nasiona marihuany

Hydro podejscie drugie/led clu 058/

Wyszukiwarka Forumowa:

t7kn5

New member
Rejestracja
Sty 23, 2021
Postów
4
Buchów
8
Po co tak właściwie położyłeś ten mylar na spodzie?

Przecież asymilacja odbywa się w jednym kierunku, z uwagi na piętrowe rozmieszczenie tylakoidów gran w komórkach.
Więcej z tego szkody jak pożytku, zobacz jak Ci się piętrzą rośliny bo nie wiedzą w którą strone mają rosnąć.
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Po co tak właściwie położyłeś ten mylar na spodzie?

Przecież asymilacja odbywa się w jednym kierunku, z uwagi na piętrowe rozmieszczenie tylakoidów gran w komórkach.
Więcej z tego szkody jak pożytku, zobacz jak Ci się piętrzą rośliny bo nie wiedzą w którą strone mają rosnąć.
Po to żeby zasłonic dostep swiatla do kostek z korzeniami i wody. W sumie moge odwrocic druga strona jest czarna. Pozatym we wszystkich boksach mam mylar na dole i nie widze zeby rosliny nie wiedziały w ktorym kierunku maja rosnąc
 
Ostatnia edycja:

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Po co tak właściwie położyłeś ten mylar na spodzie?

Przecież asymilacja odbywa się w jednym kierunku, z uwagi na piętrowe rozmieszczenie tylakoidów gran w komórkach.
Więcej z tego szkody jak pożytku, zobacz jak Ci się piętrzą rośliny bo nie wiedzą w którą strone mają rosnąć.

Od dawna kłade biała folie od dołu i nie zauważyłem by rosliny dostawały głupawki i nie wiedziały w która stronę rosnąć...
Czasem okładałem i nie tylko ja cały zbironik białą folia by odbijało sie od niego swiatło i nie grzała sie woda w srodku
Za kilka dni liscie przysłonia zbiornik i nie bedzie problemu, a lepiej zasłonić korzenie i wełne by nie zaczęły sie robic zielone od glonów a to juz wpływa wyraźniej na kondycje roslin.
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Siemanko kilka fotek co tam u mnie. Kilka wy***alo z liaci zanim korzenie doszly do porzywki,dlatego marnie wygladaja ale mysle odbija korzenie juz ładnie sie rozwijaja. Te zdrowe i wieksze naginam pod siate. Zobaczymy co z tego bedzie. Pozdro

IMG_20211117_171923.jpg

IMG_20211117_171913.jpg

IMG_20211117_171813.jpg

IMG_20211117_171810.jpg

IMG_20211117_171751.jpg
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Widac ze po dupie dostały, ale nic sie nie dzieje tak złego by sie martwić.
Korzenie dostaną wody z nawozem i szybko dojda do siebie.
Szkoda ze tym razem taki bład sie wkradł bo juz bys je na flo przełaczył.
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Siemanko. Nie za dobrze sie dzieje (nie wiem czy hydro dla mnie ale ch*j jade dalej) rosliny dostały po dupie zamuliły. Podejrzewam za mało nawozów. Kilka gorilli od samego poczatku padło wiec dalem w ich miejsce jakies małe klony co mialem na stanie tydzien temu. Chyba peyote kush. Ec zwiekszone wyszly niedobory zamówilem tez oxygen bo nie wiem czy to tez nie wina korzeni mialy kilka dni wyzsza temperature wody. Teraz 22°. Ec ponad 1.0 i ph 5.9Mam nadzieje zejeszcze cos z tego bedzie, tym mniejszym wsadzonym tydzien temu widze pasuje. Jak pisalem wyzej moze sie nie nadaje ale chce doprowadzic do konca.



IMG_20211129_181318.jpg

IMG_20211129_181306.jpg

IMG_20211129_181303.jpg

IMG_20211129_181256.jpg
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Wracaj pan do sprawdzonego, tu wyników nie zrobisz ?
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
dobrze ze zwiekszyłes to ec bo widać braki mają fest i to chyba we wszystko
ja bym robił opryski caly czas nawozami
w hydro jak zaczynają wychodzic nowe liscie od góry w normalnych kolorach to juz jest luzik
za jakiś czas reszta tez sie zazieleni
tylko dlaczego ro tak długo trwa, rosliny w wodzie ograniaja sie w czasei tygodnia i wychodza na prosta dosc szybko
małe klony tez malo zielone ale nic im nie dolega
tylko czy one dorosną do tych dużych??
jak to się mówi do 3 razy sztuka... nastepnym razem od samego poczatku pójdzie z górki a teraz walcz bo ten projekt jeszcze moze ładnie sie skonczyc
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Walcze, wczoraj za***ałem opryski. Dzisiaj tez planuje oprysk z calmag zobaczymy co bedzie.
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Siemanko natepne podejscie i lipa phytium w***alo korzenie ze nic nie zostało rozpuscily sie. Rosliny umieraja zero progresu. Chyba sie nie nadaje do tego co nie znaczy ze nie bede probowal ale juz bez relki dopoki nie połapie. Przykro wchuj ale chlastal sie nie będe prosze mpda miłego albo tego mniej miłego o wy***anie tego tematu. Pozdro do czadu az to polapie wtedy dam foty
 

GusFring

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2014
Postów
267
Buchów
527
Siemanko natepne podejscie i lipa phytium w***alo korzenie ze nic nie zostało rozpuscily sie. Rosliny umieraja zero progresu. Chyba sie nie nadaje do tego co nie znaczy ze nie bede probowal ale juz bez relki dopoki nie połapie. Przykro wchuj ale chlastal sie nie będe prosze mpda miłego albo tego mniej miłego o wy***anie tego tematu. Pozdro do czadu az to polapie wtedy dam foty
Nie zniechęcaj się. Porażki są potrzebne, żeby wyciągnąć wnioski. Na przyszłość będziesz więcej wiedział
 

Tomi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 6, 2008
Postów
195
Buchów
5
Dokładnie nie poddawaj się również będę zaczynał przygodę z hydro i obsrany jestem i przygotowany na porażki „jak nie spie****isz to się nie nauczysz”z fartem
 

ocean green

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2021
Postów
84
Buchów
135
Faktycznie dziwne, temp pożywki ok, stężenie i PH też....Chyba, że były duże wahania temp wody. Muszę powiedzieć, że robię dwc 3 raz i nie widzę póki co jakiegoś problemu z korzeniami. Zastanawiam się co mogło pójść nie tak...z fartem, próbuj dalej!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół