nasiona marihuany

Inhalanty

Wyszukiwarka Forumowa:

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
szcegulnie ze jakis czaj temu w temacie o amfetaminie pisales ze masz 0.5g ziola i 0.5g fety i jak to opisales"mam zamiar poczuc sie bosko"!!takze relacja z tygodniowego mitingu dxm jak to sprawdzales dzialanie ruznych dawek!!ponoc ty tylko rozrywka?? pytasz sie ruznych osub o dzialanie,testujesz, i sam wiesz wogule o tym calym guwnie najwiecej i chyba najwiecej tego wszystkiego prubowales.przyznaj ze chcialbys sprubowac ruznych substanci byz znac ich dzialanie!!rozrywka a zarazem "rozszerzanie horyzontow" jak pisalem gdzie indziej!!ja uwazam ze powinienes otworzyc nowy kierunek w szkolach"cpunologie" a jesli chodzi o dragi to wiesz bezkitu w ch*j :cat: !!to ja w kregu moich znajomych z pracy,szkoly i osiedla wiem najwiecaj o tym!!w klasie muwia na mnie profesor skret po tym jak przegadalem cala lekcje z pedagogiem szkolnym o narkotykach pokazujac ze babka nic o tym niewie i nakoncu bylo jej glupio...!!ale ty to mozesz byc dla mnie metorem jesli chodzi o dragi :thumleft: !! moze to P to skrut od profesor psychotrop??od tej pory tak bende do ciebie muwil mistrzu :thumright:
 

Bito

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2005
Postów
54
Buchów
0
Wszystko jest dla ludzi...spróbować zawsze warto :]...kocham jazdy :]

Pozdro :]
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
durielek napisał:
szcegulnie ze jakis czaj temu w temacie o amfetaminie pisales ze masz 0.5g ziola i 0.5g fety i jak to opisales"mam zamiar poczuc sie bosko"!!

Wysiliłeś się by znaleźć tę informację, a ma ona około miesiąca. Nie walę już ok 3 tygodnie. Niezły wynik.

takze relacja z tygodniowego mitingu dxm jak to sprawdzales dzialanie ruznych dawek!!ponoc ty tylko rozrywka??

Różne dawki, różny poziom rozrywki.

pytasz sie ruznych osub o dzialanie,testujesz, i sam wiesz wogóle o tym calym guwnie najwiecej i chyba najwiecej tego wszystkiego prubowales.przyznaj ze chcialbys sprubowac ruznych substanci byz znac ich dzialanie!!

Pytam ot tak. Nie chciałbym nic próbować, gdyż nie jara mnie to.

rozrywka a zarazem "rozszerzanie horyzontow" jak pisalem gdzie indziej!!

Horyzonty rozszerzałem przez przypadek, poszukując nowej rozrywki.

ja uwazam ze powinienes otworzyc nowy kierunek w szkolach"cpunologie"

To taki żarcik, tak ?

a jesli chodzi o dragi to wiesz bezkitu w chu* !!

Przesadzasz, nawet bardzo.

to ja w kregu moich znajomych z pracy,szkoly i osiedla wiem najwiecaj o tym!!

Społeczeństwo jest głupie, nie ma czym się chwalić.

ale ty to mozesz byc dla mnie metorem jesli chodzi o dragi :thumleft: !! moze to P to skrut od profesor psychotrop??od tej pory tak bende do ciebie muwil mistrzu :thumright:

Niedługo dotkniesz dna.
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
niewydaje mi sie zebym dotknol!!ja profesorze P. nietykam fety,pigul juz od 6miesiecy!!jedynie co sprubowalem raz dxm!!ale mnie nieciagnie do kolejnego sprubowania!!teraz to tylko sobie blanty jaram :jocolor:
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
durielek napisał:
niewydaje mi sie zebym dotknol!!ja profesorze P. nietykam fety,pigul juz od 6miesiecy!!jedynie co sprubowalem raz dxm!!ale mnie nieciagnie do kolejnego sprubowania!!teraz to tylko sobie blanty jaram

Nie o narkomańskie dno mi chodziło, będzie to niczym w porównaniu do tego co Cię niechybnie czeka.
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
no to co to takiego??uswiadom mnie profesorze P!!!
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Nie mam ochoty w tej chwili. Gdy spożyję silnie narkotyczne piwo, to może wtedy.
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
hehe pewnie piwo z feta :rendeer: :thumleft: moj kumpel tak robi ze dosypuje sobie fety do piwa :puker: !po takim piwku to napewno bendzi ci sie chcialo duzoooooooooo pisac!! :pr:
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
hehe pewnie piwo z feta moj kumpel tak robi ze dosypuje sobie fety do piwa !po takim piwku to napewno bendzi ci sie chcialo duzoooooooooo pisac!!

Nic nadzwyczajnego. Owszem, chciało.
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
wiem ze nic nadzwyczajnego ale niezadobre takie piwko jak dla mnie!!lepiej juz zawinac w kawalek chusteczki i polknac!!
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Najwięcej wrzucałem ćwiarę do szklanki koli i było trochę tylko wyczuwalne.
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
to bedziewna cwiara!!:p.niema to jak zabawa w usypywanie sobie sciezek!!hehehe
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
U was połówki są na pół wypchanego pakietu ?

Kreski są lepsze. To usypywanie, formowanie i wciąganie...
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
P napisał:
U was połówki są na pół wypchanego pakietu ?
nierozumiem pytania.jak pakietu??pakiet=10g...
fakt niema to jak usypywanie kresek.Ale wlasnie o wiele bardziej wciaganie uzaleznia...sam motyw "kresek" jest uzalezniajacy bo puzniej sie mysli zeby sobie wysyopac troche i formowac sciezki...!niewiem jak inni ale jak tak mialem w kazdym badz razie :roll:
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Pakiet - worek strunowy, podstawowy w którym sprzedawane są połówki.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół