nasiona marihuany

ICE

Wyszukiwarka Forumowa:

wiorrap

New member
Rejestracja
Gru 22, 2005
Postów
3
Buchów
0
Witam !

Co sadzicie o ICE femaleseeds (cannabis.fr.pl) ? Jakie proponujecie fotopriody na weg i na faze kwitnienia i ile czasu trzymac je na tych fazach ?

Z gory wielkie dzieki

[ Dodano: 2006-05-15, 07:49 ]
A moze lepiej zabrac sie za NL x ICE taniej i jedno nasionko wiecej :pr:
 

zembfy

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
201
Buchów
1
wiorrap napisał:
Witam !

Co sadzicie o ICE femaleseeds (cannabis.fr.pl) ? Jakie proponujecie fotopriody na weg i na faze kwitnienia i ile czasu trzymac je na tych fazach ?

Z gory wielkie dzieki

[ Dodano: 2006-05-15, 07:49 ]
A moze lepiej zabrac sie za NL x ICE taniej i jedno nasionko wiecej :pr:

VEG 24/0 ok 6 tyg
FLOW 12/12 :) 8 -9 tygodni :)
zastosuj SCROG + fim
moze jednak lepiej z tymi NL x ICE
na pewno sie oplaca :p ale ICE tez chyba daje rade
PeaCe
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
Na forum IC wszyscy wychwalają ICEa za moc i zbiory, fotki tz za***iscie wyglądają :) Choć sam nie hodowałem polecam ;]
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
mam 3 nasiona Ice od FS, za niecały miesiąc ruszam z grow, dam znać.
 
D

DzikiKoper

Guest
Czesc.
Ja tez mam ICE - NIrwana. Jak dorwe aparat od kogos to pokaze Foty.
chyba 3 tydzien flo :)
 

piguai

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2006
Postów
47
Buchów
0
Ja mam już dwu-centymetrowego ICEa z femaleseeds, roślinka rośnie jak szalona :D. Mówicie 24 na veg? Nie wystarczyłoby 18/6? Już gdzieś indziej pytałem, ale zapytam jeszcze raz. Wytrzymują wam HPSy te parę tygodni 24h? I serio zembfy aż 6 tyg. vega? Wiem, że teoretycznie można ile się chce, ale powiedzmy tak 3-4 znacznie pomniejszą plony?
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
piguai napisał:
Ja mam już dwu-centymetrowego ICEa z femaleseeds, roślinka rośnie jak szalona . Mówicie 24 na veg? Nie wystarczyłoby 18/6? Już gdzieś indziej pytałem, ale zapytam jeszcze raz. Wytrzymują wam HPSy te parę tygodni 24h? I serio zembfy aż 6 tyg. vega? Wiem, że teoretycznie można ile się chce, ale powiedzmy tak 3-4 znacznie pomniejszą plony?
posadziles rosline,i dopiero zbierasz informacje na temat uprawy,czytaj bo zanim ktos ci odpowie roslina sie wyciagnie bo z tego co wywnioskowalem roslina znajduje sie na parapecie. dlatego wlasnie uwazam ze pestki z osa niepowinny trafic do przypadkowego usera. zajarany niemogl poczekac az zapewni im odpowiednie warunki szkoda slow...
 

balu

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2006
Postów
59
Buchów
0
Siema ja mam ICE 4 tydzien vega zastosowalem FIM + LST rosnie dosc ladnie i szybko jest niski a ma za to mase odgalezien postaram sie zrobic jakas fote jak bedzie juz okolo 2-3 tydzien flo i wrzucic :D.

pozdr
 

piguai

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2006
Postów
47
Buchów
0
VERSACZ, hehe, uważaj co piszesz :). Ja czytam texty o uprawie już pare ladnych lat chyba :) bo od dawna mam zajawke, tyle, ze zawsze mialem zamiar wsadzic ja na 24h veg., ale 18/6 bardziej by mi sie oplacalo, bo roslinka jest tylko jedna, reszte zasadze, jak zdobede doswiadczenie przy tej pierwszej.
A nasionka sa z cannabis.fr, rosna pod HPS 17000 lm, swiatlo odbija sie od czego tylko moze, a ja zagladam czesto i roslinka rosnie az milo. Powaznie czlowieku, kontroluj sie i nie staraj przewidywac, co robia inni ludzie, bo tego ci bozia nie dala. Polemizowalbym kto jest zjarany :pr: .

[ Dodano: 2007-01-13, 17:55 ]
Aha, z czego wywnioskowales swoja droga :pl: ? Jah pewnie ci objawil :thumright:

[ Dodano: 2007-01-13, 18:03 ]
Jeszcze mam cos powiedziec? Przesrany offtop :pr:

[ Dodano: 2007-01-13, 18:04 ]
Sorry, chlopaki, ze tyle pisze, ale ten gosc mnie strasznie rozsmieszyl :farao:
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
piguai napisał:
Ja czytam texty o uprawie już pare ladnych lat
piguai napisał:
Mówicie 24 na veg? Nie wystarczyłoby 18/6?
piguai napisał:
rosna pod HPS 17000 lm, swiatlo odbija sie od czego tylko moze
twoja wiedza na temat uprawy jest zalosna. starasz sie udowodnic ze sie na tym znasz i przy tym pokazales swoja wiedze. swiatlo nie odbija sie od wszystkiego a pozatym nie chodzi o odbicie fali a rozczepienie. znajac sie na uprawie w fazie wegetatywnej dales hpsa dlaczego?
piguai napisał:
Polemizowalbym kto jest zjarany
czytac sie naucz no chyba ze nierozumiesz danego slowa to zostaje ci spytanie sie kogos albo dalsze zycie w niewiedzy
piguai napisał:
nie staraj przewidywac, co robia inni ludzie
wywnioskowywanie a przewidywanie to dwa rozne pojecia :sunny: a nawet jezeli bym przewidywal co robia inni ludzie to dlaczego mowisz mi ze mialbym tego nie robic?
piguai napisał:
nie staraj przewidywac, co robia inni ludzie, bo tego ci bozia nie dala.
pomysl troche,jezeli uwazasz ze bog dal ci zycie i swiadomosc,mozg i co za tym idzie myslenie to przewidywanie czegos czyli myslenie tez dal bog. inteligencja sie niepopisales
piguai napisał:
Sorry, chlopaki, ze tyle pisze
tlumaczysz sie hehehe du*e lizesz ale zauwazylem ze dziewczyn nie przeprosiles czyli zalezy ci na opini chlopakow buhahahahaha homo hehe
 

piguai

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2006
Postów
47
Buchów
0
Haha, ale wywod.
VERSACZ napisał:
twoja wiedza na temat uprawy jest zalosna. starasz sie udowodnic ze sie na tym znasz i przy tym pokazales swoja wiedze. swiatlo nie odbija sie od wszystkiego a pozatym nie chodzi o odbicie fali a rozczepienie. znajac sie na uprawie w fazie wegetatywnej dales hpsa dlaczego?
Nie staram sie wykazac swoja wiedza, tylko zadac klam twojemu twierdzeniu, ze zajarany wsadzilem pestke bez przygotowania. Gdybym byl taki madry jak ty, nie pytalbym o nic na tym forum. Hehe, pardon, ale rozproszenie, nie rozszczepienie :sunny: . Poza tym czepiasz sie semantyki jak uliczny debil bez argumentow. Kazdy wie, o co chodzi. Nie bede komentowal tego odbijania... To jest wlasnie umiejetnosc czytania ze zrozumieniem.
VERSACZ napisał:
czytac sie naucz no chyba ze nierozumiesz danego slowa to zostaje ci spytanie sie kogos albo dalsze zycie w niewiedzy
Wooow, no to tu sie pogrzebalem. Sorry, dajcie mi bana.
VERSACZ napisał:
wywnioskowywanie a przewidywanie to dwa rozne pojecia :sunny: a nawet jezeli bym przewidywal co robia inni ludzie to dlaczego uwazasz ze mialbym tego nie robic?
Jezeli juz - wnioskowanie. Naucz sie polskiego. A wlasnie przywidywanie, powiedzialbym wrecz, ze dywinacja, bo nawetprzewidywanie jest oparte na syntezie pewnych faktow. Fachowo to sie nazywa inferencja. I dlatego wlasnie uwazam, ze nie masz do tego podstaw. Oprocz ego.
VERSACZ napisał:
pomysl troche,jezeli uwazasz ze bog dal ci zycie i swiadomosc,mozg i co za tym idzie myslenie to przewidywanie czegos czyli myslenie tez dal bog. inteligencja sie niepopisales
J/w. Nie dal ci zdolnosci wrozbiarskich, jak mniemam. Jezeli juz chcesz uzywac argumentacji logicznej, wszystko pokielbasiles :). Co nastepuje:
Jezeli laczysz myslenie z mozgiem, oznacza to, ze swiadomosc, jako element mysli, wynika z istnienia mozgu. Tak wiec najpierw zycie, potem mozg, potem myslenie, a na samym koncu swiadomosc. Ponadto to tak zwana metafora, trudne slowo, badz przenosnia, lub tez, metonimia. Taka prosta forma wyrazu. Oznacza to, ze slowo bog wystepuje to w roli desygnatu twoich naturalnych uwarunkowan. I owszem, zdolnosci indukcji to moze masz, ale marne. Za to, jak juz napisalem, nijak ma sie to do twoich umiejetnosci telepatycznych, czy jak bys tam chcial je nazwac.
VERSACZ napisał:
tlumaczysz sie hehehe du*e lizesz
No comment.

PS
Nie chce sie popisywac niczym, ale jezeli juz, jak napisalem, chcesz rozmawiac uzywajac konkretnych argumentow, zarzucasz mi nieznajomosc zasad formulowania mysli i niska inteligencje, moja odpowiedz jest powyzej.
 

olekxxi

Member
Rejestracja
Kwi 1, 2006
Postów
5
Buchów
0
ja nie dlygo bede miec gotowego ice :D za 2 tygodnie zbiory :] :queen: :pr:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół