nasiona marihuany

Hps 250w 12/12 od nasionka 4x devil cream auto

Wyszukiwarka Forumowa:

Piesmorderca11

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2018
Postów
152
Buchów
2
Odznaki
1
Witam Serdecznie po dlugiej przerwie

Dziewczyny maja pierwsze 24h za soba po 12h naslonecznieniu I maja sie dobrze. Chce sprobowac 12/12 poniewaz man jedna penne juz dojrzewajaca I nie chce odpalac kolejnego boxa I chcialbym zredukowac koszt Pradu. Mam nadzieje ,ze bedziecie mi kibicowac I dotrwam do konca

Box 70x70x180cm
HPS 250W
Wiatrak mieszajacy I wyprowadzajacy
Grzalka 40w poniewaz box jest na strychu I tu w szkocji calkiem zime
Ziemia canna pro
Nawozy cal mag ,bio grow ,bio pk 5/8 od bio tabs
Pk boost. Cannazym.

Temperatura w dzien 28/ wilgotnowc 50

Temperatura w nocy 17/ wilgotnosc 60 %
Mam nadzieje ze dziewczyny dojda I bedzie widownia do kibicowania I do z***ek . Pozdrawiam Serdecznie z pochmurnej szkocji Piesmorderca11 :)



 

Alastor Moody

widzę to, czego nie widać
Rejestracja
Cze 3, 2020
Postów
198
Buchów
354
Odznaki
2
Miałem ciut większy box na początku i takie samo światło :)
Zobaczymy co masz do zaoferowania :)
 

Piesmorderca11

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2018
Postów
152
Buchów
2
Odznaki
1
Witam ja z pytaniem do was ,czy viparspectra p600 dalaby rade na mojej powierzchni. Sprawdzilem pobor mocy mojego hps I pobiera prawie 300w szok.
Prosze o porday
 

Piesmorderca11

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2018
Postów
152
Buchów
2
Odznaki
1
Dzien numer 2

Temperatura 27 wilgotnosc 50%
Temperatura w nocy 17 wilgotnosc 60%

Nic ciekawego sie jeszcze nie dzieje, mam jedna penne ktora przez przypadek zrewegowalem ale mam nadzieje ,ze dojdzie do siebie.
Zastanawiam sie nad zmiana lampy wyslalem nad viparspectra p600 myslicie ,ze dalaby rade ? Czy doradzilibyscie cos innego chcialbym obinzyc zuzycie pradu.





Tutaj zestresowana panna w ktora bardzo wieze I mam nadzieje ,ze sie pobiera



Pozdrawiam I mam nadzieje ,ze ktos cos doradzi na temat zmiany oswietlenia.
 

pazur

Tylko spokój nas ocali
Rejestracja
Wrz 16, 2020
Postów
583
Buchów
723
Trochę bez sensu zmieniać teraz na led skoro piszesz że musisz dogrzewać boxa
 

Piesmorderca11

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2018
Postów
152
Buchów
2
Odznaki
1
Up dzien 12

Temperatura w dzien 24
Temperatura w nocy spadla do 14 stopni
Wydaje mi sie ,ze wolno cos ida ale to sami zobaczycie.






Zastanawiam sie zeby je przeniesc do 0.25m2 boxa zeby poprawic I'm warunki.

Pozdrawiam
 

Piesmorderca11

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2018
Postów
152
Buchów
2
Odznaki
1
Up zakupilem nowa lampe viparspectra p600 I dziewczynyleca do nowego boxa mniejszego I beda lecialy 18/6 do tego dorzucilem 4 northenlights ktore beda jak najdluze na wegu i na flo poleca do duzego boxa
 

euzeBio

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2020
Postów
47
Buchów
0
Czesc kolego,
Hps to hps, mam jakiegos shiza ze ziolo z hpsa jest po prostu lepsze niz z ledow :p Ale grow kosztowne dlatego trzeba dobrze planowac kazdy krok zeby przeswiecony prad nie poszedl sie je**c i wybac bezposredniosc ale cos zaczynasz kombinowac za bardzo. Lampa bez dwoch zdan na + ale ogarnij swoj plan: masz 70x70 i miales 4 planty, teraz box bedzie mniejszy o dochodzi 4 kolejne planty ? to gdzie to sie pomiesci, chyba ze bez jakiegokolwiek LST czy tez topingu zeby szly ino w gore ? No ciekawe to. Dwa, rzeczywiscie jak na 12 dni to mogly by byc odrobine wieksze. Podsumuj co tam dokladnie masz, ile dni, jaka powierzchnia, jak podlewasz i niech to rusza z kopyta!

Powodzenia, Bless!
 

Piesmorderca11

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2018
Postów
152
Buchów
2
Odznaki
1
Dziekuje za wypowiedz kolezko. Box bedzie wymiarow 50x50x100 dla automoatow 4 dojda w male doniczki I beda wegowaly. Automaty dzien 13ty 12/12 od nasionka ale zmiana swiatla nastapi dzisiaj wieczorem jak dzieci pojda spac I tak pozostanie przez kilka tygodni. Podlewane sama woda ph 6.0 myslalem zeby im dac bio grow ale wiem ,ze ziemia Zawiera duzo skladnikow na poczatku. Postaram sie wstawic fotki wieczorkiem po przeniesieniu do nowego boxa

---------- Post Zaktualizowany 20:40 ---------- Data pierwszego postu 20:27 ----------

A co do lampy to chce zmniejszyc koszt pradu tak samo jak powiadasz I co sprawdzilem na watomierzu pobiera 15w na 15% i 91w na 100% wiec bedzie za***iscie jak zmniejeze pobor pracy o 100w z grzalka. Sam hps 250w a ballastem pobiera 300w

Wiec zobaczymy ,czy bedzie wielka roznica ale mam nadzieje ,ze tak wiec fingers crossed guys :)
 

Piesmorderca11

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2018
Postów
152
Buchów
2
Odznaki
1
ch*j babies strzelil nie dam rady opanowac temperatury ,wiec jedynie co mi pozosaje hps. Trzymajcie kciuki . !
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
Witam ja z pytaniem do was ,czy viparspectra p600 dalaby rade na mojej powierzchni. Sprawdzilem pobor mocy mojego hps I pobiera prawie 300w szok.
Prosze o porday

Mój też tyle bierze. To wcale nie jest dużo. Policz sobie 1 kWh kosztuje okolo 55gr. Pamiętaj że rachunek za prąd jest co 2 miesiące
 

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,597
Buchów
6,970
Odznaki
11
Mój też tyle bierze. To wcale nie jest dużo. Policz sobie 1 kWh kosztuje okolo 55gr. Pamiętaj że rachunek za prąd jest co 2 miesiące
U mnie z faktur wychodzi niecale 70 tanioche masz :D Odpal dwa boxy na zmiane i tyle hehe pozdro.
 

Piesmorderca11

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2018
Postów
152
Buchów
2
Odznaki
1
Ja place 0.12 pence za kw. Viparspectra na pewno zawita w kolejnym grow I zobaczymy jak to pojdzie na ledzie. Jak narazie zostaje pray hps zeby to temperature utrzymac.
 

Piesmorderca11

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2018
Postów
152
Buchów
2
Odznaki
1
Wiec sytuacja jest nastepujaca panny w ogole wprzestaly rosnac wiec caly dzien spedzilem na forum I doszedlem do wniosku ze gleba byla tak mocno ubita ze korzenie nie mialy jak rosnac. Delikatnie wycagnalem je z grow bagow I rzeczywiscie ziemia jak kamien wysypalem cala ziemie z doniczek wszystko przerobilem I wrzucilem je znow do doniczek mam taka nadzieje ,ze nie ppgorszylem ich stanu.
Zmienilem swiatlo na 18/6 I do tego doszly 3 northen lighty od panpestka.pl serdecznie dziekowac. Wstawie kilka fotek jak sytuacja sie polepszy.
 

Piesmorderca11

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2018
Postów
152
Buchów
2
Odznaki
1
Wyrwalem chwasta za duzo nerwow mnie to kosztowalo zaczynam caly grow od poczatku prosilbym o przeniesieniu do niedokonczonych
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół