nasiona marihuany

HUHUHU :D pomocy :D

Wyszukiwarka Forumowa:

zembfy

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
201
Buchów
1
Witam Wszytki pomidorogrodnikoF jakies 15 minut temu obudzil mnie ziomek i dal mi nasionka przywiezione z holandi ;] dostal je od typka ktory 2 dni temu z tamtad wrucil;] ale ten ktory mi dal nie pamieta jaka to odmiana;] to nie wiem czy sadzic na dworze czy w domq;] pomocy:D
 
H

haszyszekk

Guest
Dzizus :king: niezły zgryz ;) Proponuje ci je zasadzić w domu i poczekać. Jak będziesz trzymał je pod lampą to i tak cos z tego wyrośnie, a jak juz powiedzmy miesięczne roślinki dasz na out to będą miały dużo lżej...
Jak je w domu zasadzisz to będą miały świetny start a ty będziesz miał czas sie dowiedziec jaka to odmiana, albo zapodasz foty na forum... moze ktoś rozpozna :scratch: chociaż jak będą młode to mało prawdopodobne...
W kazdy mrazie mozesz spokojnie sadzić i narazie trzymac w domu...
Możesz też zapakowac je w coś i wsadzić do lodówki żeby poczekały, albo sie z kimś wymienić/odsprzedać i kupic inne - juz będziesz wiedział czy są in czy out...
Są też rośliny uniwersalne in/out więc myśle że jak potrzymasz w domu do połowy maja w wsadzisz na dwór to będzoe ok. pzdr
 

zembfy

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
201
Buchów
1
dzieki bro :D ale jednak chyba zasadzw in bop chce miec 100 %dosatep do mich malenstw :D te nasionka sa bardzo male ;] bardzo :p i ciemne :D nasionka siejki jakie mialem byly duzo wieksze moze po nasionklach cch ktos pozna :p MALE I CIEMNE:Dbylo 9 ale 1 jest popeknane;/ i otwarte .... :( ale 8 jest jak trzeba;d heheh teraz bede boxa skladal :D i heja sadzimy :D
 
H

haszyszekk

Guest
Dobrze cie rozumiem.,.. ja też wole mieć swoje in żeby sie nimi opiekowac 24 na dobe ;) Rzycze ci kielkowności 100% pzdr

[ Dodano: 2006-04-10, 14:59 ]
Sory za błąd... Życze ;)
 

zembfy

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
201
Buchów
1
dzieki jak juz zaczne sadzic zrobie growloga:D
zobaczymy co ztego bedzie :D ale ten kolo ktory to przywiozl podobno to palil rok temu jak sobie posadzil i wyszlo mu 40 g z krzaka i mocny high :(
 
H

haszyszekk

Guest
Phi... 40g ;) Trzymam kciuki, czekam na growloga i życze ze 120g z jednego :cheers:
 

zembfy

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
201
Buchów
1
dzieki ale mysle ze 120 to bedzie ciezko wyciagnac;] tak ok 70 z krzaka myse ze bede mial ;] :D HPS 70 na allegro kupie za 35-40 zl do tego zarowke 150 i bde mial wypas sprzet :D
 
C

Canabis_16

Guest
Ema ja myśle ze 70 sztuk z krzaka to cały ch*j jak masz boxa to zrobisz też dobry trening i pare groszy w dobry nawóz zainwestuj to 150 z krzaka powinna być ale pamiętaj że to też od odmiany zależy.peace
 
R

Rider

Guest
zembfy napisał:
HPS 70 na allegro kupie za 35-40 zl do tego zarowke 150
Niepodłaczysz takiej lampy do 70W zestawu.
Przy 70W HPSie wyciagniesz ok 40g.
 
H

haszyszekk

Guest
No co racja to racja ;) Po to są różne obudowy do różnych mocy żarówek żeby pasowały do siebie... :sunny: czy cuś... ale raczej ci ie nie uda w ten spsób podłaczyć 150W żarówki... Cały układ będzie na nia za słaby i albo nie zadziała (moze po prostu sie nie włączyć, albo w oglnie sie gwint nie zgodzi) albo ci sie coś kopnie i na smieci pojdzie. nie wiem czy jest opcja BUM ale ci tego nie rzycze :salut:
Zainwestuj troche kaski i kup coś z www.lampy.com maja tam ogłoszenia i dożo lamp różnej mocy do sprzedaży. pzdr
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół