda koło kompa gdzie cieplutko i u mnie akurat ciemno, poza tym z folią w środku i oklejone taśmą nie przepuszcza światła

Hehe, Ja wkładam do kompa i odpalam ściąganie filmów<lol>

Według mnie trzymanie dłużej niż 5 dni na wacikach nie ma sensu, więc scisnąłem i wrzuciłem w ziemię. Jak widzisz na poprzednich fokach z kiełkowaniem nie mam problemów tylko pesteczki trafiły się jakieś ospałe. Temperatura i wilgotność ok.


Nie jest jednak tak źle, coś tam dzisiaj wyszło z ziemi. Mam nadzieję, że nie padną bo trochę marnie wyglądają...



AHxKF









SJ x KF




SJ x KF



Pozdrawiam;)
 
G

Gość

Guest
Witam po małej przerwie.

Zacznę od tego, że AHxKF padła;(. Zostały trzy SJxKF




Dokupiłem żarówkę MH, żeby troszkę podgonić na wegu.




Tak po za tematem, szykuję się już z klonami na OUT.
Jak podoba się wam mój nowy propagator z domku dla chomika? :D




Pozdr.;)


---------- Aktualizacja posta 23-04-2012 23:25 ---------- Czas poprzedniego posta 21-04-2012 00:43 ----------

UP
23.04.2012

Otwieram dzisiaj boxa aby podlać roślinki, patrzę a tu coś zielonego wystaje z pod keramzytu:cat:

Po chwili zastanowienia przypomniałem sobie, że dopełniałem docelową doniczke ziemią z doniczek z których roślinki nie wykiełkowały.
Malec wybił się nawet z pod warstwy keramzytu<lol>
Jak podrośnie to go przesadzę.




Czyli jedno AHxKF będzie w moim boxie, pozdr.;)
 
Ostatnia edycja:
G

Gość

Guest
Pikuj już tego malucha puki ma małe korzenie.

Poczekam jeszcze jakieś 3 dni niech pierwsze liście się rozwiną.


Dzisiaj wytrząsłem ze znalezionych resztek trochę haszyku i dorwałem aparat<lol> Chciałem zrobić hashball, jak kolega natural, ale przy metodzie wstrząsowej nie za bardzo się da.




---------- Aktualizacja posta 27-04-2012 14:59 ---------- Czas poprzedniego posta 24-04-2012 23:23 ----------

Zgadnie ktoś co to za robak na mojej SJxKF ? <joint>

[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-252634] [/URL]
 
Ostatnia edycja:
G

Gość

Guest
UP! 14-ty dzień weg.


Wczoraj przesadziłem malca AHxKF i zrobiłem jednej pannie LST. Niedługo przyjdzie czas na resztę.

Pan życia i śmierci1555 -To niestety nie Dzier włochaty...


Całość:




Po LST:



SJxKF po LST:









UP! 18-ty dzień weg.


Całość po LST






04.05.2012

Widzę, że coś małe zainteresowanie, dorzucam niedawno zrobioną fotke aby urozmaicić troche fotorelke.







Pozdrawiam;)




 
Ostatnia edycja:
G

Gość

Guest
UP!

05.05.2012


21 dzień weg/ 1 dzień flo

Dzisiaj przełączyłem na flo


Warunki na weg miałem:

fotoperiod 24/0
wilgotność 60%
temp 27
EC: 1.5
PH: 6
Temp wody: 22




Nie wiem, za bardzo co robić z malcem AHxKF który wyrósł z nikąd;) Przesadziłem go narazie do kubeczka. Ma jakieś 8cm, troche nie za bardzo wrzucać go do reszty bo prawie wcale nie będzie miał wega. Niech wypowie się w tej kwesti JIM.

Pozdr
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół