nasiona marihuany

indoor

Wyszukiwarka Forumowa:

stryju

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2005
Postów
186
Buchów
1
greenlife w temacie "nasiona w karmie" napisałeś że ruszasz z nowym indoorem. czy możesz opisać swojego boxa. jakie oświetlenia, wymiary, jakie doniczki, jaka ziemia [jakaś mieszanka] , nawozy do wzrostu weg. i kwitnienia, czy podlewasz raz w tygodniu. ja już raz próbowałem ale wyrosła lipa, wyglądała jakby miała za mało wody ciągle opadały jej liście, Czy naprawdę trzeba je żadko podlewać? bo moja wyglądała jakby lubiała wode
 
G

greenlife

Guest
oki a wiec:
oswietlnie to lampa 250 hps ..32.000 lumenow
wymiary boxa to 0.35m2 wiec swiatla to tam mam pod dostatkiem

doniczki ...mam zrobione swoje wlasne pod wymiar boxa wchodzi tam 6 moich donic kazda po 20 litrow
ziemia standardowo ze sklepu jakas w miare dobra plus do tego suchy biohumus oraz keramzyt ( nie moge dostac u siebie perlitu wiec daje keramzyt) proporcji okreslonych nie mam daje na oko, kwestia wprawy

nawozy ktorych uzywam to substral osmocote 2w1

na veg npk 20-20-20 lub tez 27-12-15 zalezy jak rosna

flower rowniez osmocote
npk 10-30-20 plus pk 13-14 oraz stymulator kwitnienia z b'cuzz

podlewanie:
podlewam z zaleznoci od stopnia pobierania wody przez rosline nie mam tutaj okreslonych terminow jak widze ze ziemia jest juz dosc sucha to leje wode
czestosc podlewania zalezna tez jest od wielkosci doniczki im wikerza tym rzadziej podlewam ogolnie zasada jest jedna: lepiej konopke przesuszyc nizeli przelac i tego sie trzymam
jezeli podlewales ja raz w tygoniu a daniczka byla mala to jest to bardzo prawdopodobne ze miala za malo plynow ja na 20 L donice podlewam okolo co 4-5 dni czasem zrobie dluzszy odstep
podczas podlewanie leje wody tyle aby wyplenela z dzior znajdujacych sie w doniczce wtedy mampewnosc ze roslian jest dobrze podlana podlewam bardzo wolno zeby woda spokojnie wsiakla a nie chlustem przeplynela przez ziemia

przy malej doniczce trzeba podlewac zdecydowanie czesciej
konopie lubia wode ale nielubia jak w nie sa caly czas :) wtedy ich korzneie szybko sie dusza i roslina podupada na zdrowiu

Mam nadzieje ze w jakis sposob pomorze Ci to w nastepnej uprawie pozdr.
 

stryju

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2005
Postów
186
Buchów
1
dzięki za pomoc :D :mrgreen: . powiedz mi jeszcze do każdej doniczki jedna roślina?
 

stryju

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2005
Postów
186
Buchów
1
A temperatura wystarcza pokojowa czy też w jakiś sposób ja podnosisz do opisywanych na stronach
 
G

greenlife

Guest
Jezeli uprawiasz w boxsie i stoi on w pomieszczeniu gdzie jest temp pokojowa to zawsze w boxie bedzie ona za wyskoka gdyz zarowki potzrebne do oswietlenia wytwazaja jej dosc duzo i trzeba ja obnizyc do 28-30 stopni jueszcze sie nie spotkalem zeby temp w pomieszczeniu byla za niska gdy zuprawiasz pod lampami (pomijajac zimne strychy, ale to i tak tylko w fazie ciemnej) wiec o za niska temp nie musisz sie martwic bo napewno takowej nie bedzie

a temp pokojowa w zupelnosci wystrczy
 
T

targetxx

Guest
siemka mam maly problem liscie mi zawijaja sie na dol i robja sie zolte niewiem co robic jestem poczatkujacym chodowca chcialbym sie cos dowiedzic od kogos ktory mam w tym wiecej informacji bardzo bym prosil o podpowiedz. Pozdro :)
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
albo przenawoziles, albo masz zla ziemie, albo uszkodzone korzenie - zastanow sie co moze byc twoim problemem
 
T

targetxx

Guest
Uzywam nawozu "biohumus forte" czytalem ze to jeden z lepszych nawozow wiec go uzywam, daje 1 nakretke tego nawozu na 500ml wody czy to jest za wiele? jesli ktos uzywa tego nawozu niech mi cos podpowie ile daje na jedna rosline nawozu. Ziemie mam kupiona w sklepje ogrodniczym wiec mysle z ziemie mam dobra? ale z tymi korzeniami nie mam pojecia. Dzieki pozdro :D
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
biohumusem to napewno nie przenawozisz, a ziemia zalezy jeszcze jakie ma ph
 

adinek

Active member
Rejestracja
Sie 20, 2005
Postów
44
Buchów
0
Greenlife pisałes ze masz donice 20 L ,a mogłbys podac jaki to wymiar w cm ? ;] bo sie nie orientuje
 
G

greenlife

Guest
kurde niepamietam a z racji tego ze juz nie uprawiam pozbylem sie ich ale gdzies mialem to zapisane zaraz poszukam ...oki juz mam a wioec tak wymiray to 20cm*20cm*50* mialem wyoskiego boxa wiec moglem sobie pozwolic na te wysokosc doniczek a jak wiadomo korzenie konopii wola rosnac w dol nizeli na boki
 

adinek

Active member
Rejestracja
Sie 20, 2005
Postów
44
Buchów
0
Sluchaj Green wystarczą doniczki 18cm na 20 cm ? do hodowania w boxie wysokim gdzies 1,60 cm a szerokim na niecaly metr chyba :) chodzi o hodowle white widowa
 
G

greenlife

Guest
18 na 20 ale potrzebny jest jeszcze jeden wymiar czyli wysokosc
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Moim zdaniem.... to mozesz wziasc i wieksze doniczki bo WW nie urosnie ci bardzo duze. Jezeli przytniesz iten teges. Ale jesli masz takie doniczusie i nie chcesz wydawac kasy na nowe to moga zostac. Aleim wieksze tym lepsze.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół