nasiona marihuany

[HPS 250W/400W][0,36m^2] - 2x Super Bud | 1x Chemdog | 1x BubbleGummer

Wyszukiwarka Forumowa:

Ile suszu jest w tym buszu?


  • Łącznie głosujących
    7

zdziebkO

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2014
Postów
156
Buchów
0
widze u Ciebie tez juz fajne miotelki sie porobily :)
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
No i gicior, jest progres od ostatniego czasu. Ten superbud za***iście wygląda, ciekawe o ile wzrósłby jego potencjał gdybyś miał trochę więcej czasu na grow, ale aż obczaje tą odmiankę bo na prawdę topy za***iste. Bubble gummer - najbardziej ciekaw jestem ten odmianki, paliłem kiedyś double gum'a a i faktycznie pachniał jak różowa guma do żucia (na spizgance oczami wyobraźni widzę te gumy za 3zł w sklepikach szkolnych :sunny:). Nie dość, że zapaszek za***isty to i ryja urywało, no po prostu za***iste palonko.. :)
A co do kwestii ucinania dolnych kwiatów - pare ostatnich razy ucinałem praktycznie cały dolny popcorn co by moc szła w wyższe szyszki i wyniki miałem lepsze niż z popcornem.
Pozdro <wodna>
 

Credo

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2014
Postów
195
Buchów
0
Alarm!
Czy to jajca?
Przełączyłem ostatnio światło na 400W - a niech mają na koniec -pomyślałem.
A tu pojawiło się coś takiego:



Wyrywać,czy nie dygać?
 

Leshy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 12, 2013
Postów
977
Buchów
10
to nie jajcy
- nic nie dygaj
 

Credo

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2014
Postów
195
Buchów
0
Day 86 / 55 flo

Superbud dostał wpie**** od żarówki, pół głównego topu do wy***ania.
W niedziele będzie ścinka bo co raz więcej bursztynu. Jutro druga dawka ripenu dla wszystkich oprócz mniejszego SB, który zostaje do porównania walorów smakowych. BG ma niebywale zbite i masywne topy. Ciężki jak cholera - zobaczymy po wysuszeniu ;)
Chemdog tak bydlak, jakiego jeszcze nie miałem. Top jest po prostu ogromny.
Nigdy więcej roślin bez LST i na odpie****.
Kilka fotek:
SB mniejszy








SB większy z roz***anym topem (zdjęcia dla ludzi o mocnych nerwach).







Chemdog








Bubble Gummer






Pozdro :)
 

majestro

Well-known member
Rejestracja
Cze 9, 2011
Postów
120
Buchów
0
wygląda mi na pleśń bo przepalenie to nie jest.. zapodaj fote pod Twoją lupę i jak najszybciej usuń tą pleśń jak nie chcesz stracić na plonie
powodzenia!
 

Credo

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2014
Postów
195
Buchów
0
Spokojnie to nie plecha.
To 100% kontakt 400W żarnika z topem. Stuff w tym miejscu suchy jak pieprz, kruszy się na pył w palcach a zjawisko od kilku dni nie postepuje. Chciałem to ciachnąć ale nie bardo widzę sens skoro za pare dni i tak idzie pod nóż.
Ale dzięki za troskę i dobre rady!
 

Leshy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 12, 2013
Postów
977
Buchów
10
opowiadaj jak ten bubblegummer wychodzi :p
 

Cello

#conspiracy.
Rejestracja
Lip 21, 2014
Postów
20
Buchów
2
Również obserwuje BubbleGummer, bo sam zamówiłem. ;) Czekam na smoke report.
 

Credo

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2014
Postów
195
Buchów
0
Co mogę o nim powiedzieć?
Pytajcie o co chcecie postaram się udzielić info.
Na pewno zapach nie przypomina mi gumy do żucia - ale odróżnia się względem pozostałych roślin.
Jak pisałem jego topy są bardzo zbite, twarde i ciężkie. Nie grymasi nie marudzi rośnie jak trzeba.
Smoke reporty nie są moją mocną stroną, poza tym jeden rabin oceni zioło tak a drugi inaczej. Na pewno dam znać czy dobrze klepie ;)
Dziwi mnie troche popularność "bublaczka" bo dla mnie zagadką i faworytem w tym projekcie był Chemdog. Ciągle się miotam jakie pechy zamówić na następny raz ale jakiegoś chemdoga to sobie na pewno nie odmówię. Może Dinachem? Wszyscy ostatnio chwalą dinafem jako dobrego breedera. Dinachem, Moby Dick i co by tu jeszcze...
 

Credo

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2014
Postów
195
Buchów
0
Wynik

Super Bud 1 - 39g
SuperBud ze spalonym szczytem -28g
BubleGummer - 44g
Chemdog -29g

Razem 140g.

Można powiedzieć, że szału nie ma ale na moje potrzeby jest ok.
Jest to też mój życiowy rekord.
Jak na projekt z nastawieniem dość frywolnym jestem nawet zaskoczony, bo gdybym nie samplował i ocalał by szczyt jednego z SBków to pewnie było by ponad 150.

Jak na razie mogę powiedzieć, że największą przyjemność sprawia mi Bubblegummer. Rozbrarająco pozytywna fazka - dobry imprezowy towar. Chemdog wycina z butów tak, że czasem nei widomo które to sufit a które podłoga a Sb to zwykłe palenie które po prostu mocno kopie ale jakichś fajerwerków sobie nie przypominam.

The End.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół