nasiona marihuany

Ile mieliście lat jak zaczeliście jarać??

Wyszukiwarka Forumowa:

vokus

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2005
Postów
218
Buchów
0
Od kiedy palicie, co na to wpłyneło,że zaczeliście, ile palicie(lat),dlaczego jaracie...?
Ja zaczołem jak miłałem 14 lat ....głównie chyba zaczołem palić przez kalibra no i hypcia....kiedyś trafiłem na tą stronke i wogule jakiegoś olśnienia dostałem...wcześniej żyłem w przekonaniu, takim jakie głosi bodek :p hypcia odwiedziłem pierwszy raz mniej więcej jak miałem 13 lat...potem nabrałem troche teorii i przyszedł kaliber no i postanowiłem spróbować...ja jaram bo wtedy czuje, że żyje pełnią życia....jakie są wasze początki historii z Mj? :p
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
zaczelem w wieku 13 lat kumpel mnie przekonal chociaz sam niepalil wczesniej nigdy, palilismy w 3 :D
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
Ja zacząłem palić w wieku 15 ;) i ciesze się że nie wcześniej ani później dlamnie to był idealny czas ;) A czemu zacząłem palić?... wpadłem w takie towarzystwo :p Pozdro
 

vokus

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2005
Postów
218
Buchów
0
więc narazie przeważają powody towarzytwa :D....czy to nie stereotyp z lekcji anty papierosowych z podstawówki ? :tongue: mam nadzieje że robiliście to dla siebie i porostu koledzy was do tego przekonali całkowicie....ja zaczołem w wieku 14 lat ale pale rzadko....głównie przy większych imprezach albo jak familia wyjedzie....
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
Vokus ja nie paliłem dlatego bo inni palili ;) tylko dlatego że poprostu chciałem spróbować tak dla siebie ;)
 
S

Sed

Guest
Ja zacząłem palić jak miałem 14 lat i wogóle jestem na siebie zły że sie w to wkopałem :pale: no ale cóż to cie zarazi i nic nie poradzisz :mrgreen:
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
ja zacząłem w wieku 15 lat, nikt mnie nie namawiał. sam znalazłem siuwax na ziemi i musiałem go przetestować :tongue:
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
Ja zaczołem jarac w wieku 14lat , na przeciwko mnie wprowadził sie ziomek w moim wieku, po poznaniu się , zapytał czy niechce zajarac, i tak to sie zaczeło
 
R

Rider

Guest
ja juz na ten temat pisalem na forum wiec pozwole sie zacytowac:

U mnie wygladalo to po prostu w idealnym klimacie, pojechalem na wakacje nad morze ze starymi i ich kolegami plus ich bachory duzo starsze odemnie czyli ziomki ktorych wogule nie znalem, wszystko pod kontrolom, majac wtedy 13 lat.. pierwsza noc sami w chotelu nagle kolega wyciaga jakie zadlugie i zagrube dziwnie pachniace fajki, ktore sie okazaly zielem* tak wiec zdobywajac pierwsze wiadomosci na ten temat, zabralem sie za zdobywanie doswiadczenia, ktore zmienily mnie na zawsze euforia i za***isty chaj, chyba nietrzeba tlumaczyc, potem lokalik, alkohol i panienki, dosc blogie doznania jak za malolata

*Biala wdowa.

jeszcze dodam ze moja wiedza na temat konpii byla tylko ograniczajaca sie do wiedzy na temat wygladu mniej wiecej, dzialaniu i kojazylem to z exzotycznymi kultorami.

moze zeby bylo wiadomo do konca jak to umnie sie zaczelo i jak bylo dalej
wiec jakas 2 miechy od pierwszego razu w wakacje, jakas pare tygodni po rozpoczeciu roku szkolnego, bylem juz pelen wiedzy na teamt konopi po paru nockach na necie, wtedy wlasnie odkrylem hyperreal... a ze nie mialem jakiegos konkretnego dostepu do ziolka i nie znalem zabardzo ludzi co obracaja sie w takich klimatach, postanowilem to zmienic... raz w szkole zaczepilem kolesia ktory wygladal na luzaka [wtedy u mnie raczej niebylo takiegos czegos jak "pozerstwo?"] wiec bylem pewny ze kolo zna sie na zeczy i sie nie pomylilem, wtedy ja wylozylem pierwszom kase na towar, po szkole zaprosilem do siebie kolesia zjaralismy sie tak pozytywnie, ze do dzis jaram z tym samym kolesiem przeszlo 3.5 roku ;]

za***iscie to strescilem....
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Chyba wszyscy zaczynali tak samo, 14-15 lat, ja inny nie bede :D 14
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
NO ale granica wiekowa jest u wszystkich podobna
 

Dusiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2005
Postów
187
Buchów
1
ja zacząłem bakać w 6 kl szkoły podstawowej czyli miałem jakieś 12 lat.. pamiętam że starszy brat wiecznie jakiś spalony chodził i miał mase fajnych filmików(np z cannabiscup'u) i teledysków związanych z jaraniem i jakoś tym się zainteresowałem..później czytałem na ten temat sporo w internecie i pogadałem z kumplem który wymotał pierwszą pake..w sumie zjaraliśmy ją w większym gronie(z jednym typem co tam też był jaram praktycznie codzień do dziś<karo0ld_zielarz> :farao: )
 
K

karo0ld_zielarz

Guest
No Dusiek juz 4 roczek idzie :D
Pamietam jakie mialem jazdy na początku palenia to aż szok :D szkoda ze to przemija pozniej... dlaczego? Uodparniamy sie tak na faze ? hmm :(
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół