nasiona marihuany

HPS 400w i 50 stopni

Wyszukiwarka Forumowa:
1

1oolec

Guest
Witam.

mam problem, okazalo sie ze kiedy zamkne szafe na noc co by swiatelko w fazie snu sie nie dostalo a nastapi dzien i lampa sie wlaczy przy zamknietej szafie temperatura podskakuje do 50stopni (full na termometrze!!) to troche chyba za duzo co? :p

wiec co czynic zeby tego uniknac bo pewnie to moze zabic moje roslinki :(
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
Jakies przeszło 20 st C.Pomyśl o wentylacji.
 
S

sdfsdf

Guest
Temperatura


Konopie są rośliną ciepłolubną. Temperatura, w jakiej rosną, waha się od 27°C do 55°C. Natomiast za idealną temperaturę uważa się pośrednią między 38°C a 45°C. Z powyższego wynika, że uprawy konopi najlepiej udają się w klimacie tropikalnym, gdzie taka temperatura jest naturalna. Przy uprawie domowej należy zadbać o odpowiednią temperaturę (uprawa szklarniowa). Trzeba też wziąć pod uwagę, że niektóre urządzenia grzewcze produkują szkodliwe dla uprawy promienie. Najważniejsze jest to, aby temperatura, w której rosną konopie, nie była niższa niż 25°C, ponieważ rośliny rosną wolniej, a jakość marihuany jest gorsza.
:flower:

to znalazlem na jakiejs stronce :p
masz pozatym stanowczo za cieplo :p
Pozdro!
 
1

1oolec

Guest
dzieki bardzo czyli zbic jakies 10 stopni i ma rozumiem idealne warunki? :)

wentulacje mam z tym ze widac wiatraki komputerowy to zbyt malo :/
 
S

sdfsdf

Guest
nie no najlepiej to jak bys mial wlasnie 25 stopni czyli polowe tego co masz
a ten box jest z gory przykryty jakos? bo ja mialem podobny problem dlatego go odkrylem :p mam teraz 30 stopni :) ale w ciemnym mam za do 18 :/
 
1

1oolec

Guest
to jest szafa :) wiec gory nie sciagne :p musze chyba popracowac nad jakims wiekszym wiatrakiem :)
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
proponuje łazienkowy i jesli miałes tam cos mto miało rosnąc juz pewnie niezyje
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
polecal bym ci zkolowac sobie jakies 2 wentylatory (ja mam 2 od kompa 12x12cm i wystarczaja) i zrobic chlodzenie na HPS
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół