nasiona marihuany

Ile jeszcze?

Wyszukiwarka Forumowa:

przypalowiecz

Well-known member
Rejestracja
Paź 13, 2020
Postów
63
Buchów
4
Podlewanie to pojęcie względne. Zależy nie tylko od doniczki ale głównie od warunków jakie panują w boxie czy samej rośliny. Jedna będzie wymagać 2L na 3 dni innej starczy na tydzień.
pięknie powiedziane, co z tego wynika dla mnie?
 
U

Usunięty 81732

Guest
A masz jakiś wyciąg? Bo przy 40st w boxie to trudno może być uniknąć takich historii. Zmniejszanie lumenów (przy okazji prób redukcji temperatury poprzez redukowanie liczby żarówek) to też chyba nienajlepszy manewr.
Chyba warto by było żebyś poprawił warunki w boxie zanim zrobisz kolejne podejście.
Piszę ze swojego (małego) doświadczenia. Dopiero jak zadbałam o warunki (odpowiednie światło+wyciąg kanałowy+mieszanka gleba, perlit, kokos, keramzyt na dnie) rośliny rosną prawidłowo.
Czarów nie ma. Nie napompujesz topów jeśli nie miały warunków wykształcić się prawidłowo.
W czym one rosną? W sensie gleby.
Trochę strata nawozów jeśli warunki są kijowe.
 

przypalowiecz

Well-known member
Rejestracja
Paź 13, 2020
Postów
63
Buchów
4
A masz jakiś wyciąg? Bo przy 40st w boxie to trudno może być uniknąć takich historii. Zmniejszanie lumenów (przy okazji prób redukcji temperatury poprzez redukowanie liczby żarówek) to też chyba nienajlepszy manewr.
Chyba warto by było żebyś poprawił warunki w boxie zanim zrobisz kolejne podejście.
Piszę ze swojego (małego) doświadczenia. Dopiero jak zadbałam o warunki (odpowiednie światło+wyciąg kanałowy+mieszanka gleba, perlit, kokos, keramzyt na dnie) rośliny rosną prawidłowo.
Czarów nie ma. Nie napompujesz topów jeśli nie miały warunków wykształcić się prawidłowo.
W czym one rosną? W sensie gleby.
Trochę strata nawozów jeśli warunki są kijowe.
mam wyciąg i wentylator mieszający
40 stopni miałem przy 12 żarówkach ostatnio już nie jest tak źle
przy 12 żarówkach wychodziło 76klm/m2 więc za dużo bo wyżej liście były popalone
przy następnym growie podłoże to będzie właśnie ziemia + kokos + wermikulit więc może nie będzie sie tak ubijać, na początku doniczka była wypełniona ziemią do brzegu a teraz jest gdzieś do 3/4 doniczki bo się ubija przez podlewanie
a co do nawozów to są grosze a poza tym co mam innego z nimi robić
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
Nie potrzebujesz cudownego podłoża tylko edukacji.
Światło?
Jaki box i osprzęt?
Nie odpisałeś co z pH? - bez tego nie podchodź chyba że masz mikoryzę
Co jest w doniczkach?
 
U

Usunięty 81732

Guest
Ciekawe czy to co ci urosło czy będzie klepać. Daj znać jak już to zapalisz ;)
 

Pietrzu

Active member
Rejestracja
Maj 10, 2021
Postów
44
Buchów
0
Podpowiedzcie czy to już, tak wyglądają koleżanki od połowy w górę, od połowy w dół bieda ledwo się rozwinęły, ale problem widzę raczej w boxie za duże jak wielkość boxa i za mało swiatła. Czy ścinać je czy trzymać dla góry jeszcze. Bo dół jak się zatrzymał na samym początku i nic dalej nie poszedł

 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
Po tych zdjęciach bym je jeszcze trochę potrzymał. Oderwij jednego topka, wysusz na szybko w gorącym miejscu w 2-3 dni żeby miał chociaż trochę smaku i spróbuj czy efekt jest taki jak chciałeś. Wtedy zdecydujesz czy cięcie czy jeszcze dasz czasu.
Zaopatrz się w lupę. To koszt max 20 zł a ułatwia życie.
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
Jak tak dłużej patrzę na te zdjęcia to myślę że raczej nic więcej z tego nie będzie, chociaż czasami takie rzeczy się działy w fotorelacjach
 

Pietrzu

Active member
Rejestracja
Maj 10, 2021
Postów
44
Buchów
0
Dodam że jest to automat i jest to 80 dzień od włożenia pestki pękniętej w glebę :)
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
No taki trochę automat z dałnem ale żywy ?
Bierz próbkę i oceń. Niech sobie jeszcze chwilę rośnie. Cierpliwość popłaca
 

Pietrzu

Active member
Rejestracja
Maj 10, 2021
Postów
44
Buchów
0
No taki trochę automat z dałnem ale żywy ?
Bierz próbkę i oceń. Niech sobie jeszcze chwilę rośnie. Cierpliwość popłaca
Jak mam być szczery to tak racji jest. Moja dziewicza uprawa, outdoor, automat, wysokość jak te ale cały był taki obdarzony, a ten od połowy w górę, ale jak wspomniałem stawiam że mają za ciasno bo się rozrosły wszerz. A co powiesz na temat ścięcia jej w połowie i próbę wyciągania tych owoców z dolnych partii?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół