nasiona marihuany

HPS 400W 5x T.N.R

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,602
Buchów
2,367
Odznaki
1
Siemano zapraszam do fotorelacji myśle że będzie na czym zawiesić oko :bounce:

5x T.N.R od KC BRAINS w donicach 11L

PLAGRON LIGHT MIX przez cały weg nie dostały nawozu tak pięknie rosły ziemia bardzo dobra

NAMIOT Homebox GROWLAB GL100 100x100x200cm tani a dobry namiocik

ZASILACZ CYFROWY LUMATEK 400W DIMMABLE

ODBŁYŚNIK Z GNIAZDEM 47x36cm /97%
Wentylator kanałowy wyciągający drugi jakiś mały mieszający natomiast wtłaczającego nie posiadam bo chyba nie potrzebuję ? temp. +20

Rośliny mają już 40dni

Fotka z dnia 20.05 dzisiaj albo jutro dodam aktualne fotki od tyogdnia już kwitną




Ogólnie pięknie to rośnie mam tylko problem z WILGOTNOŚCIĄ wynosi aż 90% jak mogę ją obniżyć żeby nie było problemu z pleśnią za niedługo... czy wysuszacz powietrza da radę? jak tak to jaki ? dodam że box stoi w piwnicy i dlatego taka wilgotność za to z temperaturą nie mam problemu.
Korzenie wyszły z donic może coś się złego stać z tego powodu ? jak je zapakować spowrotem? :freak::freak:
Pozdro!
 
R

rolnikdolpasz

Guest
You Black Men.
A co nie Masz w tej piwnicy okna?
Myślę, że otwarcie załatwi sprawe z wilgocią. Nawet w piwnicy bez boxa na ścianach jak nie jest wietrzona gromadzi się pleśń w górnych narożnikach.
Jak jest na dole boxa otwór, to można wstawić z 1m alurury i zagiąć, żeby świeże powietrze miało skąd wpadać do środka i jednocześnie nie dostawało się swiatło.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,602
Buchów
2,367
Odznaki
1
Można lekko podsypać gleba.

Oszalałeś nie bede robił kopcow w boxie :freak:

---------- Post Zaktualizowany 12:32 ---------- Data pierwszego postu 06:38 ----------

Troszkę zaspałem z przełączeniem wyrosły metrowe krzaki <lol>

dostają 2x w tygodniu po 5ml na donice bio bloom i top max, ale chyba są głodne zauważyłem czerwone łodygi




 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,602
Buchów
2,367
Odznaki
1
Witam 2 tydzień FLO, wszystko dobrze idzie rośliny sobie puchną ale są nonstop głodne i sporo jeszcze urosły mają grubo ponad 1m.!
Czy mogę dać PK 13/14 od canny niezabije bakteri w ziemie? bo używam organicznych nawozów dostają dwa razy w tygodniu po 5ml biobloom i top max a łodygi dalej czerwone...











Niedobór?
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,602
Buchów
2,367
Odznaki
1

explozja

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2009
Postów
287
Buchów
0
Hej. Masz Problem z wilgotnością... ,a to na niebiesko świecące to nie nawilżacz czasami włączony ? Nawiasem mówiąc inwestuj w osuszacz powietrza i masz problem z głowy jeżeli chodzi o ten "problemik" Pozdro !
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,602
Buchów
2,367
Odznaki
1
Hej. Masz Problem z wilgotnością... ,a to na niebiesko świecące to nie nawilżacz czasami włączony ? Nawiasem mówiąc inwestuj w osuszacz powietrza i masz problem z głowy jeżeli chodzi o ten "problemik" Pozdro !

to jest właśnie osuszacz :freak: wilgotność 70-80% :/ nie wiem jak mogę jeszcze zmniejszyć ? wentylator mam kanałowy wyciągający i mieszający. Wtłaczający coś pomoże?
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
taki osuszacz to możesz wyj***ć nie ogarnie Ci tego... Zainwestuj jakieś 500zł w konkretny osuszacz to bedzie ok. Nawet jakbyś grow robił w piwnicy bez okien.
 

długi

Advanced Smoker
Weteran
Rejestracja
Lut 7, 2011
Postów
750
Buchów
1,563
Odznaki
2
za***iste planty, tylko uwazaj na plesn, upewnij sie ze masz dobra cyrkulacje powietrze, poprostu zapie**** duzo wiatraczkow, ja u mnie wczesniej na pozne flo zawsze 4 wiatraki 5 calowe mam bo raz juz plesn zawitala.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,602
Buchów
2,367
Odznaki
1
Osuszacz za 200zl niby fajnie zbiera wode I duzo daje mysle nad jeszcze jednym albo kupie jakis konkret tylko miejsca braknie w boxie :freak2:
 
A

Arcane

Guest
Ja mam osuszacz bodajze za 230zl i rh spadlo tylko o 10% :V dlatego dorzucam topsin i amistar na planty i 0 plesni poki co :) lepiej zainwestuj w jakis lepszy :d
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,602
Buchów
2,367
Odznaki
1
Witam 27 dzień FLO

mam problem z niedoborami co lać żeby poprawić kondycję roślin aż tak dużo jedzą ? nie mogę ich ogarnąć :freak: pomóżcie panowie jakie nawozy kupić żeby było lepiej! tylko ORGANICZNE, leje raz wodę raz nawozy lałem również algi i azot i jakoś słabo :/
Kwiaty pięknie puchną i zalewają się żywicą











 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół