nasiona marihuany

http://www.lampy.xt.pl/

Wyszukiwarka Forumowa:
M

michaello17

Guest
no wiesz trudno cos powiedziec na temat tego sklepy bo chyba nikt nie mial z nim do czynienia ale cany wydaja mi sie realne czyli sklep wydaje sie realny ,nie sa za niskie nie sa za wysokie
no z wyjatkiem odblysnika cane troche wydaje mi ise za niska :scratch: :albino:
 

Bito

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2005
Postów
54
Buchów
0
Ceny raczej niedadza orientacji czy sklep jest ok...bo np. te odblysniki byly na allegro po 8zl...
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
Na innym forum o podobnej tematyce mają temat tego sklepu i wypada zdecydowanie na korzyśc,ale nikomu nie mówie KUP!
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
urban, Ja bralem od Krzycha i jestem za***iście zadowolony. Lampeczka od niego po wkręceniu i podłączeniu do sieci odrazu zabłysnęła życiodajnym światłem.

[ Dodano: 2006-05-16, 22:49 ]
michaello17, powiem Ci lepiej... skoro ceny wydają się za niskie. To w przypadku tego sprzedawcy oznacza, że JEST ZA***ISTA OKAZJA!!!
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
Ja wziąłem od niego dwie lampy 100 W i 400W wystarczyło podpiąć kabelek z wtyczką i tyle :) wszystko ładnie świeci a ceny również milutkie.

Dwa razy osobiście się z nim spotkałem i Polecam!
 
O

otojai

Guest
Ja kupiłem u niego HPS 100W SON-T - cena super, przesyłka szybko, wszystko ładnie zmontowane - z mojej strony podłączyłem do gniazdka i jak do tej pory super świeci - Zbiory wkrótce- POLECAM

Tylko jest mały PROBLEM bo na razie zabrakło mu HPS - mam nadzieje że wkrótce ruszy znowu!!!!
 

bejos

Well-known member
Rejestracja
Sie 26, 2006
Postów
101
Buchów
0
kurde kiedy bedzie mial pelne lampy gotowe do pracy?;/
 
Y

Yoplik

Guest
Orientuje się ktoś ile kosztuje wysyłka całego osprzętu do HPS'a ??
 
B

blancik

Guest
Wysylka to koszt okolo 25zl maxymalnie, na allegro za pobraniem zaplacilem 19zl za dwa komplety.
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Yoplik napisał:
Orientuje się ktoś ile kosztuje wysyłka całego osprzętu do HPS'a ??
Wysyłałem paczki z:
HPS 150W - koszt 9.50pln Paczka Priorytetowa
HPS 70W - 8pln Paczka Priorytetowa
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół