nasiona marihuany

ILE LAT JUŻ PALISZ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Ile lat juz palisz?


  • Łącznie głosujących
    384

Donner

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2009
Postów
1,301
Buchów
0
ja juz swojego nie pamietam.. ale wydaje mi sie ze byla to gruda :) mmm..
 

VOLt

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2009
Postów
143
Buchów
0
Rok, ale po pół roku przestałem kupować i sam sobie sadze, ziomki pala 2-3 lata i nawet nie myśleli o tym żeby samemu coś wykombinować, a palą codziennie! Cóż za lenistwo i strata hajsu!
Puste pole w ankiecie oznacza ze ktoś w ogóle nie palił? Dość dużo głosów jak na takie forum ; ]
 
S

Sober

Guest
5 lat. Bywały przerwy po kilka miesięcy, a także maratony miesięczne.
Jak widać - nie uzależnia ;)
 

lollypop

made in Poland
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2009
Postów
1,309
Buchów
3
od 1996, to już 13 roczek leci. Na początku (pierwsze 6lat) baaardzo często,
teraz od czasu do czasu, czyli sporadycznie.
Ps. nie biorę w kanał i nienawidzę narkotyków, nie mieszkam także pod mostem, nie kradnę i nie żebram na ulicy. Czyli morał z tego taki, że od mj się nie uzależnisz i krzywdy ziółko Ci nie robi. Sadzić,Palić,Zalegalizować <coolpalacz>
 

xgorex

Member
Rejestracja
Sie 2, 2009
Postów
19
Buchów
0
4 lata ;p to był mój początek gimnazjim :yeahh:
MIŚ:wychodzi mi,że ma 17 lat,jak się mylę to mnie poprawcie i cofniemy bana
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

ZielonaEminencja

Well-known member
Rejestracja
Sie 9, 2009
Postów
51
Buchów
0
Miś: to ja xgorex i mam Ci skanować dowód ? druga klasa gim: 14+4=?

widzę że na podstawówce skończyłeś edukację, pozdro i nie banuj za byle gówno bo w rejestracji masz datę urodzenia, 15.01.1991 -_- przykry jesteś


+a i teraz pewnie będzie ban za multi konto ?
 
Ostatnia edycja:

ZielonaEminencja

Well-known member
Rejestracja
Sie 9, 2009
Postów
51
Buchów
0
To ja potwierdzę moim drugim acc: palę od czterech lat

na marginesie, palicie polski stuff? osobiście uważam, że jeśli nie wiemy przz co przechodziło-nie pyli się. Dlatego albo holender albo wcale :jaraczz:

ps. Miśq odblokuj mi xgorex bo się pogniewam ;<
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Nie wiesz, co tracisz :D

Dobrze wiem co tracę. Był taki okres że palenie było moim stylem życia, paliłem codziennie i trwało to kilka lat po których ten styl mi się zupełnie znudził. Postanowiłem się ustatkować, zacząłem życie porządnego obywatela bez nałogów. Bardzo mi odpowiada aktualny stan rzeczy. Nie mam teraz nawet kiedy zapalić. Czas zajmuje mi rodzina, praca, dom, samochód, ogród, this kind of shit. Teraz już tylko uprawiam, czysto hobbystycznie. Chyba że jeden z moich (pięciu) lokalnych ziomków palaczy mnie namówi na pociągnięcie z lufy. Zdarza się to raz na miesiąc albo rzadziej.
 

"makowiec"

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 1, 2009
Postów
1,023
Buchów
1
Dobrze wiem co tracę. Był taki okres że palenie było moim stylem życia, paliłem codziennie i trwało to kilka lat po których ten styl mi się zupełnie znudził. Postanowiłem się ustatkować, zacząłem życie porządnego obywatela bez nałogów. Bardzo mi odpowiada aktualny stan rzeczy. Nie mam teraz nawet kiedy zapalić. Czas zajmuje mi rodzina, praca, dom, samochód, ogród, this kind of shit. Teraz już tylko uprawiam, czysto hobbystycznie. Chyba że jeden z moich (pięciu) lokalnych ziomków palaczy mnie namówi na pociągnięcie z lufy. Zdarza się to raz na miesiąc albo rzadziej.
Gratulacje. Prawda jest taka ze kazdy musi do tego dojrzec i wydoroslec. Przebrnac przez to wszystko.
Pozdrawiam.
 

Skagen

Smoke Buddah
Rejestracja
Sty 20, 2016
Postów
237
Buchów
1
Palę już ponad 10 lat, nie liczyłem dokładnie. Zawsze paliłem często, 3-4 razy w tygodniu, a odkąd sam uprawiam (ok 2 lata), palę prawie codziennie.
Powiem szczerze, że zaczyna mnie to powoli męczyć, po robocie pierwsze co to buch z bonga itp. całe wieczory chodzę za***any jak zombie.
Mam nadzieje, że popalę jeszcze rok, może dwa i kończę z tym sportem, uprawiając tak jak Ice King - hobbystycznie.

Pozdro!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół