nasiona marihuany

Indoor równe 60 dni AUTO

Wyszukiwarka Forumowa:

Rand0m

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2014
Postów
173
Buchów
0
Siema, przede mną 1 w życiu indoor, z racji tego że lokatorzy wyjeżdżają na 2 miechy do pracy szukam odmiany która dojdzie do końca w taki właśnie okres. Nie może to być ani dnia dłużej, ewentualnie zależy mi aby nawet ściąć lekko niedojrzałe ale dobre jakościowo palenie. Z 4 auto chcę pozyskać chociaż te 60g przy 1 indoorze myślę że to nie wygórwana ilość, box to szafa więc na pewno nie będzie im tam ciasno. Myślałem nad beebokiem ale wolę się doradzić jeszcze bo wszędzie podają że auto 60 dni na sklepach jednak w fotorelkach już idzie to różnie raz nawet 55 dni a raz 75. Dzięki za odpowiedzi.
pozdro
 

deer

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2014
Postów
328
Buchów
107
+speed sweet seeds, green-o-matic ghs, 60 daye od dna genetics, fotoperiod 24h i napewno sie wyrobisz pozdro
 
K

K2

Guest
miałem 60 day wonder - 60 dni rzeczywiście szybkie, - 4 rośliny - 180 gram spod 250 watt hps, palenie średniej jakości, ale o gustach nie porozmawiamy bo dla jednego gówno dla innego fiołki.
Osobiście bym nie wziął już od nich nasion bo dosyć drogie są i za tą cenę masz lepszych producentów.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Za to 60 day lemon z DNA to najlepszy auto z jakim się spotkałem. Jak bym nie wiedział że to auto, to bym nie powiedział że to auto. Znajomy 6dyszek zrobił z krzaka, więc przyzwoicie.
Jak na auto to smak/zapach pierwsza klasa. Co prawda gotowy był po 60 paru czy 70 dniach, ale spokojnie dało by radę ciąć w 60dniu.
 

Sceptyk

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2012
Postów
254
Buchów
418
Odznaki
2
Miałem kiedyś 1szt Auto Whiteberry od Paradise Seeds w microbox 0.1m2 na CFL. Czytałem wcześniej, że szybki automat i takiego potrzebowałem, a znałem firmę. I faktycznie szybko zaczął kwitnąć i szybko nabierał masy. A co najlepsze musiałem zakończyc uprawę w 58 dniu. I był w miarę dojrzały, większość brązowe włoski i pomimo tylko 58 dni mocne zioło wyszło i bardzo indyjkowe.
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
+speed od Sweet Seeds, faktycznie szybkie w 60 dni można ciąć (o ile nie popełni się wielu błędów) ale na miejscu autora wątku lepiej zastanowiłbym się najpierw nad przemyśleniem i dokładnym zaplanowaniem całego procesu od kiełkowania aż do finalizacji czyli suszenia - a to też wymaga czasu i etapu tego nie można w żaden sposób skrócić w trosce o jakość materiału... W każdym razie - powodzenia! Pozdrawiam.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół