nasiona marihuany

[HPS 250W/400W][0,36m^2] - 2x Super Bud | 1x Chemdog | 1x BubbleGummer

Wyszukiwarka Forumowa:

Ile suszu jest w tym buszu?


  • Łącznie głosujących
    7

Credo

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2014
Postów
195
Buchów
0
Fajny projekcik, sam mam podobnego boxa i na nastepny raz mysle zeby dac tez minimum 3 roslinki, bo tak narazie zawsze jedna. Jak radzisz sobie z wilgotnoscia w boxie? Bo ja musze miec reczniki, a Ty widze chyba nie masz na to miejsca nawet. Powodzenia i oby do konca :)

Mam nawilżacz z doprowadzeniem do boxa za pomocą rurki ale na flo oczywiście go nie stosuje.

Szkoda,że bez treningu bo straszne badylaki porosły ale popalić też będzie co.Pozdr

Też żałuje, zwłaszcza chemdoga. Widać, że go skrzywdziłem brakiem treningu.

Pozdro chłopaki!
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Biedy nie ma, ten chemdog mógłby dać nieźle gdybyś takiej wy***ki w niego nie położył :D :freak:
Ale jak na projekt 'zajrzeć, podlać' jest nienajgorzej, jak kolega wyżej wspomniał będzie co palić :)
Ten gummer faktycznie idzie nieźle, aż dziwne że odrosty równo w góre poszły, wygląda jakby jako jedyna systematycznie była obracana podczas gdy reszta w większości porosła tylko z jednej strony :smokee:
Pozdro
 

zdziebkO

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2014
Postów
156
Buchów
0
Tu jeszcze daleka droga :) Widze kolego ze jestesmy na podobnym etapie zycia roslin :)
 

Leshy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 12, 2013
Postów
977
Buchów
10
fajny projekt - rośliny zdrowe ładne.
jaki zapach ma ten bubble gummer od fs ?
 

Credo

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2014
Postów
195
Buchów
0
Dzięki ;)
Mówiąc całkiem szczerze to ja tam w nim nie czuje nic z gumy do żucia. Coś bardziej mięta/limonka - taki zapach zostaje na palcach po doglądaniu rośliny. Jedno jest pewne -od tygodnia woń jest intensywna. Filtr ledwie daje rade. Wspomagam się lekko uchylonym oknem w pomieszczeniu. Duża w tym "zasługa" bublaczka.
 

zdziebkO

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2014
Postów
156
Buchów
0
kolego jak wczesniej wspomniales powyciagane, bo to jest zasluga malego Boxa :) ja z poczatku tez mialem 3+1auto w boxie 50x50. I tez tak sobie przemyslalem ze lepiej zasadzic 4 rosliny i wiecej sciagnac niz 6 zeby sie dusily i mniej sciagnac:) PZDR !
 

Credo

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2014
Postów
195
Buchów
0
Mam pytanie
Ponieważ dolne kwiaty na prawdę ch***wo się rozwijają lepiej było by je całkowicie wyciąć czy przetrzebić trochę liście żeby lepiej je doświetlić? Czy fryzjer w tym stanie nie spowoduje zbędnego stresu?
Co przełoży się na lepszy plon? Proszę o opinie.
 

zdziebkO

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2014
Postów
156
Buchów
0
sa plusy i minusy tego jak wytniesz to roslina sie skupi na produkowaniu u gory kwiatow tam gdzie sa najlepiej doswietlone, Ale znowu zestresuje roslin i 3-4-5 dni bedzie stac w miejscu!
 

3072

...
Weteran
Rejestracja
Mar 19, 2010
Postów
4,441
Buchów
9
Są różne szkoły. Ja wycinam wszystkie dolne kwiaty gdyż obawiam się, że mogą zabierać roślinie wigor w produkowaniu górnych topów. Poza tym te dolne nigdy jakieś "och ach" nie rosną ;)
 

Credo

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2014
Postów
195
Buchów
0
No to mam dwie sprzeczne informacje:D Golenie kwiatków od dołu zestresuje roślinę czy doda wigoru topom?
Chyba nadszedł dla mnie czas na wgryzienie się w temat jak działa stres u roslin (bo u ludzi to wiem;))
 

3072

...
Weteran
Rejestracja
Mar 19, 2010
Postów
4,441
Buchów
9
i jedno i drugie. Stres może spowolnić roślinkę ale jak już "się odbije" wpłynie pozytywnie na zbiór. Para nie pójdzie w gwizdek ;)

A jak jest z treningami agresywnymi? Zatrzymują rozwój ale finalnie się opłaca
 

zdziebkO

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2014
Postów
156
Buchów
0
no ale tak szczerze mowiac tam 3 kulki tu 3 kulki i sie robi giecik dobry z tego :D:)
 

Credo

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2014
Postów
195
Buchów
0
Ależ z was łapserdaki :D
No dobra, a co spowoduje większy stres - u***anie wiatraków czy chujowych kwiatków?
 

Credo

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2014
Postów
195
Buchów
0
Dzień 78

Day 78 / 47 flo
Powoli można dostrzec coraz więcej mleka. Trochę pruningu i sama woda do picia. Nawozy będą następnym razem.
Ciekawe ile jeszcze do końca. Wg GHS superbudy powinny być gotowe w 8 tygodni kwitnienia. Chemdog w 9. Bubble też chyba miało być 8. Ja zakładam, ścinkę za jakieś 3 tygodnie. Będzie też test ripenu na superbudach. Test będzie miał na celu ostateczne zweryfikowanie info czy ripen zmienia smak palenia.

Superbud 1






Superbud 2








Bubble Gummer (faktycznie co raz ciekawszy zapaszek - odróżnia się od reszty)






Chemdog (pobrałem ostatnio sampla - ususzyłem zapaliłem i ***ało mi łeb, można pluć na Ariana i GHS ale chemdog już ma moc powyżej średniej)






 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół