nasiona marihuany

[HPS100] [0.16m2] [Critical Kush]

Wyszukiwarka Forumowa:

fajertajger

Member
Rejestracja
Wrz 15, 2013
Postów
22
Buchów
0
Witam
Nie jest to moja pierwsza uprawa, bywały takie na lampach 400 i 250, teraz tak hobbystycznie po dość długiej przerwie.
06.10.17 pestka wrzucona w ziemię.

Sprzęt:
Homebox growlab 40x40x120
Doniczka Hercules 12L
HPS 100 W w cooltubie
Regulator obrotów GSE
Wentylator wyciągający Harmann ML125/350
Filtr węglowy prima clima eco
Mieszający went z PeCeta
Ziemia BioBizz Light
Odżywki BioBizz Grow i Bloom
PHmetr GHE test
Nawilżacz
Higrometr i temperaturator

Ziarno Critical Kush od Barneys Farm

Listek ma 3 dni, temperatura w dzień 25-28 noc 22-25, wilgotność 50-70%.
Póki co siedzi sobie w ziemi Pokon.
Planuje LST od 4 piętra jak wszystko będzie OK.
Uprawa przewidziana do 22 grudnia więc musi być szybszy weg. :)

?pos=-927766]
normal_IMAG0308.jpg
[/url]
 
Ostatnia edycja:

isjustdude

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2017
Postów
228
Buchów
5
nie wiem czy widziałem słaby growlog z odmianą z critical w nazwie.. Powodzenia!
 

Spliffer

Well-known member
Rejestracja
Sie 10, 2017
Postów
74
Buchów
0
Ambitny cel do 22go grudnia. Nic no, 3mam kciuki!
Pozdro!
 

Jacula

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2017
Postów
326
Buchów
25
To od początku jedziesz fotoperiodem 12/12 skoro chcesz tak szybko się wyrobić? Będe zaglądał powodzenia
 

fajertajger

Member
Rejestracja
Wrz 15, 2013
Postów
22
Buchów
0
Jest 17h światła za tydzień myślę zmienić na 12h. Zobaczę jak będzie. Póki co wszystko myślę jest OK, jeden listek przez słabą wilgotność lekko wywinięty ku górze. Jest to 8 dzień od kiedy wyszła z ziemi, wcześniej przesadziłem do docelowej donicy skoro ma być szybko bez sensu było wrzucać w mniejszą na początku.



Prawie zapomniałem, podlana już BioBizzem Bio-Grow 1ml na 1 litr wody w związku z tym że ziemia light
 
Ostatnia edycja:

Pig pepa

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2017
Postów
138
Buchów
1
a ja wrzuciłem na taką powierzchnie dwie.... i jest mega ciasno, powodzenia i będę zaglądał :)
 

fajertajger

Member
Rejestracja
Wrz 15, 2013
Postów
22
Buchów
0
16 dzień życia roślinki od 3 dni 12h światła na dobę. Drugi raz podlana BioBizzem pełna dawka 2ml/1L.
Na tej powierzchni przy jednej już jest ciasno. Dużo nie jaram i mam tylko dla siebie dlatego mały boxik.
LST nie robię z uwagi na czas który mam do końca uprawy, nie chce jej dodatkowo stresować.
Dzięki za wszystkie komentarze i buszki. ;-)
 

fajertajger

Member
Rejestracja
Wrz 15, 2013
Postów
22
Buchów
0
20 dzień Wega od jakiś 3 dni przyspieszyła wzrost po przełączeniu na 12h. Mierzyłem PH po przelaniu z podstawki jest OK. Jeden listek na zdjęciu co widać lekko poszarpany przez went mieszający, poza tym cała zielonooka. Podlana pierwszy raz BioBizz Bloom 2 ml/1L.
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Wrzucaj duże zdjęcia wygodniej się ogląda pozdro będę zaglądać. Ciekaw jestem co wyjdzie z tego critical kush
 

fajertajger

Member
Rejestracja
Wrz 15, 2013
Postów
22
Buchów
0
26 dzień, 50 cm wysokosci, zostało mi około 25 cm boxa. Mam nadzieję że szybko przestanie rosnąć. Płeć pokazała, ostatnie podlanie jak było sucho poszło 5L wody BioBizz Bloom 5ml/1L.




Szkoda że się tak wyciągnęła, może moja żarówka już niedomaga, nie mam pojęcia, listki cały czas prawie dotykają cooltuby. :-(
 

Jacula

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2017
Postów
326
Buchów
25
Jeszcze tragedii niema jeśli chodzi o wyciągnięcie. Którą uprawę lecisz na tej żarówie?
 

fajertajger

Member
Rejestracja
Wrz 15, 2013
Postów
22
Buchów
0
To jest 3 lub 4. Dziś rozebrałem cooltube, teraz jest w niej tylko went z kompa wydmuchujacy. Chyba odwaliłem, nie wiem to się okaże ale odciąłem 5 bocznych szczytów które wyrastały od dołu łodygi. Bardzo wyciągnięte były ładnego topka to by nie utrzymały. Zobaczymy jak będzie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół