nasiona marihuany

Ile ziemi na krzaki outdoor

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
A

Anty22

Guest
Witam wszystkich. Mam kilka pytan:
1- czy ta ziemia ogrodnicza o pH 6.5 bedzie odpowiednia?
2- jak głęboki(i o jakiej srednicy) dolek trzeba wykopac zeby zmieszac 5l ziemi ogrodniczej z ta ktora tam jest? (czytalem ze tyle na jedna roslinke starczy napewno)
3- ile kosztyje 10l ziemi ogrodniczej(takiej najlepszej dla roslinki) :)?
Z gory dzieki za odpowiedz.
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
ma tam jakieś znaczenie.jeśli ph będzie złe roślnia nie będzie pobierać substancji odzywczych z ziemi czy coś takiego
 
G

Green

Guest
1- czy ta ziemia ogrodnicza o pH 6.5 bedzie odpowiednia?

bedzie dobra


- jak głęboki(i o jakiej srednicy) dolek trzeba wykopac zeby zmieszac 5l ziemi ogrodniczej z ta ktora tam jest? (czytalem ze tyle na jedna roslinke starczy napewno)

5 litrow to jest stanowczo za malo praktycznie nic to nie da bo jest to znikoma ilosc tej ziemi nie wiem skad te informacje ale sa bledne
a co do dolka to zobaczysz jak juz bedzie kopac bez przesady nieprzejmujcie sie takimi szczegolami jak wielkosc dolka pod uprawe

3- ile kosztyje 10l ziemi ogrodniczej(takiej najlepszej dla roslinki) ?
Z gory dzieki za odpowiedz.

zalezy od producenta ale nie powinan przekroczyc 5zł
 
G

Green

Guest
powiem tak im wiecej tym lepiej wszystko zalezy od funduszy, checi i mozliwosci transporu oraz tego czy mozesz sobie pozwolic na otwarte prace na spocie

osobiscie dalbym te 50 litrow pod planta poniewaz okres vegetacyjny na out jest dosc dlugi przez co jej system korzniowy sie rozrasa naprawde mocno

tak przy okazji to konopia ma najwiekrzy sysytem korzeniowy w grupie roslin jednorocznych dlatego dobra ziemia na spocie to podstawa
pozdrawiam
 
M

MILKA

Guest
Roślina na flo musi mieć minimum 10l a ziemie są sptrzedawane w 5l 10l 15l 20 l i więcej ja kupiłem 2 worki po 10l za 7 zł!!!
 
A

Anty22

Guest
Troche mnie przeraziles tymi 50l... :shock:
Mysle ze tak jak napisał Milka kupie 10l na kazda roslinke i jeszcze domieszam z ta ziemia w ktorej bede kopal dolek. Tylko boje sie ze wyrosnie samiec i bedzie wielki ch.. z calego kopania.
Jak mysli8cie moze lepiej na taki teren 1m na 2m posadzic ze 4-5 roslinek i jak juz bedzie mozna rozpoznac czy to samce czy nie (a napewno jakis sie trafi) powyrywac samce i bedzie miejsca dosyc na kochane samiczki.
Acha i jak bede szykowal ta glebe to na ponad 0.5 metra napewno musze sie wkopac?
Napiszcie czy to moze wypalic czy szukac miejscowek na kazda roslinke osobno?
 
M

MILKA

Guest
A ty chcesz to w boxsie posadzić (bo się skołowałem!!!) to starczy ci 10l możesz dodać prlitu 2/1 ziemia perlit
 
A

Anty22

Guest
nie nie box to ma byc outdoor. sorki ze odrazu nie napisalem

Mam zamiar posadzic pierwszy raz i juz wiem ze podloze najwazniejsze wiec musze wiedziec jak duzo ziemi musze tam dotransportowac i jak mam to przygotowac.
Najwazniejsze 2 pytania dla mnie teraz to jaki duzy dolek na jedna rosline i czy nie da sie tak jak napisalem w poscie wyzej ze 4-5 roslinek blisko siebie a potem i tak bedzie trzeba samce wyrwac wiec zrobi sie luzniej a jakas samiczka musi byc z nich.
 
G

Green

Guest
jezeli masz dosc pestek to proponuje 50 litrwo ziemi w to wkladasz 4 pestki po pewnym czasie wywalasz samce powiedzmy ze beda 2 samce zostaja ci dwie panie nastepnie aby sie nie "gryzly"naginasz oba krzaki w przeciwnym kierunku wzgledem siebie dzieki czemu masz duzo szczytow poniewaz zrobiles supercroping rosliny beda niskie a ziemia ktora tam jest zaowocouje duzymi plonami tak samo ma sie rzecz jezeli bedzie tylko jeden pan itd.
i wierz mi ziemia to naprawde podstawa na spocie
ztreszta sam zobaczysz jezeli dotrzymasz konca outdoora

Roślina na flo musi mieć minimum 10l a ziemie są sptrzedawane

tutaj teorie sa rozne a wszystko zalezy od dlugosci fazy vegetatywnej

pozdr.
 
M

MILKA

Guest
MOzesz dać jeszcze takie pałeczki so sprzedawane w ogrodniczych i jakiś kompost!!! poczytaj w dziale outoor!!! tam jest wszystko na ten temat!!!
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
Posty wydzielone z tematu Problem z kupnem odpowiedniej ziemi ;]
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół