- Rejestracja
- Paź 2, 2009
- Postów
- 6,946
- Buchów
- 26,299
- Odznaki
- 13
Albo wcześniejMożesz też później![]()


Albo wcześniejMożesz też później![]()
Za wysokie to jakie masz teraz ?Czysta woda bo EC wysokie
Patent jest taki. Bierzesz jakieś duże pudełko robisz w nim otwór taki by połączyć to pudło z boxem np spiro. Oczywiście w pudełku musisz zrobić jeszcze też wlot pasywny, aby miało jak zassysac powietrze. No i tam wieszasz sobie rośliny. Nie ma zapachu a wentylator zasysa Ci powietrze z zewnątrz przez pudło później boxa.Jak będziesz suszyć tą jedną mając inne jeszcze w boxie ? Bo czeka mnie też ścięćie jednej wczesniej i nie zagłębiałem się jeszcze w temat jak sobie poradzić z suszeniem
Do boxa podpinam we wlot pasywny ? Kumam chyba. DobrePatent jest taki. Bierzesz jakieś duże pudełko robisz w nim otwór taki by połączyć to pudło z boxem np spiro. Oczywiście w pudełku musisz zrobić jeszcze też wlot pasywny, aby miało jak zassysac powietrze. No i tam wieszasz sobie rośliny. Nie ma zapachu a wentylator zasysa Ci powietrze z zewnątrz przez pudło później boxa.
Karton z lodówki wystarczy?Patent jest taki. Bierzesz jakieś duże pudełko robisz w nim otwór taki by połączyć to pudło z boxem np spiro. Oczywiście w pudełku musisz zrobić jeszcze też wlot pasywny, aby miało jak zassysac powietrze. No i tam wieszasz sobie rośliny. Nie ma zapachu a wentylator zasysa Ci powietrze z zewnątrz przez pudło później boxa.
chyba turystycznejKarton z lodówki wystarczy?![]()
Taki przepływ powietrza nie wskazany przy suszeniuPatent jest taki. Bierzesz jakieś duże pudełko robisz w nim otwór taki by połączyć to pudło z boxem np spiro. Oczywiście w pudełku musisz zrobić jeszcze też wlot pasywny, aby miało jak zassysac powietrze. No i tam wieszasz sobie rośliny. Nie ma zapachu a wentylator zasysa Ci powietrze z zewnątrz przez pudło później boxa.



