nasiona marihuany

HPS z allegro

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
S

sdfsdf

Guest
tez sie na nie patrzylem wczoraj tak z ciekawosci co jest na allegro :p
no i cos mi sie nie podoba tez zestaw... no a pozatym zobacz co ma trace, w podpisie a nie tylko on na forum ma do sprzedania lampe! zamiast na allegro mozesz kupic wlasnie z forum od kogos :) bedziesz mial pewnosc co kupujesz o wiele wieksza niz z allegro :p
pozdro!
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Jak chodzi o skrzych87 to polecam kolesia w 100% pewniak!!! Kupiłem od niego lampę i jestem cholernie zadowolony!!! Koleś nie robi wałów, idzie się dogadać odpowie na każde pytanie związane z lampą i nie tylko!!!
Sami zobaczcie w komentarze... odemnie dostał zasłurzony pozytyw.

Bielak napisał:
zamiast na allegro mozesz kupic wlasnie z forum od kogos bedziesz mial pewnosc co kupujesz o wiele wieksza niz z allegro
I tu byś się ku**a zdzwił! Na forum byle kto się może zarejestować i wy***e zrobić a na allegro chociaż jesteś chroniony regulaminami itp (allegro zwraca koszty do 300pln w razie wy***y).
 

trace

Member
Rejestracja
Gru 29, 2005
Postów
15
Buchów
0
wszystkie jego lampy polaczone sa strasznie hu**wo.twoja to tez za***ista prowizorka.skrzych sprzedaje jakies kradzione z ulicy lampy(tak wygladaja).mi sie to nie podoba. :ncool:
 
S

sdfsdf

Guest
Ca2na3is, masz po czesci racje ale mi nie chodzi o kogos kto jest na forum od 2 dni i ma na kokcie 1 posta... najlepiej brac od kogos kto jest tutaj dluzej a pozatym mozna sie z nim ustawic ze moze Ci wystawc lampe na allegro dla wiekszej pewnosci :) i tez bedziesz mial regulaminy :p
Pozdro!
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
trace, Czyli ma się rozumieć Ty sprzedajesz nóweczke funkiel z kartonika z kompletną obudową.

trace napisał:
wszystkie jego lampy polaczone sa strasznie hu*
Moja świeci więc świadczy to o tym, iż lampa jest dobrze połączona. Zresztą człowiek pomyśl!!! Jeśli potrafisz. Jak się połączenie nie podoba to można wszystko ładnie pięknie połączyć samemu.

trace napisał:
skrzych sprzedaje jakies kradzione z ulicy lampy(tak wygladaja).mi sie to nie podoba.
Z kąd je ma to już nie nasz biznes. Ważne jest, że lampe, którą u niego kupiłem odpaliłem bez najmniejszych problemów.

trace napisał:
twoja to tez za***ista prowizorka
No polemizował bym. Co wg. Ciebie świadczy o tym, że jest to "prowizorka"? Brak obudowy na układy? Brak reszty części latarni? Niebieskie i białe przewody?
 

trace

Member
Rejestracja
Gru 29, 2005
Postów
15
Buchów
0
heh nie mowie tego zeby ktos kupil moja lampe bo zglosilo sie juz kilka osob i powiedzialem jednej ze nie jestem pewny bo mialem miec druga lampe ale jeszcze jej nie mam.podpis zaraz zmienie bo jest nieaktualny.Co do lamp skrzycha:do wymieny jest lampa bo jest to lampa z ulicy.Ja bym nigdny nie kupil lampy ktora tak wyglada i tyle.Kupa gowna ktora ledwo sie trzyma.Pozdrawiam Cie goraco i pamietaj ze nie jade po tobie :flower:
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
trace, No ja po tobie też nie jade. Tylko chcę Cię uświadomić, że nie liczy się wygląd lecz charakter (jak z kobietami... coprawda ładna zawsze atrakcyjniejsza...ch*j ze pusta ;) ).
Reklamując swoje lampy nie rób antyreklamy tym którzy znajdują się w takiej samej sytuacji jak ty. Co do skrzycha to jak wspomnialem idzie się dogadać. Pogadasz.. dostaniesz nową lampę. Ja osobiście nie chciałem eliptycznej i poprosiłem o tubularną bańkę... i dostałęm na życzenie. Który sprzedawca Ci powie "poczekaj z 2 dni to skołuje Ci nówke SON-T" ? Ja jestem jednym z wielu zadowolonych klientów i poprostu poczuwam się do obowiązu obrony dobrego imienia sprzedawcy.
 

trace

Member
Rejestracja
Gru 29, 2005
Postów
15
Buchów
0
Ca2na3is napisał:
Reklamując swoje lampy nie rób antyreklamy
Ja nie sprzewdaje lamp mam tylkoe jedna i tez nic mi sie nie stanie jak jej nie sprzedam.
Ja po prostu nie kupilbym kradzionej lampy w slabym stanie ;)
 

zembfy

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
201
Buchów
1
Ca2na3is napisał:
Jak chodzi o skrzych87 to polecam kolesia w 100% pewniak!!! Kupiłem od niego lampę i jestem cholernie zadowolony!!! Koleś nie robi wałów, idzie się dogadać odpowie na każde pytanie związane z lampą i nie tylko!!!
Sami zobaczcie w komentarze... odemnie dostał zasłurzony pozytyw.

[
DZieki po mogles mi w podjeciu decyzji o kupnie tej lampy :D THX
 
1

1oolec

Guest
Nie bede zakladal nowego topica zeby zapytac...dlatego zapytam tu :p


w sumie to z indoor nie wiele mialem doczynienia

i kupilem lampe w przystepnej cenie (tak mi sie wydaje) no ale wlasnie nie jestem do konca pewien czy bedzie ona dobra dla moich kochanek...


http://www.allegro.pl/show_item.php?item=87569088


co myslicie?
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
1oolec, Jeżeli masz powierzchnię zbliżoną do 1m2 to będzie za***iście. Ziom też kupił taką lampeczke i jedynym minusem jest temperatura którą wydziela(grzeje się jak szk***ysyn).
 

zembfy

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
201
Buchów
1
juz czejkam na lampeczke bedzie wypas;.d tylko ja dostane i zakladam growloga;]
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół