nasiona marihuany

[HPS][HYDRO] 6xAK-47/Kritikal Bilbo Genehtik Feminized IWS system

Wyszukiwarka Forumowa:

Ile wyjdzie z 6xAK47xKritikal Bilbao Fems 1200HPS + Co2?


  • Łącznie głosujących
    71

zarak

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2008
Postów
722
Buchów
0
Tak te noce sa super ziiimne <lol>. Ja podczas nocy mam 90% za to w dzien 55% Jak do tej pory spodkalem sie tylko raz z przypadkiem plesni na jednym z topkow(wakacyjne grow) czyli niema tragedi. Zapodaj jakies foty, dobrze dajesz z fartem do konca
 
D

delete

Guest
Dawno mnie nie bylo, dzisiaj nadszedl dzien kosy, wszystko przebieglo tak jak powinno, nic sie nie wydarzylo negatywnego, moze jedyne to, ze topy mi sie wyginaly od wagi a nie mialem nic do podtrzymywania, na przyszlosc juz wiem co zrobilem zle itp.

Wieczorkiem zdjecia ze scinki, chyba 1kg + bedzie, sam jestem ciekaw :):harvest:
 

zarak

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2008
Postów
722
Buchów
0
No troszke cie nie bylo welcome back <coolpalacz>
 
D

delete

Guest
Cos pieknego !!! ale nie odpowiem ci czy juz bo cos ch***wo mi kolory pokazuje "monitor z***any", ale buch polecial za taki grow (tez bym tak chcial :)) ale wilgotnosc chyba mnie zabije .
 

bobby_bud

Well-known member
Rejestracja
Paź 1, 2011
Postów
573
Buchów
0
ja bym jeszcze poczekal
generalnie lupa/mikroskop prawde ci powie


pokaz zdjecie calosci
na bank jest co pokazac
 
Ostatnia edycja:

zarak

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2008
Postów
722
Buchów
0
Ten ostatni jeszcze z tydzien spokojnie, 80% brazowych wloskow i kosa reszta wloskow zbrazowieje podczas suszenia. Zrobiles im fluscha? z fartem.
 
D

delete

Guest
No i po bolu. Wszystkiego wyszlo 1180 gram bardzo wysuszone (10 dni). Flasha robilem 6 dni. Jutro zaczynam 36 sztuk, juz bez namiotu, wiec bedzie ciekawie. Teraz najwazniejsze smoke report:

Powiem tak, ten towar jest z piekla rodem. Pale duzo i palilem rozne reczy ale takiego czegos nie palilem (nie mowie tego dlatego, ze to odemnie, jestem szczery w ocenie).
Smak - 9 lekko cytrusowy
Faza - 10! powiem tak, spalilem jednego blanta i przez 6 godzin nie wiedzialem co jest co. Jakas masakra, puszczalo mnie z 5-6 razy juz az mnie wymeczylo, a tu nagle jak takie tsunami nawrot i znowu bania.
Moc - 10!!

Palilem z moimi ziomkami co pala po 20 lat i kazdy powykrecany na maxa :) Nie uslyszalem od 1 osoby ktorej dalem zabalic, slowa negatywnego. Kazdy dzwonil i bylo: Co to ku**a jest? Jeszcze chodze do tylu ... :)

W kazdym razie polecam ta odmiane w 100%.

Jak juz powiedzialem, dzisiaj wjechaly pestki pod reczniki papierowe zeby sie poprzebijaly i lece dalej.

Pozdrawiam

:harvest:
 

zarak

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2008
Postów
722
Buchów
0
Dasz rade uzupelnic relke o jakies zdjecia z :harvest: powodzenia
 
D

delete

Guest




Pare zdjec ze scinki. Jak mowilem juz wszystko wyszlo super. Od przyszlego tygodnia zaczynam nowa fotorelacje 6x600W i 36 IWS System z Co2 itp

Pozdrawiam i dzieki za wszelaka pomoc.

Pozdrawiam
 
D

delete

Guest




Porownanie do 2litrowej butelki Evian

Pare zdjec ze scinki. Jak mowilem juz wszystko wyszlo super. Od przyszlego tygodnia zaczynam nowa fotorelacje 6x600W i 36 IWS System z Co2 itp

Pozdrawiam i dzieki za wszelaka pomoc.

Pozdrawiam
 
D

delete

Guest
Jaki brzuszek taki buszek :). Nakarmione te twoje panny niczym ty :)

Haha to nie ja na zdjeciu, ale masz racje nakarmione na maxa :D Co2 robi jednak swoje. No i jak sie dba tak sie ma ... mysle, ze moglo byc jeszcze lepiej, ale i tak nie ma co narzekac. Jak na pierwszy raz to i tak poszlo mi bezblednie ...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół