nasiona marihuany

Ile czasu może twać wzrost vegetatywny

Wyszukiwarka Forumowa:

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
a teraz takie dziwne pytanko. czy konopia ma okreslona jakos swoja zywotnosc? bo nie wiem czy wytrzymaja tyle nasze, planowalismy zrobic tak, ze najpierw sadzimy na 24/0, rosna tak z 4tyg, przelaczamy na 12/12 zeby wyeliminowac facetow i robimy klony ktore spowrotem dajemy na veg na 3 tyg zeby sie ladnie rozrosly. czyli sam veg to jakies 7-8tyg + flo tez gdzies tyle. czy one tyle wytrzymaja?

pozdro!
 
G

Green

Guest
wytrzyma spokojnie nie ma sie co przejmopwac, na vegu mozesz ja trzymac pare lat,
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
to wlasnie chcialem uslyszec, dzieki :cheers:
 

stryju

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2005
Postów
186
Buchów
1
jak przełaczysz na 12/12 to żeńskie zaczną kwitnąć a zrobione z nich w tym czasie klony też. lepiel zrob klony przed zmianą fotoperiodu oznacz je z której rośliny są a dopiero po tym zmień roślinom matkom fotoperiot. klony które byłe z męskich wywalisz. robiłem już klony z kwitnacych roślin i po zmianie fotoperiodu na 24/24 ni przestały kwitnąć, może było już za pozno. więć na wszelki wypadek będzie to lepsza metoda bo zostaną klony nie zakwitnięte zdolne do dalszego wzrostu weg. i ponownego klonowania. powodzenia. :thumright:
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
zdecydowalismy sie na klony, bo nie mamy za wiele miejsca a chcemy wyciagnac jak najwiecej, wiec nie namawiaj mnie do robienia klonow ze wszystkich roslin :wink: a jezeli po 2-3 tygodniu przelaczyl na 12/12, poczekal az pokaza sie preflowery, wywalil samcow, revegowal i pojechal ze 2 tygodnie jeszcze na 24/0 to wszystko bylo by w pozadku?
pozdrawiam :geek:
 

stryju

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2005
Postów
186
Buchów
1
szczerze mówiąc to nie wiem czy da sie revegować rośline jeszcze nigdy nie próbowałem dlatego robie klony przed zmianą fotoperiodu. też nie mam dużo miejsca ale na 2 tygodnie coś znalazłem na klony no i sie opłacało bo zostały tylko panie. ja klony trzymałem w szawce pod akwarium pod 2x20w kompaktami z odblaskiem z puszki po piwie, pułka miała wysokość niecałe 30 cm
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
da sie revegowac, czytaj forum! :rendeer: jednak zrobie po swojemu ;]
 

XXXXXXXX

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2006
Postów
458
Buchów
1
stryju napisał:
i po zmianie fotoperiodu na 24/24 ni przestały kwitnąć,:thumright:
HMM to bardzo ciekawe więc dzień trwa 48 h
 
G

grzyb89

Guest
mam takie pytanko moja early misty ma juz ponad 3 tyg. i teraz mam naswietlenie 18/6 i po ilu gdzies mam przejsc na 12/12??
 
B

blancik

Guest
grzyb89 napisał:
mam takie pytanko moja early misty ma juz ponad 3 tyg. i teraz mam naswietlenie 18/6 i po ilu gdzies mam przejsc na 12/12??

To zależy od wysokości twojego boxa, musisz tak rozplanować żeby roslinka Ci się zmieścila w boxie przez caly okres rzycia.
Zdradz więcej na temat swojego boxa to otrzymasz więcej odpowiedzi.
 
B

blancik

Guest
grzyb89 napisał:
no ja nie mam w boksie ja mam na balkonie

:scratch: to ty chyba ją ściągasz z balkonu i wstawiesz w ciemne-tak sobie myślę.
Potrzymaj ją wtedy cztery-pięć tygodni i przelącz, tz. chowaj na 12h.
 
G

grzyb89

Guest
ale po jakim czassie mam przelozyc na 12 godzin ciemnosci?? bo narazie ma ponad 3 tyg
 
H

haszyszekk

Guest
grzyb89 napisał:
1Poznno dostalem nasionka bo zasadzilem na poczatku lipca i stad moje pytania czy to nie zapozno?? jesli nie to kiedy gdzies bede mogl zaczac zbiory??
heh to kiedy ją zasadziłeś ma sie nijak do zbiorów... ma to wplyw tylko na ilość...
Sadząc poźno skracasz plantowi wega. Flo naturalnie trwa tyle samo. Roślina będzie mniejsza ale zakwitnie normalnie jak wysadzana na czas.
grzyb89 napisał:
2kiedy mam nawozic a kiedy podlewac
Podlewaj jak deszcz nie pada 3 dni z żędu. Nawożenie polecam biohumus (raz na tydzień) i pałeczki nawozowe (długoterminowe)...
grzyb89 napisał:
3Jesli mozecie to dajcie mi pare rad jak wychodowac porzadne zielsko
heh powinienem wywalić twojego posta, ale z nudów odpowiadam na pytania :)
Po prostu musisz dać dojść roślince. Jeżeli masz odmiane która dochodz w polskim klimacie to nie będziesz musiał sie martwić o moc ziela. Jeżeli nie wiem co masz to wystarczy ze będziesz podlewał i nawoził planta. Jakości ziela nie poprawisz.
Tylko dobra odmiana daje dobry plon inaczej nie spodziewaj sie cudów... pzdr
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół