nasiona marihuany

[HPS 600W][Poprawka box 1.44m2] Blue Dream x6 i DrGreenthumb's Em-Dog x3. Zaczynamy!!!

Wyszukiwarka Forumowa:

F4rmerTHC

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2013
Postów
148
Buchów
0
Witam!!!

To jest juz moja druga fotorelka i są małe poprawki:jaraczz:

Pestki: Blue Dream i DrGreenthumb's Em-Dog z Humboldt.
Box: 120x120x200 i w poprzedniej fotorelce taki sam był no ale to moja pomyłeczka we wszystkim.
Lampa:Hps 600W.
Ziemia:GrowMix z Plagronu 100L.
Doniczki: Docelowe 11L.
Nawozy:Wszystkie z Advanced Nutrients: Grow, Micro, Bloom, Voodoo Juice, Bud Factor X, Overdrive, Tarantula, Big Bud, Bud Candy, B-52.
Fotoperiod:Weg 18/6 Flo 12/12
Trening: Lst i Topping.
Kiełkowanie:Eazy Plug.
No to zaczynamy!:spalony:




Blue Drem


DrGreenthumb's Em-Dog


Pozdrawiam i z fartem!
 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Nak***iaj 18/6, chyba, że planujesz dłuższego wega. :p 12/1 sprawdza się przy dominacji genów sativy.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Z nawozów masz wszystkie...dodatki :D Brakuje Ci podstawy czyli grow, micro i bloom albo sensi grow/bloom A+B.
 

F4rmerTHC

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2013
Postów
148
Buchów
0
Nak***iaj 18/6, chyba, że planujesz dłuższego wega. :p 12/1 sprawdza się przy dominacji genów sativy.

Dziękuje za radę i zrobię tak jak mówisz będzie 18/6 :)

---------- Post Zaktualizowany 13:28 ---------- Data pierwszego postu 13:25 ----------

Z nawozów masz wszystkie...dodatki :D Brakuje Ci podstawy czyli grow, micro i bloom albo sensi grow/bloom A+B.

No i tu sie Mylisz a mam Grow Bloom i Micro :p
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
A dobra, wypisałeś a na fotce nie ma :D
 

TatraMoc

500+ madafaka
Rejestracja
Wrz 6, 2014
Postów
392
Buchów
1
Mialem u siebie ostatnio i BD i Emdoga. Lecialem 12/1, jakos 3 tyg vega mialy i wyrosly wielkie rakiety, prawie jak te KIMA ;)

Bedziesz pan zadowolony, powodzenia!
 

F4rmerTHC

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2013
Postów
148
Buchów
0
Mialem u siebie ostatnio i BD i Emdoga. Lecialem 12/1, jakos 3 tyg vega mialy i wyrosly wielkie rakiety, prawie jak te KIMA ;)

Bedziesz pan zadowolony, powodzenia!

No ten fotoperiod jest dosyc nowy na forum i nie wszyscy go stosują przeważnie jest 18/6 no i zdecydowałem się jednak na standard heh.<lol>
 

F4rmerTHC

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2013
Postów
148
Buchów
0
Witam!!

Wszystko idzie jak najlepiej panienki już pod lampą mh 600w wyszło 3 szt Em-Dog i 4 Blue Dream i to jest ich pierwszy dzień :) zobaczymy kiedy/czy reszta wyjdzie <peace>

Oto kilka fotek :p

Temp.28°C
Wilg.60%


09.01.2018 Pierwszy dzień 1/6 Blue Dream dodam tylko jedną fotke bo po co więcej :p



09.01.2018I teraz 1/3 Em-Dog'a wszystkie trzy ładnie wyszły;)



A teraz wszystkie panienki razem:)
Po prawej BD po lewej ED ;)



Przepraszam za jakość zdj ale nadal brak aparatu:p

Ps.Zapodałem nawilżacz do boxa:p
 

F4rmerTHC

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2013
Postów
148
Buchów
0
Witam kolejny up!!

Dzisiaj przesadzałem wszystkie panienki do docelowych donic 11l a paniek jest 8 no niestety jedna z Blue Dream nie wyszła nie mam pojęcia czemu.

Więc jest tak:
Jest to ich 4 dzień weg.
Blue Dream 5szt w 11l donicach.
DrGreenthumb's Em-Dog 3 szt i z tego dwie w 11l a dla jednej niestety zabrakło ziemi
:freak:
Temp.23
Wilg.66%
Zostały podlane VooDoo Juice, Tarantula.


Blue Dream po prawej 5szt a po lewej 3 szt Em-Dog ale tylko dwie w donicach 11l.





A tutaj nawilżacz i jak ładnie wiatrak rozdmuchuje pare:p




To wszystko i kolejny up za kilka dni.
Pozdrawiam!!!


---------- Post Zaktualizowany 13:46 ---------- Data pierwszego postu 10:52 ----------

No i już przesadzona panienka Em-Dog'a więc jest wszystko okey i aby szybko rosły:p
 

rosiczka

Active member
Rejestracja
Paź 1, 2017
Postów
26
Buchów
0
Hej F4armer!

Parę pytanek odnośnie nawozów, jeśli można :) Też jadę na papu od Advanced Nutrients - kończę właśnie swój pierwszy grow (za tydzień ścinka!), który ogólnie zaliczam do udanych, ale było trochę przejść po drodze, więc wszelka porada przed kolejnym grow jest mi na wagę złota... <joint>

1) Co do bazy - dawkujesz Grow+Micro+Bloom wg zaleceń, tzn. równe ilości każdego, czy jakoś modyfikujesz proporcje w zależności od fazy?
2) Co do dodatków - wiadomo, że dopiero startujesz z tą relacją i wszystko wyjdzie w praniu, ale... Jesteś w stanie zapodać jakiś ogólny zarys (pi razy drzwi) dokarmiania poszczególnymi "dodatkowymi" odżywkami w zależności od fazy? Np. kiedy i jak długo serwujesz Big Bud'a, Big Candy? Kiedy przechodzisz na Overdrive i na jak długo? Chętnie usłyszałabym po choćby jednym zdaniu na temat każdego z dodatków! :D

Pozdrosiczki!
 

F4rmerTHC

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2013
Postów
148
Buchów
0
Hej F4armer!

Parę pytanek odnośnie nawozów, jeśli można :) Też jadę na papu od Advanced Nutrients - kończę właśnie swój pierwszy grow (za tydzień ścinka!), który ogólnie zaliczam do udanych, ale było trochę przejść po drodze, więc wszelka porada przed kolejnym grow jest mi na wagę złota... <joint>

1) Co do bazy - dawkujesz Grow+Micro+Bloom wg zaleceń, tzn. równe ilości każdego, czy jakoś modyfikujesz proporcje w zależności od fazy?
2) Co do dodatków - wiadomo, że dopiero startujesz z tą relacją i wszystko wyjdzie w praniu, ale... Jesteś w stanie zapodać jakiś ogólny zarys (pi razy drzwi) dokarmiania poszczególnymi "dodatkowymi" odżywkami w zależności od fazy? Np. kiedy i jak długo serwujesz Big Bud'a, Big Candy? Kiedy przechodzisz na Overdrive i na jak długo? Chętnie usłyszałabym po choćby jednym zdaniu na temat każdego z dodatków! :D

Pozdrosiczki!

Grow micro i blum dawkuje na początku 2 ml na lite wody a po dwuch tyg daje juz 4ml a resze zobaczymy w praniu ja jeszcze nie stosowalem tych nawozów i sam nie wiem od jakiego momentu bede lał reszte dopalaczy:)
 

F4rmerTHC

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2013
Postów
148
Buchów
0
Cześć Człowieki :p !!!

6 Dzień Weg.
Nawozy: VooDoo Juice i Tarantula 2ml/1l, 250ml pod rośline.

No panowie/panie nic się za wiele nie zmieniło więc nir ma co się rozpisywać, wszystko idzie w dobrym kierunku widac że daja rade te nawozy rośliny zdrowe narazie zdrowe :] ale nie ma co krakać heh i jak dojdziemy do 14dnia weg to do tych nawozów co teraz daje dodam Grow, Micro, Bloom więc będzie petarda :p albo niewypał :D dobra koniec pitolenia czas na fotki :)

Jedna panienka z Em-Dog'a<joint>


I tutaj tez jedna panienka ale z Blue Dream<peace>


Razem teraz grupowe zdj. :)


Pozdrawiam i do zobaczenia za ok. Tydzień. :)
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Do tego voodo juice i tarantuli polecam dorzucić piranhę i tak od początku flo carboloada ;)
 

F4rmerTHC

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2013
Postów
148
Buchów
0
Witam was serdecznie !!!

To jest 10 dzień veg panienek.
Zostały podlane standardowo VooDoo Juice i Tarantula 2ml/L, 500ml pod krzaczek.
Temp i wilg: 27°C, 75%. W nocy nie wiem ile jest bo po prostu nie patrzę na to.

Moje panny zdrowe i wesołe :) nic dodać nic ująć, no może na jednej cos się stało na wiatraku to wygląda jakby przypalenie ale już podwyższyłem lampe no mam nadziejr że to pomoże a nie zaszkodzi :p

Tutaj właśnie ta panienka Blue Dream mam nadzieje że to przypalenie a nie coś innego ona jest ustawiona centralnie pod lampą.



Jedna z Em-Dog'a jakas taka dziwna od pozostałych dwóch panienek jakaś taka mała tzn chodzi mi o same liście bo wzrostem jest okey.



Obowiązkowo panienki razem po prawej Blue Dream, po lewej Em-Dog'i.



Pozdrawiam!!<peace>
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Profesjonalizm. Co tu dużo mówić :) Ja bym jedynie dał je do 15 l doniczek zamiast 11 i chwile dłużej wegował. 11l moim zdaniem idealnie pasuje do 1m2.
Ogólnie rzecz ujmując, będę śledził i kibicował :smokee: pzdr
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół