nasiona marihuany

HPS 250W, 0,49m2(70x70x170), 5x Royal Gorilla Automatic od RQS / Grow I

Wyszukiwarka Forumowa:

Matt92

Well-known member
Rejestracja
Cze 23, 2020
Postów
90
Buchów
1
ŚCINKA !

W 69 dniu wszystkie panny poszły pod nóż.
U czterech pokazały się brązowe tricho, u koszykarza ich nie było, za to mleko 100%, dlatego postanowiłem ściąć za jednym razem.
Sporo trymowania, praktycznie cały dzień nad tym siedziałem. Podziwiam ludzi, którzy lecą komercyjnie i obrabiają po kilkadziesiąt krzaków. Nie wiem czy to jeszcze brak wprawy, czy kwestia tego, ze u mnie na topach siedziało sporo liści, ale kur*w bylo sporo podczas trymu.

Co mnie zaskoczyło, mimo tej samej odmiany i bardzo podobnego stopnia dojrzałości każda panna wyglada i pachnie inaczej.

Mniejsze topki


Szczyty



Co daje razem ~ 561 gramów

Do tego trzeba doliczyć ok. 40g popcornu, którego nie ma na zdjęciu, a który trymowała moja dziewczyna. Ten poszedł na szybkie suszenie i małe testy.

Co w sumie daje ok. 600 gramów mokrego.
Przed scinką dziewczyny nie były podlewane ok. 3 dni, wiec po wysuszeniu i wywaleniu łodyg cel 100g suszu na pewno zostanie osiągnięty.
Aktualnie wszystko suszy się w namiocie, później ok. tygodnia curingu i zrobię aktualizacje z wagą.
Najcięższy top, mimo iż nie największy - za to najbardziej zbity, ważył ok. 30g.

Ogólnie powiem tak, popcorn z dolnych partii(40g, których nie ma na zdjęciu) został na szybko wysuszony dla testu i ....klepie naprawdę solidnie. Pewnie znaczący jest tutaj fakt, ze nie palę jakoś często, ostatni raz ok. 3-4 tygodni temu. Natomiast jest dobrze.
Ciekawi mnie jaka będzie moc po leżakowaniu większych topów, czy tez szczytów.

Pozdrawiam oglądających i widzimy się za kilka dni, piona.
 
Ostatnia edycja:

Matt92

Well-known member
Rejestracja
Cze 23, 2020
Postów
90
Buchów
1
Mili Państwo, podano do stołu


Można powiedzieć, ze pierwsza uprawa dobiegła końca, tym samym czas na małe podsumowanie




Co razem daje ~126 gramów

Dodając do tego to, co zostało wysuszone od razu z dolnych daje łączny wynik 135g




Celem było 100 gramów, które udało się osiągnąć.
Wynik nie jest spektakularny, natomiast jak na pierwszy raz jestem zadowolony.

Mam jeszcze trochę pestek auto wiec je wykorzystam w następnej uprawie. Natomiast później przechodzę na sezonówki i postaram się wyciągnąć z nich okolice 1g/watt... chociaż nie powiem, już ciągnie mnie na sezonówki i może jednak skuszę się od razu. Zobaczymy.

Tym czasem to wszystko i widzimy się niedługo w kolejnym grow.

Ps. Ktoś podpowie jak przenieść wątek do zakończonych relacji?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół