nasiona marihuany

[HPS 400w] 0.64m2 - 2x Purple Haze, 2x Carmen Poison, 2x Wedding Cake, 2x Chocolope Kush, 1x Harlitsu Hwking Kush. Zapraszam serdecznie !

Wyszukiwarka Forumowa:

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Witam ponownie szanowne grono :tiphat:




Zacznijmy od setapu, prawilnie:

Box - 80x80x180
Swiatlo: HPS 400W SHP-TS GROLUX-SYLVANIA
Fotoperiod: na veg 12/1. Na flo 12/12 pod koniec coś będę kombinował pewnie z mniejszą ilością światła.
Ziemia: Light Mix w małych doniczkach, po przesadzeniu wylądowały w All-Mix od Biobizz
Nawozy: w asortymancie mam fishmix, top max, bio bloom, cal-mag, tytanit, roots power, mikoryza uniwersalna, troszkę zostało mi Elycitor'a.
Trening: Głównie na Bena

Odmiany tym razem to :
- 2x
Chocolope Kush - PanPestka
- 2x Carmen Poison - PanPestka
- 2x Wedding Cake - PanPestka
- 2x Purple Haze - PanPestka
- 1x Harlitsu Hawking Kush (CBD) - PanPestka
Tutaj chciałbym podziękować bardzo za sponsoring ekipie @
panpestka.pl ,wielkie dzięki za wsparcie !
Nasiona pierwsza klasa, pierwsza wykiełkowała w 13h od wrzucenia do wody, pierwszy raz coś takiego widzę.. Równo leci, jak narazie żadnych anomalii, sami zobaczycie.


25/5/0


Lampy nie stygną, dziewczyny wyszły z ziemii 16/12, także równy księżyc temu.
Nie miałem zabardzo czasu na zaczęcie wcześniej fotorelacji ale udało mi się cyknąć chociaż jakąś fote w 12 dniu jak ciąłem na bena.
Właśnie je podlewałem i wycinałem co nieco i muszę się z wami podzielić, że Purple Haze pachnie niesamowicie a nawet nie zaczął kwitnąć.

Dzisiaj jest 5 dzień indukcji.
Jak zwykle zaczynam z chujowymi zdjęciami, hps świeci w namiocie, następnym razem się postaram bardziej..
Niestety ale nie obrócone.. tutaj 12 dzień





HHK



Wedding Cake



Purple Haze



Chocolope Kush ( jeden na 3 pały )



Carmen Poison ( jeden na 6 )



A tutaj bonusik, veg box i zaczynam robić jakieś nasiona auto na out jeśli się w ogóle uda zrobić ten out, a jak nie to ze wszystkiego zrobie OS'a.




Pozdrowionka, jeśli będę miał chwilkę to dodam coś w następny weekend, buziaki !
 

Alastor Moody

widzę to, czego nie widać
Rejestracja
Cze 3, 2020
Postów
198
Buchów
354
Odznaki
2
Właśnie je podlewałem i wycinałem co nieco i muszę się z wami podzielić, że Purple Haze pachnie niesamowicie a nawet nie zaczął kwitnąć.
!

Wiesz jak zrobić smaka!

Też wrzucam do wody Purple Hazy od pana pestki, to chyba jest pierwsza fotorelacja tych pestek na forum, wyprzedziłeś mnie diable! Będę oglądał Twoje poczynania :)

Ile mają te doniczki? 6L? 7L?

pozdro!
 

muu

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
258
Buchów
438
W marcu tez bede sial rozne nasiona od PanaPestki, a wspolnym mianownikiem bedzie Purple Haze.
Takze jestem ciekaw co ci z tego wyrosnie. Powodzenia :)
 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
Też jestem ciekawa Purple Haze i planuje go zakupić, tylko jeszcze tyle pestek w lodówce zalega.... Eh. Powodzenia, będę na pewno zaglądać. :)
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Czy aby na pewno dobre światło w set upie?

Bo na ostatnim zdjęciu tinki wygląda na panel ledowy?
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Wiesz jak zrobić smaka!

Też wrzucam do wody Purple Hazy od pana pestki, to chyba jest pierwsza fotorelacja tych pestek na forum, wyprzedziłeś mnie diable! Będę oglądał Twoje poczynania :)

Ile mają te doniczki? 6L? 7L?

pozdro!


Hehe, no powiem Ci, że dostałem listę nowych nasion które wchodzą na sklep niebawem i jak zobaczyłem purple haze'a to bez zastanowienia wziąłem, fajnie, że też będziesz robił fr z tej odmiany, będę zaglądał jak Ci to tam idzie :sou: !
A co do doniczek to standard 11l 25cmx25cm

Czy aby na pewno dobre światło w set upie?

Bo na ostatnim zdjęciu tinki wygląda na panel ledowy?


Cześć przyjacielu, tak dobre światło w setupie i masz racje na ostatnim zdjęciu to panel ledowy na Samsungach lm301h ale w moim nowym świeżym boxie 0.36m2, to taka bonusowa fota tylko. :wed:
W przyszłości zamierzam sprawdzić ten panel w tym boxie 0.64.
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Kto jak nie ja..

:dancee:25/13/5:dancee:




Witam szanowne grono, dzisiaj mały upik, bo mam czas :wok:
Tak więc, wszystko rośnie w swoim tempie, podlewane samą wodą + jakieś stymulatory tzn. Tytanit, Bloom Booster od GHE, nie wiem czy pisałem ale sypnąłem im trochę mikoryzy uniwersalnej od firmy BIOPON jakiś czas temu.
Wyciąłem niepotrzebne odrosty drugi raz przy ostatnim podlewaniu i tak już zostawiam.
Długa indukcja, jakoś mozolnie im szło to wejście na flo ale to przez ten azot w all mixie, popalił mi ***aniutki Carmen Poisony, jednego przelałem i się wyprostował, bo wyglądał marnie 10 dni temu..
Harlitsu Hawking Kush jeszcze nie wbił na flo, jest pare preflowerów, fajna mutacja wyszła na jednym ze szczytów, sam sobie zrobił topping, nie potrafiłem tego uchwycić na zdjęciu więc kiedy indziej może mi się uda.
Lecimy ze zdjęciami, zbiorowego nie będzie, bo HPS mi świeci w boxie..


Zacznijmy od pary Purple Haze, najwcześniej zaczęły kwitnąć jak widać :chili:





Chocolope Kush, ten na trzy wygląda dziwnie i dziwnie się zachowuje



Carmen Poisony, jestem zadowolony z tego po prawej :hermy:



A tutaj rodzynek Harlitsu Hawking Kush



Zakończymy akcentem Wedding Cake, jeden ciekawie zmutował








Pozdrawiam i do następnego, chciałbym jeszcze pozdrowić ekipe [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] , bardzo fajne geny !
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Udało mi się uchwycić dwa szczyty wna HHK

z boku ( ta łodyga która wychodzi ze środka to liść ):



z góry:



szczyt obok też się coś fajnego formuje :kot:





a tutaj bonusik jakis szczyt wedding cake




 
Ostatnia edycja:

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,520
Buchów
2,968
Odznaki
3
Super! Piękniutkie. Ładnie to robisz. Daj jakiś raport z tych roślinek, jak smakują i działają. Relka bardzo dobra.
 

neurofan

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2020
Postów
921
Buchów
2,882
Odznaki
4
Ładnie bez przeszkód do przodu! Będę podglądał jak rosną fioletowe hejzy od panpestka. powodzonka
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
No fakt, ten wedding cake prezentuje się spoko. Juz w kolejnym projekcie przetestuje.
W dobrym kierunku idzie to grow! keep it up :perk:
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Łup, Łup, Łup..

:dancee:25/13/16:dancee:




Szybki Upik, bo czasu brak a miałem go zrobić w weekend, mało czasu dla dziewczyn ale jakoś to idzie, ten all mix mi popalił trochę końcówki na purple haze'ach ale ch*j chyba żadnych większych problemów z tym nie będzie a jak coś to flush i lecimy dalej..
Nudy w sumie, sama woda leci, przy jutrzejszym podlewaniu zapodam jakieś nawozy na flo i minimalną dawkę azotu.
Mam nadzieję, że znajdę chwilkę żeby podjechać po jakieś PK w nadchodzących tygodniach.
Na ten moment jestem zadowolony, tylko ten jeden dziwoląg w postaci Chocholope Kusha który rośnie na 3 szczyty jakiejś rdzawej wysypki dostał na liściach i włoski z calyxów wychodzą jakieś malutkie, pierwsze myślałem, że to herma ale nie. :skr:
Sorry za foty ale na szybko robione, nie przyłożyłem się ..

A zaczniemy od Purple Haze, jeden formuje już fajne bobki




Carmen Poison



Chocolope Kush




Wedding Cake



zdjęcie sprzed 3 dni



Liście też niczego sobie




I jeszcze Harlitsu Hawking Kush


 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Idzie wiosna..

:dancee:25/13/26:dancee:



Cześć i czołem, minęło 10 dni od ostatniej aktualizacji z growboxa więc czas najwyższy, chciałbym zacząć od tego, że bardzo miłe to grow dla mnie, dziewczyny dobrze wyglądają, są pięknie opruszone śniegiem, jak narazie bez większych potyczek tylko coś Wedding Cake'i głodne jak wilki, podlałem przedwczoraj jakąś większą dawkę blooma i trochę fishmixa więc może już nie będzie postępować niedobór.
Tak po za tym to temperatura utrzymuję się w granicach 21-29C, wilgotność teraz 50-55.
Purple haze i wedding cake oblewają się żywicą na potęgę, lekko musnę palcem szczyt a palce kleją się jak po godzinnym trimmingu :zab:

Przedwczoraj podlane według wigoru ale poszło fishmix, biobloom, tytanit, bloom booster od ghe, Purple hazy nie dostały fishmixa, wedding cake dostały większą dawkę i jeden Chocolope Kush



Carmen Poison ( mało szronu, ogólnie średnio )





Chocolope Kush ( ten większy naprawdę kulfon )







Purple Haze








Wedding Cake








HHK



Rozsczepiony



a tutaj drugi




Dzięki za odwiedziny, buchy i komentarze, trzymajcie się, do następnego !
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Fajne pały rosną :) oby do ścinki bez niespodzianek!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół