nasiona marihuany

Indorowa przygoda / LukexOG _again

Wyszukiwarka Forumowa:

Don Bud

Active member
Rejestracja
Wrz 5, 2021
Postów
33
Buchów
71
Kozacko to wygląda!!! Bardzo obiecująca lampa. Szkoda że o niej dowiedziałem się tydzień po zamówieniu swojej. Tak obserwuje rózne foto relacje na Jaksonach i growerzy mają bardzo ładne wyniki i chwalą ją! Ale w sumie na każdej nowej lampie wychodzi dobrze. Jestem ciekaw wydajności tej lampy przy np. 4-5 grow, jak to na jakości się odbije.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Ledy mają wydajność 60.000 h więc powinny świecić jakieś 6 lat
 

Don Bud

Active member
Rejestracja
Wrz 5, 2021
Postów
33
Buchów
71
Mars Hydro też miał tyle świecić, zasilacz pociągnął 4 grow a pozniej lampa zaczęła mrugać.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Jutro przy 62/63 dniu będzie kosa. Kosze wrzucam na siatkę suszę i lecę dalej . Pod hpsem już się kisi 14 pestek w ziemi. Jak wydusze to wrzucam pod dwa jacksony

Całkowite podsumowanie tego grow będzie jak wyschnie i powaze.
 
Ostatnia edycja:

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Wszystko skoszone , suszy się na siatce. Up po wyschnięciu
 

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
699
Buchów
1,657
Super wynik teraz czekamy na smoke report + daj znać co tam wyszło najbardziej pasujące tobie ,dziękuje i pozdro
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Mały smoke report odmian od gnoma i babci.

Chemdog

Moj faworyt w zapachu smaku i wygladzie.
Ten feno typ jest biały , pachnacy smietanka i vanilia. Gładki dym , nie gryzacy , dzialanie rozluzniajaco odurzajace , relaksik z euforia. polecam !
Plenny , malo lisci duzo kwiatu i szronu.

Taskenti


Mój drugi faworyt
Zapach i smak owocowy , przypominajacy gume balonowa z cukierkami . Dym przyjemy , po wypaleniu jak w candy shopie, relaks z motywacja czynow . Warto polecam, dlatego mam w aktualnym grow az trzy taskenti. @Gnomesgarden.ie

Grandady Bruce

Zapach i smak taki owowcowy ale ciezko mi okreslic dokladnie. Podczas palenia przyjemny owocowo - ziemisty zapach .
Palonko fajnie wyglada , z tego co wiem to lubia ludzie :)

Girl Scout Cookie

Zapach fajny po disela podchodzi, fajny szronik , ale nie palone jeszcze bylo :)

Strawberry

Zapach jak w nazwie smak mieszany truskawka - owowce lesne i limonka , ładny zapach , dym łagodny , dobry smaczek na plus jak wszytsko od gnoma !

@BabciaGanja.pl

LSD

Fajny zapach afgana , zbita struktura topa , sporo szronu , efekt ciezki , dym gryzacy. polecam

Sherbert Cookie

Zapach runtza z pakistanem , nie palone jeszcze.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół