nasiona marihuany

hps awaryjnośc

Wyszukiwarka Forumowa:
N

nonek

Guest
Witam
mam pytanie czy ktos mial jakies awarie z hps, bo jednak jak świeci 24h to moze byc nie milo jak cos się zapali... wiem ze dlatego treba wszystko dobrze zrobic ale chodzi mi o to czy ktos mial jakies przygody z tego typu lampami ?
Pozdrawiam
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
Jak dobrze podłączysz układ to nie ma prawa się nić stać. Zapalic od hps to niec sie nie zapali. Może jedynie jak będzie blisko żarówy to zbrązowieje. :mrgreen:
 
R

rasta

Guest
hps to raczej bezawaryjna lampa choć sama żarówka ma ściśle określoną żywotność zazwyczaj ok.6000H. ale trzeba brac pod uwagę że im dlużej uzywana tym slabiej świeci. poza tym należy dbać o żarówkę: nie dotykac rękoma, nie dotykać niczym i nie pryskać wodą(przy opryskach roslinek) gdy jest gorąca bo może pęknąć.
 
D

dlugi7

Guest
hps od hps-a nic sie nie przypali o ile bedzie wszystko dobrze podłączone jedyne co sie nagrzewa to sttesznik który i tak powinien być podłączony za boxema z żarówki nie ma szans awaryjność lampy hps czym dłużej świeci tym świeci słabiej... no i kiedyś żarówka napewno sie spali wiec zawsze dobrze mieć jedną w zapasie... :thumleft: :tongue:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół