nasiona marihuany

HPS problem

Wyszukiwarka Forumowa:
S

sbn

Guest
Hej,
mam problem ze swoją lampą hps ( 150 ). Pochodziłą pare godzin ładnie i nagle zaczęła się wyłączać.
Co parenaście minut wyłączy się na 30 - 40 sekund i spowrotem się włącza. I z czasem częstotliwość wyłączania się wzrasta.
Co może być nie tak z tą lampą ?

Pozdro
 

Revers

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2006
Postów
113
Buchów
1
Pewnie ci statecznik klęknoł. Chociaz nie wiem do końca? Zanies do elektryka niech ci powie co jest...Weryfikacja nie powina wiele kosztować. Na ulicach nieraz tez sa takie defekty z lampami...
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Revers napisał:
Na ulicach nieraz tez sa takie defekty z lampami...
Na moich rejonach niedawno powstała nowa ulica, którą oświetlają nóweczkami lampami. Eleganckie obudowy .. normalnie HPS marzeń. Mrugają w nocy jak lampki na choince... można się spalić, usiąść na początku ulicy i polewać jak to ciągle sobie gasną... w sumie to jak zgaśnie to bezpiecznik Off i lampa twoja;)... Jak dla mnie to zabezpieczenia termiczne wyłączają twoją lampę. Gdzieś doszły mnie słuchy, że jeżeli lampa np 100W pracuje na częściach od 150W to się będzie co chwile wylączać z przegrzania.
 
L

lotshe

Guest
podaj mi opisy na stateczniku zapłonniku i typ lampy a ja postaram sie odpowiedzieć co się dzieje
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół