nasiona marihuany

+ i - ;)

Wyszukiwarka Forumowa:
3

3ar7ol

Guest
witam!;)
tak wygląda mój pierwszy indoorek...5x philips 7500lumen (troche nirówno...ale to sie z biegiem czasu zmieni:pP), jak myslicie czy taki boxik da rade?:D co dodac a co ujac?;)





 
3

3ar7ol

Guest
hehe da sie załatwić:) juz sie za to biore..hmmmmm moze przez to ze sa tak nisko niektore listki lekko opadaja....zobaczymy:)
 
G

Green

Guest
mooss co ty pie****isz......jezlei rosliny nei sa popalone a chyba nie sa to nie oddalaj ich....im blizej tym lepiej

dokladnie nie sluchaj mooss-a, bo pisze bzdury
 
3

3ar7ol

Guest
spoczko..wiecie...jestem poczatkujacy...i kieruje sie tym co pisza madrzy ludzie:pspoko zostawie tak jak było:)
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Ziomu$ chujoza, że ta szyba mi rano ***ła tak by my zmontowali i było by cacy.
 
3

3ar7ol

Guest
ano szkoda:D ale ja chyba tez mam:D:D i cos trzeba bedzie wymyslec;]
 

ZielonyKris:]

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
129
Buchów
0
Jak na pierwszego Boxa standart!Mój był podobny:DMało estetyczny mało wykończony,aby tylko jak najszybciej roslinki włozyć:DTez się tym kierowałem na początku a to pipa a nie prawda:]W przyszłosci pomyśl o innym!
jaką masz odmianke??bo jak cos wyzszego to zbijaj juz novego boxa:D
I zainwestuj w białą farbę:]moim zdaniem 10x lepsza niz sreberko:p
 
3

3ar7ol

Guest
odmianka : K2...scainki sa wylozone karimata:D,i masz racje szafka była robiona na szybko:),ale z biegiem czasu bedzie to coraz lepiej wygladało:)dostałem klony i trza było w miare sie pospieszyc:pP:) pozdr:) :pr:
 

mooss

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2006
Postów
156
Buchów
0
Jeszcze nie sa przypalone ale niewiele brakuje...
Jeden top prawie dotyka lamp, lepiej podniesc o 0,5cm i spac spokojnie ;)
 
Ż

żółf

Guest
spoko dopoki nie zółkną liscie przy topie to jest w PYTE !! ile juz ma ta twoja roslinka ???
 
3

3ar7ol

Guest
na dzien dzisiejszy bedize miała z miesiac:) ogólnie to dostałem klony..pusciłem od razu 12/12 ....:)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół