nasiona marihuany

http://www.nasionatrawy.prv.pl- mega oszust

Wyszukiwarka Forumowa:
H

haszyszekk

Guest
Macie może jakies doświadczenia z tym sklepem? Znalazłem gdzies jego baner i mnie ceny zaciekawiły ;) Nie są wygórowane, ale słyszałem kilka dobrych słów o tym sklepie... chociaż lepiej sie upewnić ;P
 
G

Green

Guest
olej ten sklep ogolnie taka rada na przyszlosc odnosnie interenetowych sklepow w polsce:
jezeli slep posiadajcy nasiona nie ma nigdzie napisane(badz ukazane to na zdjeciach w sposob umozliwiajacy potwierdzenie tego faktu) ze owe pestki pochodza od renomowanych brederow i sa sprzedawane w oryginalnych paczkach producenta to na 99.9 % jest to walek a na 100% nasiona takie napewno nie odpowiadaja opisowi na takiej stronie.

jeszcze odnosnie tego sklepu:
ich ceny sa niskie zaaa niskie nasiona ktore oni proponuja normalnie sa 2, 3 a nawet 4 razy drozsze a niewierze w to ze sklep kupil nasiona i sam wyprodukowal F2 pozatym takie cos jak feminizowane pestki(w tym przypadku ISIS z dutch passion , bo tylko ten breder posiada ową odmiane) ktore zwyczajnie kosztuja 121 euro pomnozyc to przez 3.80zł latwo policzyc ze koszt to 459zł a na stronie jest po 80zł za 10 pestek a jak wiadomo niemogli oni wyprodukowac feminizowanych pestek bo nie jest to taka latwa sprawa

pozdr.
 
S

spoon_1

Guest
siema Peace ... mam pytanie, skad wziac dobre, sprawdzone nasionka, moze mi kogos polecisz??
 
H

haszyszekk

Guest
Zawsze lepiej zapytać jeszcze raz niż kupić zle pestki... Oczywiście wilku masz rację!
www.cannabis.fr.pl i nic innego... chociaz kolo na forum ofreował jakieś niezłe pestki... poszukaj sobie, podobno sie opłaca ;P pzdr
 

KaSzMiR

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2008
Postów
219
Buchów
1
a jest jeszcze jakis sklep z tańszymi nasionkami niz cannabis.fr.pl ??:jaraczz:
 
D

Donie Darko

Guest
pomysl o tym ze za jakosc sie placi i lepiej wybulic pare zloty wiecej zeby miec pewnosc ze ma sie pestki najwyzszej klasy nie od dzis wiadomo ze chytry 2 razy traci
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół