nasiona marihuany

Ile palicie

Wyszukiwarka Forumowa:

seba404

Member
Rejestracja
Mar 24, 2006
Postów
19
Buchów
0
Czesc.Napiszcie ile palicie zeby mieć mocną faze a ile żeby totalnie odlecieć i nie mieć kontaktu z rzeczywistością:).Pytanie to kieruję do ludzi którzy mają wage i ważą to co palą.

I druga rzecz.ostatnio kupuję grass taki strasznie mocno zbity, tak że jak sie weźmie w palce to cieżko go rozwalić.Ma mniej więcej 3 razy mniejszą objętość niż "normalny" towar ale za to jara sie go 3 razy dłużej:D .Pytanie brzmi: czy Wy też jaracie takie mocno zbite?i druga rzecz to jak doprowadzić topy do takiej postaci

Pozdro
 
G

golota23

Guest
Sie Jara

Zaczne od końca czyli - włąsnie jak robić z topów takie ładne baki hehe

Więc tak Ci powiem, wagi nie mam wiec bede mowil ile wbić palimy
lekka faza 2-3 szkła na 3 osoby (swoje poczujesz)
5 szkieł na 3 ludzi to taka norma, norma jesli chodzi o dobra faze, bierz mocne buchy przytrzymaj dluzej w plucach, duze buchy ale nie komety nam to starczy na dobra faze
nie masz jakiegos odjazdu ze sie odrywasz od rzeczywistosci ale swoja faze mas, widzisz wszystko z gory czujesz ze ogladasz tv wszystko co widizsz zdaje sie jakwidziane w tv hehe fajna faza
 
D

delete

Guest
ja mysle ze to wlasnie juz chemia .... a jesli chodzi o to ile mi trzeba zbeym mial dobra fazek to nawet 2-3 dobre buszki a zeby totalnie odleciec i niemiec kontaktu z rzeczywistoscia to az tak nieprobowalem ale po swoich plonach zapewne bede wiedzial :)
 

seba404

Member
Rejestracja
Mar 24, 2006
Postów
19
Buchów
0
Pajonk
Tzn myslisz ze jak jest tak zarąbiście zbity to że nasączony jakimś gównem??

golota23
Eh nie wiesz o jakie mi chodzi zbite ziolo:/ . Na jutro postaram sie zrobić fotki.
 

Bito

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2005
Postów
54
Buchów
0
Mam palenie z opisu podobne do twojego....z wagi wyglada to mizernie...trzeba dobrze porozrywac zeby jakos wygladalo...pali sie dlugo i zazwyczaj zostaje w lufie zostaje mi twarda kostka...pachnie srednio ale nie jak jakias lipa tylko poprostu dziwnie...w smaku dobra nawet smaczna ale rowniez nietypowa...generalnie wypalam od 1g do kilku dziennie...
 

seba404

Member
Rejestracja
Mar 24, 2006
Postów
19
Buchów
0
Bito
Ale masz na myśli gramy ważone?? :cat: Jeśli tak to respekt dla Ciebie.Ja już po 0.3g dobrego zioła mam ostrą faze a po 0.5 odlatuje :cheers:
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Kur** u mnie to same chemiczna gówna i tez czasami to po 2-3 buszkach jestem juz nastukany (zalezy czym nasaczane itd.) a tak żeby nie wiedzieć nic no to zależy jaki materiał. Czasami jest taki chemik że jeden maszek wystarczy a ja już nie wiem :D:D Pozdro
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Ja palę ostatnio dobre zioło drobno skruszone gramy dostaje. Starcza przeciętnie na ok.8 luf(zmieszane z tytoniem oczywiscie) czasami wiecej czasami mniej zalezy jak nabije... nie mialem jeszcze takiego zbitego jak mówicie ale widzialem na filmikach pokazujacych jak zrobic jointa to koles mocno sie naskrobał zeby skruszyć....

Zamieszczajcie fotki jak mozecie

[ Dodano: 2006-05-10, 17:53 ]
A wlasnie jezeli wszyscy mówicie ze starcza powiedzmy na 5 lub 6 luf to macie na mysli 5 luf czystego czy zmieszanego zioła??
 

seba404

Member
Rejestracja
Mar 24, 2006
Postów
19
Buchów
0
Ja dostaje do 12 luf czystego niezbitego oczywiscie .Tego zbitego wychodzi okolo 6 luf


To są zdjęcia tego zbitego :queen:








Na wadze są 3g :queen:
 

borsuk2216

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
156
Buchów
0
ja wole takie zbite ziolo niz takie skruszone, miałek jest dobry do jointow to fakt ale do palenia z fifki czy bonia lepsze sa kokoniki. A jesli chodzi ile jaram to jak jest szkola to tak przynajmiej ze 3 razy w tygodniu ale jak jest wolne to codzienie :) nieraz nawet buchem dobrego ziola mozna sie niezle upalic ;)
 

seba404

Member
Rejestracja
Mar 24, 2006
Postów
19
Buchów
0
Ja też wole ładować z fajki wodnej ale mam współlokatorów którzy sie rzucają strasznie o ten "smród"(dla mnie to jest najpiękniejszy zapach na świećie :joker: ).Dlatego teraz chodzimy z moim kumplem niedaleko do parku i tam jaramy jointy.a takie ziolo sie srednio nadaje.Musimy mieszać z tytoniem a ja tego nie lubie :ncool: .Jak mieliśmy miał to sie jarało tylko czyściochy :queen:
 
B

blancik5

Guest
ja to powiem tak .z reguły pale tak ze dwa korasy i jest nieźle ale żeby odlecieć to nieda rady mój staż bakania wynosi 7 lat ,a mam 17 .ale jestem dumny z tego że nigdy nie przedobrzyłem.hehe :jocolor:

[ Dodano: 2006-05-12, 18:22 ]
wiadomo że zbita boba jest najlepsza w coś typu szyba(rura)ale kruszone jest najlepsze na lolki nikt chyba nie zaprzeczy.

[ Dodano: 2006-05-12, 18:23 ]
ja to nielubie gdy trafi mi sie taka boba która gryzie w gardło ale nie pęcznieje w płucach.taki shit
 

lee_knox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
2,186
Buchów
6
Jak chcesz odleciec to wez przyjmij 2 wiadra z haszyku to napewno cie powali . Pale przynajmniej codziennie od 2 razy do uuuuu. Zalezy ile sianka jest. Co do tej wagi to sadze , ze jest to wina zlego suszenia . Cwaniaki krucej susza i potem to wazy tylko takim :farao: .
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
seba404 napisał:
ostatnio kupuję grass taki strasznie mocno zbity, tak że jak sie weźmie w palce to cieżko go rozwalić.Ma mniej więcej 3 razy mniejszą objętość niż "normalny" towar ale za to jara sie go 3 razy dłużej:D .Pytanie brzmi: czy Wy też jaracie takie mocno zbite?i druga rzecz to jak doprowadzić topy do takiej postaci

Pozdro

Ten "mocno zbity" towar to poprostu indyjka, sativki mają kilka razy większą objętość przy takiej samej wadze.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół