nasiona marihuany

[Hydro System Wilma XXL 16 x 11L] 3 x 240W LED 3500K + IR + FR + UV (Open Seed #.PL)

  • Autor wątku Usunięty 81741
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 81741

Guest
Podwiązane niektóre szczyty bo już opadają od ciężaru.
PH: stałe 5.9
EC: 2.6
Lucas formula 2ml micro, 4ml bloom na litr wody.
Dzisiaj miały fryzjera, żeby ograniczyć transpirację bo wilgotność skacze.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Jak na pierwsze hydro to jest ok.
Kolejne czuje ze pójdzie duzo lepiej!
 

dzygit

Well-known member
Rejestracja
Maj 27, 2020
Postów
334
Buchów
1,167
Odznaki
1
sie ma

myslalem kiedys o wilmie ale na 5 max .
Jak z uzytkowaniem . plusy / minusy - bral bys to znowy czy teraz inne przemyslenia ?
jak wyszlo gram / watt swiata z wilmy srenio .

pozdrawiam
 
U

Usunięty 81741

Guest
sie ma

myslalem kiedys o wilmie ale na 5 max .
Jak z uzytkowaniem . plusy / minusy - bral bys to znowy czy teraz inne przemyslenia ?
jak wyszlo gram / watt swiata z wilmy srenio .

pozdrawiam
Siema,
System spoko, do opanowania jak wszystko, mój błąd bo mogłem wziąć trochę mniejszy lub większy namiot np 150x150, bo nie ma miejsca na dodatkowe sprzęty typu nawilżacz, osuszacz bardziej to drugie bo duża wilgotność panuje przy tym systemie.
Wiem na pewno że te donice są lekko oversize i można śmiało dać coś mniejszego.
Poza tym wymiana wody z tego systemu jest spoko pod warunkiem że masz pompę która wyciąga wodę z dna przy wysokości do 2mm, bez tego wymiana do 1/5 wysokości zbiornika bo niżej już pompka się dławi.
Ile wyszło wrzucę jak wszystko wyschnie. Ale z auto ponad 200 wyszło a nie były spuchnięte, myślę że wynik w okolicach 500-600 będzie się wahać. Teraz mam te same odmiany i już są wykielkowane, ładnie idą jest wigor a przede wszystkim podobne geny co tu jest kluczowe moim zdaniem.
Kolejny aspekt przy tym systemie to taki ze wrastają korzenie w system, nie powoduje to większych problemów ale lepiej tego unikać i zastosować coś do przerostu korzenie w głąb systemu.
 

dzygit

Well-known member
Rejestracja
Maj 27, 2020
Postów
334
Buchów
1,167
Odznaki
1
Siema,

Poza tym wymiana wody z tego systemu jest spoko pod warunkiem że masz pompę która wyciąga wodę z dna przy wysokości do 2mm, bez tego wymiana do 1/5 wysokości zbiornika bo niżej już pompka się dławi.
Ale z auto ponad 200 wyszło a nie były spuchnięte, myślę że wynik w okolicach 500-600 będzie się wahać. Teraz mam te same odmiany i już są wykielkowane, ładnie idą jest wigor a przede wszystkim podobne geny co tu jest kluczowe moim zdaniem.
Kolejny aspekt przy tym systemie to taki ze wrastają korzenie w system, nie powoduje to większych problemów ale lepiej tego unikać i zastosować coś do przerostu korzenie w głąb systemu.
sie ma

Jak wczesnie jak ogladalem willme to ludzie pisali ze dobrze ja ustawic pod lekkim spadem w jendo miejsce - w celu lepszej wymiany.
Ja wybralem autopot bo mi wilma nie wejdzie przez wlaz na strych - no chyba ze mozan ja lekko zgiac , zeby przekatna sie zmienila o jakies 5-6 cm
Kolega odpalil DWC i tek mnie namawia - a ja szukam zeby jak najmniej przy tym grzebac :)

- Automatow nie robilem ale jak masz ok 200 to super wynik. Osobiscie lubie sezony bo nie zawsze rosnie jak nalezy i wpadki mi sie zdazaja ostatnio woda spadla do ok 4,5 - 5 ph . Wiec sezonowa roslina moze jeszcze wrocic do zywych - moje wrocily i wybuchly hahah. Sam scinalem wczoraj pierwsze pietro - ale ja czekam na pelnie ksiezyca :)
A Przygody o przelewaniu lub nie dolewaniu w autopot / resetowaniu plywakow gdy nie ma jak reki wcisnac to inna historia.

- Mozesz napisac bo nie znalazlem a wiem ze ktos sie pytal wczesniej o nazwe i model - ale jakos nie widzialem odpowiedzi / oko sklejone lekko :) - co uzywasz do kontroli wody ze masz pomiary graficzne ?
masz tam alarmy i jak ci sie sprawuje ? szukam czegos do beczki no chyba ze wilma przyjdzie bo na dwc za duzo zabawy i braki pradu daja do myslenia.

Pisales wczesniej o miedzianych siatkach z autopot , u mnie dziala ok sam jestem ciekaw czy zadziala u ciebie w wilmie.
Kazda roslina ma inne potrzeby i sam mialem mix i nadal mam bo z jedne nasiono mi sie zawieruszylo gdzies z pozostalej hodowlii.
A te same rosliny lub klon jednej ma te same wymagania :)

pozdrawiam
 

ocean green

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2021
Postów
84
Buchów
135
Poza tym wymiana wody z tego systemu jest spoko pod warunkiem że masz pompę która wyciąga wodę z dna przy wysokości do 2mm, bez tego wymiana do 1/5 wysokości zbiornika bo niżej już pompka się dławi.
Mistrzu jaka to pompka? Szukam od dawna...
 
U

Usunięty 81741

Guest
Mozesz napisac bo nie znalazlem a wiem ze ktos sie pytal wczesniej o nazwe i model - ale jakos nie widzialem odpowiedzi / oko sklejone lekko :) - co uzywasz do kontroli wody ze masz pomiary graficzne ?
masz tam alarmy i jak ci sie sprawuje ? szukam czegos do beczki no chyba ze wilma przyjdzie bo na dwc za duzo zabawy i braki pradu daja do myslenia.
Nazwę systemu masz w tytule fr, system wilma xxl 16 donic x 11L.
Do kontroli i pomiaru pożywki używam kontrolera NidoPro

Mistrzu jaka to pompka? Szukam od dawna...
 
U

Usunięty 81741

Guest
Witam wszystkiego wyszło około 487g, jak na pierwszy raz to chyba spoko. Wiem że potencjał jest większy i to duzo większy. Dlatego ruszyłem z kopyta i poszły w system nowe nabytki, też forumowe. Dzięki @CUBE za pestki. Tym razem jednakowo i stabilnie.
Plan jest na uprawę i jedziemy dalej.
P.S zdjęcia suszu wrzucę jak będę w pobliżu ?.
Pytanie do obserwujących chcecie fotorelacje z odmiany od CUBE??
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół