nasiona marihuany

INFO CO DO ROBAKÓW

Wyszukiwarka Forumowa:

biohack

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2006
Postów
279
Buchów
1
jeżeli zobaczycie ze koło waszych doniczek latają małe muszki i wchodzą do ziemi musicie je zabic :thumright: one składają jaja w ziemi z nich wyklówa sie larwa :ncool: która potem żeruje na lisicach i roslinka cierpi :thumbdown: likwidować je mozna za pomocą chemikali ale ja tego niestosuje :pr: najlepszym sposobem pozbycia jest siprytus rozcieńczony w stosunku 1:10 moze byc nawet więcej pryskacie tym ziemie i liscie robaki tego nielubią :thumleft: a muszki zabijać ręcznie:p albo zakryć doniczke zeby niewlatywały :salut: spiryt rozcieńczony nieszkodzi roslince (przynajmniej mojej) :queen:
 
C

canabuz

Guest
ja teraz wlasnie mam jakies dziwne robaki
najpierw bylem pewien ze to przedziorki, ze mialy 4 pary nozek, ale teraz juz nie jestem pewien czy to nie sa 3 pary nozek i czulki
mam MAGUS na przedziorki i za pierwszym razem z 2 miechy temu od razu zabil wszystkie po 1szym spryskaniu na nast. dzien zadnego nie bylo, a teraz wciaz je widuje jak chodza dookola krawedzi doniczek, ale nie po roslinach.
oprocz tego muszki wlasnie tez sie pojawily, co prawda glownie na balkonie na zwyklych roslinach, ale juz mnie wku...ają bo coraz ich wiecej
 

biohack

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2006
Postów
279
Buchów
1
zabijaj je;) one składają jaja i puzniej masakra na roslinach pełno dziurek :pl:
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
uprawiajcie rosiczki :D to jest fajna sprawa na muszki :D
 

biohack

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2006
Postów
279
Buchów
1
ja mam rosiczke i zastanawiam sie czy wsadzic koło roslinki dodatkowe korzysci bo rosiczka jak czytałem wydziela jakos przez korzenie azot:D
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
ja mam
Drosere Capensis i blizej nie okreslona pigmejke :D

przeciez rosiczki sa malutkie... ile one moga wydzielac tego azotu...
 
R

Raz

Guest
a takie malutkie białe sk***ysynki?
nie chodzą mi po roślince ale pałętają się w ziemi
 
G

golota23

Guest
Roslina

Ja to mam pogryzione liscie jakbym na parapecie z roslina razem jakies slimaki hodowal, kazdy nowy lisc ma dziurki albo plamki co to :/ mam tylko cos w aerozoluprzecic mrowkom ehe
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
Moje roślinki mają pełno dziurek, no ale coż walczyłem i wałczyłem z robakami i ch*j mi to dało, więc dałem sobie spokój.
 

biohack

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2006
Postów
279
Buchów
1
wszystko robaki za dużo wody moją roslinke dopadły i niechcą odpuścić spiryt na nie i juz niezyją:p
najlepiej podlewać wtedy mniej ale z biohumusem + spiryt w małych ilosciach dla robaków zabujcze a jak roslinka to wchłonie moze im sie odechce :pr:
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Blant napisał:
Moje roślinki mają pełno dziurek, no ale coż walczyłem i wałczyłem z robakami i ch*j mi to dało, więc dałem sobie spokój.

Bo to nie od robakow. To jest jakas choroba tez to mialem. Robaki zwykle nadgryzaja liscie od krawedzi. Peace
 
G

golota23

Guest
Roslina

Jak zrobie juz ten roztwor woda + spiryt to podlac to trzeba, a moge tez po lisciach popryskac ? nic zeby sie nie stalo roslince
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Nic się nie stanie, alkohol w małym stężeniu nie szkodzi rośliną.
 

biohack

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2006
Postów
279
Buchów
1
bo ręcznie niema sensu chyba ze muchy :pr: lac wode z spirytusem i je wykurzy albo tak jak było na filmie biedronki trzeba połozyc na lisciach a one juz zrobią swoje :silent:
 
L

Lift

Guest
niewiem czy to sie sprawdzi ale czytalem ze na jakiekolwiek robaki zamiast radycyjnych chemikalii mozna zrobic roztwor z platkow mydlanych i spryskac nim roslinke !! nie wiem czy to prawda ale robaki powinno zabic :farao:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół