nasiona marihuany

Indoor w bloku? Plus kilka pytań o sprzęt.

Wyszukiwarka Forumowa:

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
520
Buchów
427
Odznaki
1
Siema, znajomy ma do kupienia okazyjnie namiot z panelem LED 144w ponoć daje porównywalnie do HPS 600w.
NAMIOT wielkość 120x120x200 plus filter weglowy i wszystko co tam potrzebne. Zestaw był ponoć tylko raz używany..

1. Czy jeśli powiedzmy posadzi 6 normalnych lub 9 automatów w takim namiocie w bloku czy ten zapach jest intensywny przy takiej ilosci roślin? Ktoś doświadczony może poradzi coś?

2. Czy ten filter węglowy trzeba podpinać do wentylacji czy jak to działa?

POWTARZAM MIESZKANIE JEST W BLOKU.
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
 
U

Usunięty 81741

Guest
Oj poczytaj i dokształc się, bo wiele ryzykujesz ta podstawowa nie wiedzą.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,768
Połowa forum leci w jakimś mieszkaniu i jakoś uprawiajo bez lipy. :oczy:

p.s. na automaty szkoda prądu, a 9 roślin będzie śmierdziało bardziej niż 6, niezależnie od tego czy są fotozależne czy tez nie.
 

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
520
Buchów
427
Odznaki
1
Połowa forum leci w jakimś mieszkaniu i jakoś uprawiajo bez lipy. :oczy:

p.s. na automaty szkoda prądu, a 9 roślin będzie śmierdziało bardziej niż 6, niezależnie od tego czy są fotozależne czy tez nie.
Tak też myslałem, no to powiedzmy on chce mieć 6/7 sezonówek nie wiem jaka ilosc bedzie odpowiednia żeby uzyskać maksimum i się zastanawiamy czy np przy takiej ilosci pomidorów w namiocie z filtrem i zamknietych dzwiach od pokoju czy ten zapach bedzie sie unosił poza ten pokój? .. no i z tym filtrem węglowym czy potrzebne jest podlaczenie do wentylacji w bloku? Bo w tym pomieszczeniu akurat nie ma kratki.
 
U

Usunięty 81741

Guest
Na metrażu 120x60 mam 8 roślin. To na taki jak napisałeś to trochę mało.
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,638
Odznaki
5
Ten led to watpie ze jak hps 600w to nie wierz za bardzo
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,768
Lepiej kupić hps, tanie i dobre jak barszcz. Na zimę jak znalazł.
 

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
520
Buchów
427
Odznaki
1
Coś takiego te oświetlenie, no a z tą wentylacją to jak jest wkońcu ? Czy wystarczy wypuscic rure za namiot i tyle?
 
Ostatnia edycja:

Iskra

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2020
Postów
237
Buchów
806
Odznaki
2
Z tego co widzę 200w led profesjonalny jak lumatek zastępuje max 400w ,to 144w twoje to odpowiednik 250w hps .
 

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
520
Buchów
427
Odznaki
1
Coś czuję, że za jakiś czas będziesz w telexpresie...
Bo? Nie wnosisz nic do tematu to po co piszesz tutaj swoje widzi mi sie? Normalne pytania lepiej wcześniej o pewne rzeczy wypytać i zaplanować niż sie w***ać dlatego pytam... wk***iaja mnie takie ważniaki oby o tobie tam nie nadawali..
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,638
Odznaki
5
Wszystko jest tutaj na forum podstawy do wyczytania a pytanie czy filtr podlaczyc do wentylacji to raczej podstawy ktore powinienes wiedziec.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Bo? Nie wnosisz nic do tematu to po co piszesz tutaj swoje widzi mi sie? Normalne pytania lepiej wcześniej o pewne rzeczy wypytać i zaplanować niż sie w***ać dlatego pytam... wk***iaja mnie takie ważniaki oby o tobie tam nie nadawali..
Chłopie poczytaj trochę masz full informacji, a ty pytasz o jakieś głupoty. Co to za LED? Takim czymś to możesz choinkę ozdobić co najwyżej. Kup sobie 600w hps albo jakiś konkretny LED co ma minimum 400w to może coś z tego będzie ps. Podłącz filtr na flo ?
 

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
520
Buchów
427
Odznaki
1
Chłopie poczytaj trochę masz full informacji, a ty pytasz o jakieś głupoty. Co to za LED? Takim czymś to możesz choinkę ozdobić co najwyżej. Kup sobie 600w hps albo jakiś konkretny LED co ma minimum 400w to może coś z tego będzie ps. Podłącz filtr na flo ?
Ok, czytam ale nigdy nie interesowałem sie indoorem dlatego też takie pytania, nic nie poradzę :D
Ok, a może polecicie jakiś zestaw gotowy do 1500zł powiedzmy nowy? Czy lepiej używkę wyhaczyć? No to że na flo to wyczytałem chodziło mi tylko jak to działa czy wypuszczac taki filter tylko za namiot tzn te rure od niego czy jak to :D niemogę znaleźć informacji na ten temat ?
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
parodia XD gdybym chciał zając sie czyms nielegalnym i ryzykować to sam zrobiłbym research, a nie wysyłał ziomeczka, zeby podpyta na forum czy "filter" trzeba podłaczyć do wentylacji, to tak samo jakbyś sie pytał czy żarówke trzeba podłączyc do prądu... pozniej sie dziwić ze na policja.pl są artykuły o takich antkach jak wy, zreszta, jak pytasz o tak banalne rzeczy to nie ma opcji zebys poradził sobie z uprawą, jeśli Twój kumpel chce zając sie tym na poważnie, to czeka go BARDZOOO DŁUGA droga, co do leda to jw, 144w led to może zastapić 250w hps
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół