nasiona marihuany

Ile te LEDy mogą mieć wat?

Wyszukiwarka Forumowa:

MrGugu

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2020
Postów
47
Buchów
3
Siemanko, już jakiś czas temu zakupiłem sobie te lampy LEDowe, ale było to tak dawno, że już totalnie wypadło mi z głowy ile one mogą mieć faktycznie tych watów, a też nie umiem znaleźć żadnej fakturki czy potwierdzenia zakupu. Obydwie lampy są takie same.
Czy ktoś byłby w stanie mi podać orientacyjnie? Wielu fachowców na forum jest to i może któryś pomoże ;p
Lampy kupiłem na popularnym chińskim sklepie internetowym.
Z góry wielkie dzięki! :smoking:
PS. Przy okazji chciałbym się też dowiedzieć czy dadzą one sobie radę w nowym boxie, który będzie miał ok. 0.50/0.60m2

IMG_4473.jpg
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Chyba 35w poboru aczy dadzą radę to sam sprawdź
 

MrGugu

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2020
Postów
47
Buchów
3
Chyba 35w poboru aczy dadzą radę to sam sprawdź
Już 3 roślinki pod tymi lampami miałem i szczerze mówiąc, to tylko jedna nawet spoko wyrosła i dała na sucho 40g.
Ale rośliny wydają się dosyć słabe i małe, a topki nie puchną zbytnio - ale to może być także wina nawozów [tri-pack od Biobizz - biogrow, topmax i biobloom]
 

babyfacekiler420

Dr Przelanie
Rejestracja
Lip 6, 2021
Postów
159
Buchów
42
Kup najtańszy miernik z Castoramy albo zapytaj cyganki, poza tym taki miernik Ci się przyda jeśli chcesz wiedzieć ile Twój namiot Cię kosztuje miesięcznie :)
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
Watomierz to jedyne rozwiązanie zagadki, kosztuje około 35zl i jak @babyfacekiler420 pisze fajnie takie coś podłączyć do boxa, sam kolejnym razem to zrobię.

@zjarany emeryt
Diody nawet jeśli to SMD 2835, bo nie wiem po czym to ze zdjęcia wywnioskować - mogą być różnej mocy, barwy i lumenów w zależności od typu diody. 2835 to wymiar diody i tylko to mówi.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół