nasiona marihuany

Hydroponika bez elektroniki ;)

Wyszukiwarka Forumowa:
4

4way

Guest
Chodzi mi o taką chodowle beż żadnych mechanizmów poprostu wkład doniczka i granulat chcialem zapytac czy macie w tym jakieś doświadczenie?
Np. czy łatwo zmienić PH mimo przestrzeania zasad takich jak podlewanie wodą destylowaną i czy dobra jest pożywka długoterminowa?
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
musisz jakos napowietrzac korzenie, wiec musisz meic pompke, alebo kamien napowietrrzajacy
 
G

greenlife

Guest
chaszczu to ni etak ta metoda o ktorej jest mowi dzial troche na innej zasadzie niema tam zadnych pompek wejd zna strone www.hydroponika.pl i tam wlasniejest opis tej ze metody
 

stryju

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2005
Postów
186
Buchów
1
mój kolega hoduje tak: pojemnik po farbie 20l z wywierconymi dziurami, jako wkład keramzyt, roślina wsadzona gdy ma pierwsze liście, podlewa wodą z pożywką rano i wieczorem do chwili kiedy zacznie się wylewać dołem, pożywka do hydro ale ja hcę sprubować ze zwykłą.
 
4

4way

Guest
Stryju jeśli będziesz używał zwykłej pozywki to z twojej chodowli nic nie wyjdzie jeśli chcesz oszczędzić to lepiej zastosuj pozywke do hydroponiki długoterminową wychodzi dość tanio. Ale moge się mylić bo przecież nie chodowałem.
Tak jak pisał greenlife dobra stronka o hydro to www.hydroponika.pl i jest jeszcze co poczytać na hemp.pl
chciałem sie dowedziec głównie czy trudno jest utrzymac dobre ph bo te preparaty do regulacji mają masakryczne ceny :(
 

stryju

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2005
Postów
186
Buchów
1
4way napisał:
chciałem sie dowedziec głównie czy trudno jest utrzymac dobre ph bo te preparaty do regulacji mają masakryczne ceny
wejdz na jakieś forum akwarystyczne bo jeżeli o hemie wody oni mają na pewno jakieś tanie sposoby

[ Dodano: 2005-09-07, 23:58 ]
jeżeli znasz troche angielski to tu znajdziesz wszystko o hydro i nie tylko http://overgrow.com/faq/sitemap.php a może ktoś zna dobrze angielski i przełoży wszystko na polski bo jest to naprawde ciekawe Grow FAQ bogato zdobione zdięciami :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół