nasiona marihuany

Ile na raz?

Wyszukiwarka Forumowa:
A

Adrian

Guest
Witam.Chciałem się zapytać ile musicie wypalić za jednym razem,żeby poczuć coś konkretnego?;) Robię to od niedawna,a że kasy mało to nie mogę niestety szaleć zbytnio...:(
 
S

superadamcio

Guest
zalerzy od dnia i człowieka od odmiany zioła ale tak konkretnie to 0,5 grama na łepka dobrego zioła powinno starczyć :mrgreen:
 
S

Sed

Guest
No to zależy od mocy zioła ja kiedyś rzygałem po 1 buchu :mrgreen: fajnie też rano zapalić tylko na głodnego wtedy fajnie klepie :mrgreen: ale tak ogólnie to ze dwa nabicia dobrego palonka i czuje się ten dobry stres :wink:
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
No na glodnego spalisz zaczyna sie slina lepic i od razu jesc sie chce masakrycznie :D hehehe jak na mnie to 0,5g haszu i 0,5g ziola ;) jedno i to samo ... bit w lufe (mama taka fajna jak starzy dzaidkowie pal
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
ogolnie to bardzo roznie, przedewszystkim tak jak mowil superadamcio, zalezy od kilu czynnikow. Kazdy stuff ma inna moc, pozatym ludzie maja inna tolerancje podobnie jak w przypadku innych używek, no i jeszcze zalezy od sposobu palenia itp.
Zdazalo mi sie porobić jednym solidniejszym buchem, a czasem musialem sam spalić gieta zeby cos poczuc. Wiec trudno okrelic nawet w przyblizeniu ile trzeba spalic.
Pozdro
 
S

s.q.u.n.i.k

Guest
MI tam wystarczy jak połkne jednego tłoka dobrego zioła na 3h starczy w 100%
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
Ja raz spaliłem dwa buchy i byłem zjarany a raz połówke i było mało :p
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
najlepiej spal sobie 1g konkretnego haszu będzie ci się wydawało że jesteś na pastwisku wśród krów i krasnolódków(będzie ci się tylko wydawało nie będziesz tego widział) a jak zamkniesz oczy będziesz miał jakieś wizje.przynajmniej ja tak miałem :D
 

geokar

Member
Rejestracja
Gru 20, 2005
Postów
7
Buchów
0
Ogólnie rzecz biorąc to w moim przypadku ilośc wypalanego towaru rośnie z czasem, kiedyś dwa buchy i zdażało się rzygać a teraz (tj. po dziesięciu latach palenia) zdaża się 3g. Ilośc zależy też jak się pali. polecam wiadro fajnie napier.... a po dzięsięciu to jest pełen odlot. aha zielsko bardziej mnie naparza niż hasz, więc schodzi wolniej
 
K

kejtii

Guest
:D to w większości zależy od tego czy jestem wypoczęta. bo wtedy moge wypalić dwa razy wiecej niz normalnie. no ale też dużo zalezy od towaru :!: :)
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
Zalezy od shitu ostatnio mi 1 kielich fifki wystarczy z wiadra i juz niekiepska bania :)
 
K

kejtii

Guest
:D ja niestety musze zrobic sobie pare dni przerwy,bo od palenia dzien w dzien nie czuje sie juz bomby, a jezeli juz tak to po duzych ilosciach i szybko przechodzi. a tak po przerwie jestznacznie lepiej :!: :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół