D
delete
Guest
Te dwie po lewej z ostatniego zdj. jak ci Gołąbek pisał, z deka poleciały do góry! nawet bardziej...,
ale ta w środku ma potencjał! Bedzie gruby top.
Pisz przy następnych up'ach
który to dzień weg/flo tych kobit?,
bo galimatias tam masz? jedna modelka, trzeci hobbit<coolpalacz>
Albo mi się tak wydaję?
:mrgreen:
Plamki, wyschnięte liście, nie powrócą to stanu pierwotnego, tak już zostanie.
Jak plamki pojawią się na nowych liściach, No to wiadomo, że trzeba wykąpać je w wódce:grin:
ale ta w środku ma potencjał! Bedzie gruby top.
Pisz przy następnych up'ach
który to dzień weg/flo tych kobit?,
bo galimatias tam masz? jedna modelka, trzeci hobbit<coolpalacz>
Albo mi się tak wydaję?
:mrgreen:
tak dalej to samo tylko teraz mniej czerwone
lodygi
Plamki, wyschnięte liście, nie powrócą to stanu pierwotnego, tak już zostanie.
Jak plamki pojawią się na nowych liściach, No to wiadomo, że trzeba wykąpać je w wódce:grin:



