nasiona marihuany

ILE NAJWIĘCEJ ZJARALIŚCIE

Wyszukiwarka Forumowa:

blobo

Active member
Rejestracja
Mar 22, 2006
Postów
27
Buchów
0
Siemka chce sie dowiedziec od was ile najwięcej zjaraliście zielska !!! W moim przypadku to zjaraliśmy z kumplami 3giety skuna ! na 6 osub , troszke mało ale więcej kasy nie mieliśmy ale zbliżają sie wakacje więc bedzie duzo okazji do palenia :thumright:
PISZCIE SWOJE OPINIE :queen: :bounce:
 
A

actionx

Guest
Jezeli to ma jakies znaczenie, to zjaralem 10g zioła na dwóch, czyli 5g zioła na łeba w czasie 24h!~czyli w ciagu calego dnia i nocy
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
4 g na łebka, dalej nie mogłem podnieść lufki...
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
A jak pachnie wasz proch? Ojej, jaki głupi temat
 

Sys

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2006
Postów
89
Buchów
1
ja zjaralem 5 gietow na dwoch od 19.00 do 22.00 jak szlem spac i polorzylem sie w lozku to czulem ze moja glowe cos otacza jakas tarcza
 

MiM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
880
Buchów
1
ch*j ze na początku przeczytałem ILE NAJWIĘCEJ ZJEDLIŚCIE :D A jeśli chodzi o ganie to nigdy nie jarałem duzo tylko tak co 2-3 dni pale sobie 1 g na 2 i jest gitt :D PISSSSSsssss
 

kfjatek

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2006
Postów
167
Buchów
0
rzeźniki z was ;]...
ja najwięcej 1g na 3... :O
heh..
 
M

Michu33

Guest
Jak ktoś ma lipny staff to tak jest :p ja wlasnie jestem uwalony pułką na 3 ^^ a filmy mam niezle. Albo palicie od dziecka z wiadra :p
 
P

Pyski

Guest
Michu33 :: nie ktos ma słaby stałf :queen: tylko ty jestes jakims cieciem co twierdzi ze jest za***any palac pułke na 3 :farao: wiec nie pie**ol durniu :jocolor:



zycze dobrego jazzu i mniej durniów na forum

pozdro ....
 
R

Rider

Guest
glopi temat, ale jest taka sprawa, ze malo kto by spali 5g dobrego grassu na 2,3, chyba ze jestes sza zelazne pluco, jak ja to mozesz zjarac 50g w ciagu 24h palac systematycznie i nieprzesadzac z iloscia na raz, ale ostrzegam ze faza moze byc przeolbrzymia bo wiem cos o tym, jedyne wyjscie to wciagnac fryty, do da ci skrzydel, plus do tego duzo zelaza i magnezu, jakies witaminki i czekolada... i chyba bedzie dobrze :)

pozdro

P
 
H

haszyszekk

Guest
Philos napisał:
Czy to było nawiązanie do Sleji?
Naprawde dobrego stuffu zdarzylo mi sie wyjarać ok. 6-7g... oczywiście w postaci lolka :) Miało być ze mna 2 kumpli to zkręciłem takiego ładnego, pięknego, wielkiego itd :)
Przyszedł jeden tylko i to taki co nie pali... Wyjarałem sam lolka i miałem śmiechawy z tego kumpla a on ze mnie... Wole jarac w toważystwie. Średio wspominam fazke. pzdr
 
S

Simon

Guest
ja uderzalem najwiecej z kolezka 8 na 2 ale potem wogole nieogarnialem :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół