nasiona marihuany

hps do box-a 0,5x0,5x0,8

  • Autor wątku kasprzyksc
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
K

kasprzyksc

Guest
do boxa .0,5 ,0,5 0,8 jaka żarówka ??? 150 - 200 w powinna chyba starczyć a i czy ktoś wie ile kosztują części do zmontowania lampy ? bo żarówke 200W widziałem na allegro za 20zł:D
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
na przyklejonych topikach jest program do obliczania lumenow...150w powinno ci starczyc...pamietaj ze od hpsy roslinka bedzie musiala byc oddalona o jakies 20-30cm...samemu zrobic uklad moim zdaniem sie nei oplaca...lepiej kupic uzywany z allegro np...
....pytalem wczoraj w elektrycznym...kondesator chyba 40zl...zapolonnik 15...statecznik nie pamietam...zarowka 150w 40zl...wszytko wychodzi troche ponad stuwe...w temacie multimedia/internet/ jest tam topic o stronach internetowych gdzie mozna zakupic rozne rzecz....tam luknij na moj ostatni post...z tej oferty zamowilem 150w...sa to lampy sprowadzane z niemiec uzywane jeden sezon...jutro albo pojutrze powinna przyjsc to opisze czy wszytko OK...i bede majstrowal oprawe, tam to lustro co wspominales odpada, zwyklej folii uzyje...yo
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Na tego boxa 150W Ci spokojnie styknie. Ale jezeli masz kase na zakup i na prad to kup 200W

Tez bedetam kupowal lampe.. 70W.
 
R

rasta

Guest
Na allegro można tanio wyrwać hps-a. Ja ostatnio kupiem 150W za 60 zl. Teraz jest kilku gości, którzy chcą opchnąć hps-y. Jeśli sie poszczęści to możesz nawet tanio kupić
 

Lob19

Well-known member
Rejestracja
Lis 17, 2005
Postów
269
Buchów
4
ja kupilem 400W kiedys za 180zł chyba (+20zł przesylki)
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
poszukuje kompletny zestaw HPS 200-250 Watt (wszystko statecznik, kondensator...) zna ktos jakas aukcje na allegro czy cos ?

(moze nie powinienem tu tego pisac, ale nie chce mi sie szukac miejsca na to)
 
R

rasta

Guest
jesli szukasz hps-a to szukaj na allegro. ja ci szukac nie będe.chyba nie tak ciężko wejść na aukcję i w wyszukiwarce wpisac hps lub lampa sodowa.
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
qwa a widzisz na allegro jakas porzadna 250 ??? co za czlowiek, wrodzona k***.. z gory dzieki za pomoc
 
R

rasta

Guest
hej!!!!!!!!!!!!
jeśli nie ma to zobacz innym razem !!!!!!!!!!!!!
pytaleś się o allegro!!!!!!!!!!!
jak nie ma to ja też ci nie znajdę czyba nie!!!!!!!!!!!!
 
M

MILKA

Guest
Co do HPSów to ja też biore 70W ale sam bede sobie składał zamówiłem żarówke to koszuje 70W-34zł a z allegro bym juz wyciągna cały zestaw ale niem a to jak nowe!!! :D
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
sory rasta ze tak na ciebie wyjechalem ale mialem ciezkie dni wtedy sry :?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół