nasiona marihuany

ile wat na 1 m2 ?

  • Autor wątku Halina z dziecmi
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
H

Halina z dziecmi

Guest
witam, wiem wiem ze jest na forum ale ile mocy led wat jest wymagane na 1m2 - 200w czy 300w?,
a jak ktoś da 500w to co ? zaszkodzi czy bez sensu bo za dużo swiatla nie przyswoi roslina.

---------- Post Zaktualizowany 31-05-2017 00:21 ---------- Data pierwszego postu 30-05-2017 22:10 ----------

chodzi mi dobre jakosciowo ledy citizen ,cxb

---------- Post Zaktualizowany 00:32 ---------- Data pierwszego postu 00:21 ----------

chodzi mi o zwiększenie plonow z tym natężeniem swiatla, wiem ze powiedzmy 200w/1m2 to mało plonu( powiedzmy ze decydują tu tez inne czynniki wraz ze szczęściem...)
powiedzmy ze 300w/1m2 to powinno być więcej plonu niż 200
a 500w to co ? bezsens nieekonomicznie uzasadniony , bo jest jakas granica - gorna bariera ze iles tam watjak jest to starczy i więcej niepotrzeba, jak jest proszę o odpowiedz
 

FarmerSAM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 2, 2014
Postów
797
Buchów
865
Wszystko zależy jaki Led .
Jeśli mowa o współczesnych coraz bardziej popularnych cob cree czy citizen to wystarczy 300w by ściągać ponad 400g przy jakiejś tam wprawie. Co z kolei jest dobrym wynikem z m2.
Jak dasz 500 to wcale nie musi się to przełożyć na wynik bo jakieś tam granice powierzchni są .

Rozmieszczenie tez jest ważne szczególnie gdy masz więcej niż jednej metr kwadratowy, pytasz ile wat ale nie wiemy jaka powierzchnia.

Tez nie trudno zobaczyć jak ludzie lecą i ile maja mocy na dana powierzchnie .
Pzdr
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół