nasiona marihuany

Ile jeszcze?

Wyszukiwarka Forumowa:

Orto

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
105
Buchów
0
Siemka :D:D:D mam takie zryte pytanie jak myslicie ile jeszcze ludzie beda palili zielone ??:D Czy kiedys zapomna ze jest takie cos naturalnego i bedzie kiedys panowala sama chemia?? Mysle ze ludzie beda palili Zielone do konca swiata i jeszcze jeden dzien dluzej jaka jest wasza opinia ??
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
No wiadomo ze do konca świata :D tylko ciekawe jakie modyfikacje przejdzie po drodze...jak duze bede topy za sto lat...za tysiąc. Był raz program w ktorym gadali ze gdyby w uprawie pomidorw był taki postęp jak w uprawie konopii to pomidory by były 20kg hee
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
konopia to najstarsza znana czlowiekowi roslina, ludzie zawsze robili z niej jakis pozytek :) i mam nadzieje ze tak zostanie na zawsze i w koncu zostanie zalegalizowana we wszystkich krajach 8)
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
A ja bede hodowal do konca zycia. Wyobrazam sobie moja starosc. Z laseczka wolniutko kustykal do wielkiej szklarni z wiadomymi roslinami z koneweczka w reku.
Cala reta poswiecana na moje hobby tylko niewielka czesc na zycie. Marzenie mojej starosci.

A nie mysle zeby ten swioat tak dlugo istnial zeby przestano palic. Przynajmniej nasze pokolenie bedzie palilo. A potem pewnie tez... ja bynajmniej dzieciom nie bede zabranial oczywiscie jakies zakazy i nakazy beda ale palic beda mogly. A jak sie dowiem ze ruszyli innego draga to won z domu :twisted:

Koyot... gdyby topy mialy 20kg co? Hehe...
 
S

Sed

Guest
Sam nie wiem :mrgreen: ale jak w przyszłości nie wynajdą nowego jakiegoś lepszego
narkotyku to marihuama będzie do końca świata towarzyszyła człowiekowi :wink:
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
jak to wynajda, to znaczy ze to bedzie chemia, czyli gowno wiec marihuama będzie do końca świata towarzyszyła człowiekowi ;)
 
K

karul

Guest
taaa naturalna wibracja nie zabija więc palić bedziemy ile sie da :D
 
R

Rider

Guest
...czlowiek jarac bedzie od rana do wieczora az do konca swego zywota... ze tak za siebie powiem ...trzeba by bylo exterminowac konopie :twisted: ... nie ma bata
 
C

casualties

Guest
Istotnie, marihuana będzie nieodłącznym elementem ludziego żywota. Ale pomyślcie, na ziemi są tysiące km kwadratowych niezbadanych obszarów jak np. tanzania, co za tym idzie dziesiątki gatunków roślin nieznanych jeszcze człowiekowi. Może wśród nich są takie które powalają marihuane na głowe swoim wspaniałym działaniem pobudzającym umysł człowieka... ;) ciekawe, ciekawe.
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
a moze rzad amerykanski wynajal badaczy, ktorzy odkryli te cudowne rosliny i doprowadzili do nich agentow FBI, ktorzy skoleji zabili ich i zniszczyli cala populacje tych roslinek, albo poprzez sprowadzenie przez ludzi jakis obcych temu otoczeniu organizmow te roslinki w tajemniczy sposob wyginely i bezpowrotnie je stracilismy :(
 

Lob19

Well-known member
Rejestracja
Lis 17, 2005
Postów
269
Buchów
4
porabalo cie ? :D
A co do Tanzanii - gdize tma niby nieodkryte tereny ? Chyba ci sie z Amazonia pomylilo... raptem jakies 10 tys. kilomentrow roznicy ;)
Nie sadze aby ludzkosc nie znala jakis roslin o dzialaniu psychotropowym...nawet jesli nie widza o nich wsyzscy, to jakies miejscowe ludy... ;)
 
1

19(L)16

Guest
albo za czasow dinozaurow to pewnie byly dobre roslinki ktore teraz juz wyginely-np 5metrowa ganja lub 3kilowe halogrzybki :mrgreen:
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
słyszałem kiedyś o 13 metrowej ganji. szkoda że to była samisiejka
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Chyba sie przeslyszales. Nie sadze by wyrosla wysoka prawie jak blok. Jak nie zobacze to nie uwierze.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół