nasiona marihuany

Indoor I Szklarnia.

Wyszukiwarka Forumowa:
L

luksan

Guest
Witam was.

Czy Indoor typu White Widow można chodować w szklarnii? (bardziej by pasowała nazwa Folia bo chce takową zrobić).
Chciałbym żeby ta szklarnia miała 2,5-3m wysokości, 8 metrów długości i 6 szerokości.
Jest też mniejsza alternatywa czyli 2m wysokości, 6 długości i 4 szerokości (lepsze wyjście bo wydam mniej na folie;p)
Chce chodować tam, Hollands hope, early misty, Passion 1 itd.
Czy to dobry pomysl, czy może zbudować 3 małe oddzielne "folie" typu kwadraty 2 na 3 na 3
Plany już mam ale na milimetrowym, moge zapodać potem

Pozdro
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
a gdzie masz to zamiar zrobic ?? :> uwazaj by przypalu nie bylo :)
 
L

luksan

Guest
A znam takie ustronne miejsce, u mojej babci ona ma szklarni kilka, to myślałem ze sobie dubuduje pare, kto by sie skapnol? zresztą nie widziałem tam policji nigdy, najbliższy komisariat jest jakieś 40 kilometrów od tego miejsca.
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
moze ci sie udac :) ale nie trudno o przypal ;P to jest wies a wiesz na wsi wszyscy wszystko o wszystkich wiedza :D plotki kraza jak nie wiem :D
 
L

luksan

Guest
Ta to jest wieś ale tam nikogo niema w pobliżu tylko jacyś mojej babci Znajomi na Brydża :D
A ona mi pozwoli szklarnie zbudować, a folie kupie w Lerła merła albo w Castoramie?
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
podobno mini szklarniie gowno daja :D male sa ;P lepiej poprzykrywac doniczki/kubeczki (np po jogutrach) plastikowymi kubkami od browara :) (jednorazowymi) mozna je kupic w pierwszym lepszym hipermarkecie :D albo mozesz tez zrobic z kutelek po napojach bez dna :] a co do folji to nie wiem jakiej do tego potrzeba :D napewno grubszej niz zwykla by sie nie podziurawila :] moze ktos bedzie znam odp na twoje pytanie :] Pozdro :farao:
 
L

luksan

Guest
Ok to do kiełkowania będą zużyte Danonki, może pudełka zawierają Wapń co wzmacnia topki:D <żart oczywiście>
Ale te kubki to plastikowe jednorazowe 0.5l?
Pozdro

[ Dodano: 2006-03-05, 16:33 ]
PS. Ile liści/cm musi być żebym mógł przesadzić roślinki do szklarni?
I mniej więcej jaki odstęp pomiędzy każdą żeby mi się nie "Pozrastały"
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
no np :) zobaczysz jakie beda :D ja kupilem takie wieksze chyba 1l by taksamo trzymac pod nimi jak juz podrosna :D :]
 
L

luksan

Guest
Ej ale indoor musi mieć chyba inny fotopreoird (czy jakoś tak nie wiem jak to się pisze) a ja nie mam jak prądu dobrowadzić tam, moze zostane przy Outdoor, greenhouse?
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
no napoczatku sie daje 24h swiatla na indorze :)
ale ty bedziesz to sadzil w szkalrni na dworze wiec wysadz normalnie jak bys mial robic out :) nie trzeba bedzie sztucznego oświetlenia ;)
:sunny: zrobi swoje :]
 
L

luksan

Guest
To super hiper, a możesz mi polecić jakieś fajne odmiany? do 2 metrów wysokości i żeby były duże plony:D
Pozdro
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
hmmm wejdz tutaj i sie zapytaj pomoga ci:
1 i 2
a jesli bedziesz dobrze trenowal rosliny to bedziesz mogl miec nawet szklarnie nizsza niz 2 m :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół