nasiona marihuany

Hydro Mix 1m2 360W LED @Panpestka

Wyszukiwarka Forumowa:

ocean green

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2021
Postów
84
Buchów
135
Pisaliśmy tu o tym, że bez chłodzenia albo bakterii może być ciężko. Jaką masz temp roztworu?
 

Włóczykij.

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2021
Postów
64
Buchów
322
Temp jest ok, miałem już dużo wyższą i nie było problemów, problem jest w przesuszeniu początkowym, i tym co tam wlałem oprócz plagrona :)
 

gulasz

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2010
Postów
171
Buchów
77
Temp za wysoką masz i ciagle będą problemy. Ładuj zamrożona butelkę wody 2 razy dziennie przed light on jedna i po 2 gą jest pie****enia ale szkoda stracić dziewuszki, jak nie ma chłodziarki. Ratuj je krzemem pie****i smak ale pomaga MineralMagic, Silica, H2O2. Mniejsze rośliny są bardziej tolerancyjne na temp ^ im starsze tym bardziej wrażliwe
 

Włóczykij.

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2021
Postów
64
Buchów
322
Jadę od nowa, niedługo wrzucę foty :) Nie byłem pewien, czy się ogarną, choć powoli zaczęły, tylko w jednym była już zgnita trochę łodyga w środku, więc nie wiem co by z nich było.
 

LeoHasz

Well-known member
Rejestracja
Lut 1, 2021
Postów
76
Buchów
50
Sprobuj od początku podawać voodoo juice i piranha od AN. U mnie daje rade
 

gulasz

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2010
Postów
171
Buchów
77
Zdezynfekuj wszystko w takim razie a wziąłeś klony czy lecisz od pestki ? Jakaś mikoryza np. Great White Może jednak zdecydujesz się na te chłodziarkę, powodzenia i czekamy na rozwój sytuacji
 

Włóczykij.

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2021
Postów
64
Buchów
322
Wystarczy po prostu normalny poziom wody. dripa wywaliłem ;) pestki już wyszły, ale klony też mam, wrzucę to, co się pierwsze ogarnie :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół