nasiona marihuany

Ile na raz?

Wyszukiwarka Forumowa:
A

Arti2784

Guest
Najlepsza faza jest jak latasz sobie z dwoma ziomami samochodem i spalacie 2g :D Po takiej dawce czuje sie juz wysmienicie :mrgreen:
 
K

kejtii

Guest
:D banie w samochodzie też lubie, a sczególnie przy zamknietych drzwiach i szybach i powstaje moja ulubiona hasz-komora :!: :)
 

WicioP

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2006
Postów
95
Buchów
1
kejtii napisał:
hasz-komora
Dokładnie tak mówiła moja koleżanka z klasy :D, myślałem że sama to wymysliła. kejtii, nie jesteś z Gdyni czasem czy okolic? Może to tylko na mazurach takie określenia chodzą :lol: . Ogólnie nazywa się to Hot Box i przyznaje działa mocno :D.
 

kreha_pl

Member
Rejestracja
Mar 19, 2006
Postów
15
Buchów
0
Moim zdaniem spalic sobie dobre 4 nabity tak po 5-8 buchów z fify i jest luzik. Mozna tez jechac z wody ale to juz po buchu moze zgiać :smurfin: A samochodzikiem mozna popalic wiem bo czesto jak nie ma gdzie sie podziac to w wozie tuba grana haha
 
P

predator

Guest
Mi podoba się faza po olejku haszyszowym ostro kopie po jednym szlugu masz piękna faze :silent: :cat: :puker: :bounce:
 

miklas_mjk

Member
Rejestracja
Wrz 27, 2006
Postów
5
Buchów
0
co wy mówicie za pierdoły ;| 0,5 dobrego palenia na łepka i macie dobrą pipe... ?? he nie wiem...ja juz pale od około 3-4 lat ;p sam nie wiem... i jak jest dobry siuwax to starczą trzy konkretne buh'y :D a jak jest jakis szajz to moge uwierzyc ze 0,5 ;)
 
F

filipn0r

Guest
No ja tak samo jak poprzednik.. palę rzadko bo raz na pare miechów, ale ściągam zawsze 3-4 buchy i jestem fajnie uwalony :)
 

Fernandoo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
1,571
Buchów
3
ja ostatnio trafiłem na zaje** mocnego haka 0,5 starczyło na 2óch faza kosmiczna :puker:
 

miklas_mjk

Member
Rejestracja
Wrz 27, 2006
Postów
5
Buchów
0
no półka na dwóch normalnego palonka to jest w pożądku ;D ale dobrego palonka to wy chyba nie widzieliscie ;) nieraz da sie upalic w 6 jedną półką :rendeer:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół