nasiona marihuany

[HYDRO-DWC][LED 80W][0.16m2][GHE DUO][Gnomy w wodzie]

Wyszukiwarka Forumowa:

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Kolejny lvl - na następną uprawę zorganizuj siatkę i zrób SCROG. Najlepsza jest siatka z oczkiem 5 x 5 cm, do kupienia np. w sklepach ogrodniczych. zawieś to około 30 cm nad wiadrem. Zrób topping na 4 szczyty, i w momencie, kiedy na wegu liście zaczną dotykać siatki, przełącz na kwitnienie.
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
Siema, zapraszam na up :)

Przez ostatni tydzień zostały połamane wszystkie główne kręgosłupy, oby już nie szły w górę i skupiły się na budowie kwiatów :)

Dzisiaj wymieniona pożywka na świeżą, codziennie zbiornik uzupełniany o około 1 litr wody, apetyt jest :)

Zaczyna pachnieć poza namiotem, na tygodniu wleci filtr :)

@fazogastor poważnie rozważam SCROG w kolejnym projekcie, patrząc co się teraz dzieje ;)

67 dzień od kiełka (28-WEG/21-IND/14-FLO)
< EC 1.6-->1.3; pH ~6.1; TEMP POŻYWKI 20-22*C >














Pozdro i z fartem załoga! Piona ;)
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
Siema, zapraszam na up :)

Główne szczyty wyhamowały ze wzrostem do góry i zaczęło się budowanie topków :) co parę dni usuwam liście ale zaraz zarasta z powrotem, taka syzyfowa praca :jprd:

Intensywność zapachu jakby zmalała i w dalszym ciągu jadę bez filtra, ale zapach który zostaję na palcach po dotknięciu topka to zdecydowanie nuty oleju napędowego :D

Praktycznie codziennie dolewam litr wody także apetyt nieustający, przez ostatnie dwa tygodnie mocne zjazdy z pH do wartości 5, nie wiem czy mam tak słaby pH up ale codziennie musiałem regulować :unsure:

Gęsto wuj, ciężko zrobić jakieś fotki, szczególnie przy włączonych lampach ;)

80 dzień od kiełka (28-WEG/21-IND/27-FLO)
< EC 1.6-->1.3; pH ~6.1; TEMP POŻYWKI 21-23*C >










Pozdro i z fartem załoga! Piona ;)
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
EC bym podniósł do 2.1-2.3, zależy ile Twoja woda ma EC wyjściowe. Ale załóżmy że masz EC wody 0.3, to EC pożywki bym dał 2.3-2.4.
Generalnie trzymam się dawek zalecanych przez producenta, i jakoś tak wychodzi po przygotowaniu świeżej pożywki, dawki wydają się być ok bo nie widać jakichkolwiek braków a wręcz przeciwnie dzisiaj po pomiarze EC pokazało 2.0 czyli roślina wydaliła z siebie co nieco także według mnie lepiej trzymać nieco niższe EC
 
U

Usunięty 81741

Guest
Generalnie trzymam się dawek zalecanych przez producenta, i jakoś tak wychodzi po przygotowaniu świeżej pożywki, dawki wydają się być ok bo nie widać jakichkolwiek braków a wręcz przeciwnie dzisiaj po pomiarze EC pokazało 2.0 czyli roślina wydaliła z siebie co nieco także według mnie lepiej trzymać nieco niższe EC
Roślina nic z siebie nie wydała, co najwyżej tlen i cukier po procesie fotosyntezy. Jak Ci podskoczyło to znaczy ale wypiła wody i nawozu są mniej rozcieńczone. Pozdro.
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
Siema, zapraszam na up :)

Up przy zmianie żarcia w zbiorniku, od dzisiaj w diecie ląduje ripen i tak myślę około 10 dni po czym flush i kosa :) ale to zależy od tempa dojrzewania, mleko już się na szczytach pojawia i z dnia na dzień ładnie topki nabierają masy :)

97 dzień od kiełka (28-WEG/21-IND/44-FLO)
< EC ~1.6; pH ~6.2; TEMP POŻYWKI ~24*C >
















Pozdro i z fartem załoga! Piona ;)
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Ripen jest owiany mitem że psuje smak, podejrzewam, że to nie prawda, pod warunkiem zrobienia flusza. Ciekaw jestem jaka będzie twoja opinia.
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
Siema, zapraszam na up :)

Szybka akcja i kosa, wczoraj przy porannym przeglądzie zauważyłem nieduże ognisko szarej które do wieczora znacznie się powiększyło no i trzeba było ciąć , jak rozebrałem ten szczyt z szarą to środek gnił a woda aż kapała

Generalnie jestem zadowolony z tej uprawy, porosło prawilnie no i będzie co "palić" :)


114 dzień od kiełka (28-WEG/21-IND/61-FLO)
< EC ~0.4; pH ~6.2; TEMP POŻYWKI ~24*C >




























Pozdro i z fartem załoga! Piona ;)
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
Siema, up kończący relacje :)

@Gnomesgarden.ie dzięki za genetykę i za danie możliwości obcowania z nią ;)

Druga uprawa pod znakiem hydro dobiegła końca :) Dwa tygodnie curringu i na liczniku blisko 50g, dla mnie git zważywszy na jakość i moc materiału, aczkolwiek wydaję mi się że potencjał nie wykorzystany w pełni w tej uprawie, a to za sprawą wydajności żarówko-ledów dla których to była 6 uprawa :unsure:

Póki co jestem po jednym teście mocy, w sumie nie pamiętałem opisu działania producenta przed skosztowaniem i zabiłem korka z którego poszło 6 soczystych buchów które po chwili sprowadziły mnie na kanapę i tak zostałem na dwie godziny w niej wtopiony z myślą że mnie mocno poskładało, dodam że na co dzień jestem użytkownikiem reda z vapka i takich atrakcji nie mam :) oczywiście jak już zacząłem ogarniać to przeczytałem opis i mogę jedynie stwierdzić że się zgadza :D

@DevineTheDude specjalnie skosztowałem oldscholowo z rurki i jak dla mnie to żadnych negatywnych odczuć w smaku nie ma, nie drapie, nie gryzie, nie dusi także według mnie ripen nie potrzebnie złą sławą owiany, przy odpowiednie przeprowadzonym flushu śmiało można stosować

Nie wiem czy mi się trafiło takie feno czy coś z***ałem, ale cała uprawa była przeprowadzona bez użycia filtra węglowego, zapach był ale tylko w obrębie szafy bez inwazji na resztę pomieszczeń :)
Pozdro i z fartem załoga! Piona ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół