nasiona marihuany

[HPS1000W] [2.0m2] [COCO] [15xGreenCrack] [5xBlackDog] [HSO]

Wyszukiwarka Forumowa:

qdlaty

Active member
Rejestracja
Sty 24, 2012
Postów
27
Buchów
0
Czołem zieleńcy :bounce:
Zapraszam do fotorelacji, która będzie pierwszą moją uprawą bez ziemi, opartą na substracie kokosowym. Liczę na Wasze rady jak i z***y. Część z Was zauważy podobieństwa do innych fotorelacji, a szczególnie jednego użytkownika, z której sporo czerpałem :) Brawa dla osób które rozkręciły kokos na forum, dzieląc się doświadczeniem i wiedzą w jasny sposób, dzięki czemu przesiadka na kokos nie była taka straszna:freak: Lecimy:harvest:

BOX: 142x142cm h=200cm

ROŚLINY: wystartowały pod koniec wrzesnia w ilości
15xGreenCrack i 5xBlackDog od Humboldt seeds organization

PODŁOŻE: substrat kokosowy 70% i 30%perlit . Na spodzie jak i na górze warstwa keramzytu

DONICE: 11litrów

WENTYLACJA: Wentylator 365m3/h(wylot), w praktyce po dolozeniu filtra węglowego i sporej wilgotności wydajność znacząco spadła. Wlot pasywny. Do tego mam 2 mieszające wiatraki w boxie.

NAWOZY: canna start, Canna coco a+b, rhizotonic, cannazyme, booster canna, calmag, ripen, ph minus i ph plus

TRENING: Lst

ŚWIATŁO: 600w + 400w, odbłyśnik:adjust a wings. weg 18/6, flo 12/12, panie zakwitły po 8dniach od przełączenia na flo

AUTONAWADNIANIE: pompka nawadniajaca 1400l/h poprzez dripery, raz dziennie po pół litra na kwiatka

POZOSTAŁE SPRZĘTY: Osuszacz powietrza, phmetr, ecmetr, pompka napowietrzająca, programatory czasowe

POZOSTAŁE INFORMACJE: kwiatki stoją na arkuszu blachy trapezowej a ta na palecie ktora jest delikatnie pochylona dzieki czemu odplyw płynie kanalikami do rynny która jest z boku palety. Woda z rynny płynie wężykiem do kanalizacji.

12 DZIEN + przesadzka do docelowych donic 11litrów









14 DZIEN​




16 DZIEN





PH i EC wyplywu po flushu​



20 DZIEN​





 
Ostatnia edycja:

qdlaty

Active member
Rejestracja
Sty 24, 2012
Postów
27
Buchów
0
27 Dzień
IMG_20171017_174036.jpg

IMG_20171017_174112.jpg
 
Ostatnia edycja:

qdlaty

Active member
Rejestracja
Sty 24, 2012
Postów
27
Buchów
0
30 DZIEN




46DZIEN







Postartam się poprawić jakość zdjęć, gęsto jest i ciężko całość ująć telefonem.
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Ciasno jak i u mnie,że ręki nie wciśniesz :)
 

qdlaty

Active member
Rejestracja
Sty 24, 2012
Postów
27
Buchów
0
Zbyt ciasno, 15 to max w takiej konfiguracji :pl: edit: doctor nie znamy sie z z pobliskiego forum? rok 2012 joint :)
Ogólnie sporo się działo opiszę w skrócie i bez edycji tak jak w głowie to miałem.
Po 20 dniu jak widać w moim albumie pokazują się niedobory magnezu, na szczęście wcześniej profilaktycznie dodawałem calmag i te niedobory wystąpiły tylko na dwóch kwiatkach.

Pożniej wraz ze wzrostem i skoksiem wilgotnosci wyciałem wszystko do polowy rosliny gdyż miałem po 90% wilgotności po podlaniu litra na doniczkę.
W związku z tym jestem zmuszony do wymiany wentylacji na podwojnie wydajniejsza gdyz mialem bardzo wysokie temperatury, wilgotnosc powietrza udalo mi sie zbic podlewajac pol litra dziennie koksu(+osuszacz 200w), zawsze w fazie ciemnej i tak aby nie było wypływu.
W zamian za to robię miniflush i raz na tydzien przelewam krzaki czysta wodą tak długo w zależnosci od tego jakie wartosci pokazuje mi miernik EC
 
Ostatnia edycja:

qdlaty

Active member
Rejestracja
Sty 24, 2012
Postów
27
Buchów
0
Jest problem, zostało juz niecałe 10cm na podniesienie lamp i widzę że zabraknie miejsca, mimo że niektóre odgałezienia wielokrotnie gniotłem. Parę szczytów jest też przpalonych ciepłem. Co robić, łamać, porozkładać na boki?


DZIEN 52













 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Lekko przesusz żeby były giętkie i musisz łamać, nic innego Ci nie zostanie.

Jak doły masz jeszcze "miekkie" to na dole robisz /\/ mniej więcej coś takiego z łodygą i heja :D
 

tysonn

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2009
Postów
116
Buchów
0
i po gięciu 1 dzien nie podlewaj lepiej
 

CrazyEight

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2017
Postów
91
Buchów
0
mogl bys cos wiecej napisac o systemie nawadniajacym? ,pozdro
 

qdlaty

Active member
Rejestracja
Sty 24, 2012
Postów
27
Buchów
0
Dzięki panowie za pomoc, zrobiłem jak pisaliście na tych najwyższych panienkach plus wbiłem bambusy zeby były stabilniejsze. Na dniach wrzuce jakies foto. Sam jestem ciekaw jaki bedzie tego wynik, robilem to pierwszy raz wiec nie zdziwie sie jak którys szczyt strzeli badz uschnie bo z paroma łodygami było ciężko ze względu na sztywnosc...Do tego wywaliłem całkowicie z boxa najmniejsza roslinke, dopiero zaczeła zakwitac. Wzrostem również wiele odstawała od reszty.
Jesli chodzi o system nawadniania, to kupiłem gotowy pajączek do nawadniania, z dripperami w zestawie. Dokupiłem tylko wężyka ktróy połączył pompkę wody z pajączkiem. Pompka wody to 1400l/h z wbudowanym filtrem, poki co nie zapchało się nic po za odpływem ściekowym :freak:
Beczka w której jest pożywka ma około 40-50cm wysokości, pompka jest na dnie. Zalanie około 10litrów na cały namiot zajmuję mniej więcej 15-17min, długo jak na taką pompkę ale przewody uzyte w pajączku sa bardzo małej srednicy. Juz nie pamietam dokladnie ile ale w wiekszosci branzowych sklepów takie znajdziesz :) Czy leje równo każdy dripper nie sprawdzałem, przy takim ciśnieniu powinna. trochę zabawy jest z rozkładaniem wężyków bo zaczepiaja sie dripperami a wezyki sa giętkie. Na małego boxa spoko, w moim przypadku przy prawie 20sztukach jest chwilę zabawy. przyszłościowo patrząc wybrałbym coś sztywnego, z jakimś szkieletem który wsuwam i tylko drippery na krótkim giętkim wężyku wpinam w podłoże.
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
nie znamy sie,ja wbiłem tutaj w 2015r.,wcześniej podglądałem bez rejestracji.
 

qdlaty

Active member
Rejestracja
Sty 24, 2012
Postów
27
Buchów
0
szybki up, dzien około +-62 od pestki, rosliny 27dnia weg przestawione na 12/12 tak gwoli przypomnienia, zdjecia takie sobie, wybaczcie, na szybko robione. za pare dni będzie lepiej.



 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół