nasiona marihuany

Inhalanty

Wyszukiwarka Forumowa:

gałgan

Banned
Rejestracja
Lut 12, 2006
Postów
100
Buchów
1
czesc mam kilka pytań dotyczacych kleju i rozpuszczalnika

1 czy klej i rozpuszczalnik daje ten sam efekt ?

2 czy osoba pod wpływem kleju lub rozpuszczalnika jest niebezpieczna ?

3 czy osoba pod wpływem w/w substancji jest agresywna ?

4 co się dzieje takiej osobie w głowie ?

z góry dziękuje za odpowiedzi
 

wilkustaf

Member
Rejestracja
Mar 22, 2006
Postów
22
Buchów
0
A co chcesz klej pachac albo rozpuszczalnik :cat: . Znam typa, kakretne dno i mowil mi ze bania jest wtedy i tylko wtedy jak sie pacha a jak przestaniesz to bania mija.
 
M

Melckor

Guest
Człowieku klej i rozpuszczalnik ryją ci baniak, to chyba najgorsze gówno jakie może być, masz bóle głowy, nie panujesz nad swoimi odruchami, człowiek nie wie raczej co sie dzieje wiec nie jest niebezpieczny. W glowie ma rozpie****atora, zawroty, ogólnie nieprzyjemną banie. Dobre tylko dla centralnych ćpunów i desperatów.
Zamiast tego polecam - Maryche, tabsy, Salvia divinorum, jak nie masz sosu to gałka muszkatłowa. :queen: precz z wąchaczami :farao:
 

gałgan

Banned
Rejestracja
Lut 12, 2006
Postów
100
Buchów
1
nie nie nie nie zrozumieliście mnie ja nie chce ja chciałem w tym roku hodowac mj ale nie bede bo nie pale i nie bede palił a można pwoiedzieć że jstem weteranem i za sobą ma mdużo przeżycia więc wiem co jest po czym ale kleju nigdy nie wąchałem i nie mam zamiaru pytam z ciekawosci bo cz ęsto oistatnio przechodze przez dworzec na którym jest bardzo czesto w sumie do 5-6 stałych osób które wąchają klej lub rozpuchole ale to już dno telepią się itd. dla tego pytam czy być gotowy zaj***ć butelką w głowe takiej osobie czy się nią nie przejmować bo wczoraj mnie stresował pewien chłopak któryu naprawde wyglądał dobrze nie wyglądał na ćpuna chyba pierwszy raz jechał ze szmatą bo wyglądał na amatora a jest taka dziewczyna około 25 lat ale wygląda jak śmieciara zadaje się z żurami przy których wącha klej pewnie ona im opie****a gałe w zamian za rozpuszczalnik albo super glu czy kropelke itd. to jest przykre ale kiedyś się patrzałem na nią i patrzała sięna mnie jak by chciała mnie zaje*** strzykawką zastanawiam sięczy zostawić takie osoby czy butelką w głowe je bo to nie jest normalne !co innego jak ktoś zapali sobie czy zje nawet ta tabletke bo się dogadasz z nią a taki klejus to jest dno i nieprzewidywalne ruchy ma nie wiem czy nie wsadzi mi noża w plecy czy nie dziabnie mnie strzykawną ja się ich poprostu boje :pale:
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Wicie o kleju tyle, co wasze babki o trawce. Czy predator jest wg was taki zryty i odklejony ?

Człowieku klej i rozpuszczalnik ryją ci baniak, to chyba najgorsze gówno jakie może być, masz bóle głowy, nie panujesz nad swoimi odruchami, człowiek nie wie raczej co sie dzieje wiec nie jest niebezpieczny.

Na salvii też nie panujesz nad ruchami i nie bardzo wiesz co się dzieje.

W glowie ma rozpie****atora, zawroty, ogólnie nieprzyjemną banie. Dobre tylko dla centralnych ćpunów i desperatów.

Wąchałeś ? Wiesz, że nieprzyjemną ? Gdyby takie było, to nikt by nie kirał.
 

Komar_THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
119
Buchów
0
Kiedys wciagnełem gaz do zapalniczki... Bomba przez ok 30sec. Przez ten czas to wogóle nie wiesz co sie dzieje. Koles mówił że to i to prubował i jeden ch*j .,,...Tylko po benzie masz mgłe przed oczami...". Potem łeb napie****a i wogóle silnie uzależnia psychicznie, bardzo chce sie wiecej.


U nas jest tak cpunka. Giga ja zwą. Ciąga druty dla każdego kto chce ze ok 20gr...
Ale to jest juz wrak człowieka,brudna bezdomna,bezebna.
To robi z ludzi budapren.
STRZECIE SIE!
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Komar_THC napisał:
Kiedys wciagnełem gaz do zapalniczki... Bomba przez ok 30sec. Przez ten czas to wogóle nie wiesz co sie dzieje. Koles mówił że to i to prubował i jeden ch*j .,,...Tylko po benzie masz mgłe przed oczami...". Potem łeb napie****a i wogóle silnie uzależnia psychicznie, bardzo chce sie wiecej.

U mnie długośc fazy podobna, ale wiedziałem co się dzieje, a waliłem w różnych ilościach. Przesadzasz. Benzyna to wogóle inna substancja, jest śmieszniej, fajniej. Głowa mnie nei bolała i od przynajmniej pół roku nie brałem w/w inhalantów.
 

Komar_THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
119
Buchów
0
Ale co? powiedz ze po 5 min jak by Ci ktos dał to byś nie odmóił...? Wciągnij cała buteleczke i powiedz czy potem Cię głowa nie bendzie boleć...

A co do benzyny to niewiem. Napisałem że to była opina mojego kupla.
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Jasne, że bym odmówił. Butelka gazu starczyła mi na pare tygodni. No po całej to jasne, że by bolało, ale po co walić taką ilość ?
 

Komar_THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
119
Buchów
0
Jak sie bawić to sie bawić:p . Nie no ja z kuplem wy***alismy taka buteke na pól... na jakieś pól godziny starczyło ,potem chcielismy kupić nastepną butelke . Ale postanowilismy połówe gandzi kupić i tak sie skonczyły moje doswiadczenia z gazem.
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
i dobrze muj kumpel kiedys walił klej codziennie miał halucynacje chodził diwnie wełbie mu sie ***ało niepolecam
 

gałgan

Banned
Rejestracja
Lut 12, 2006
Postów
100
Buchów
1
panowie tyle odpowiedzi za które dziekuje ale w żadnej z nich nie otrzymałem informacji dotyczacych moich pytań odrazu mówie że nie chce tego wciągac !!!!!!!!!!!!!!!
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
1 czy klej i rozpuszczalnik daje ten sam efekt ?

2 czy osoba pod wpływem kleju lub rozpuszczalnika jest niebezpieczna ?

3 czy osoba pod wpływem w/w substancji jest agresywna ?

4 co się dzieje takiej osobie w głowie ?

1.Nie. Po benzynie się śmiałem, a kleju nie waliłem, ale opisywano mi to jako POTEŻNE WIZJE, nie porównywalne nawet do tych po dxm, raczej parominutowy bieluń, salvia.
2.Odpowiedź jest wyżej.
3.Zależy, ale raczej nie.
4.Jego musk zamienia się lepką papkę na te pare minut.
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
mnie raz zaczepil nawachany koles i chcial okrasc... i to byl pierwszy i ostatni jak do tej pory raz kiedy uzylem kosy nie do straszenia... w kilka sekund przeszla mu ochota na zbrodniczy proceder. Wg mnie nie warto ladowac sie w tego typu inhalanty. Osobiscie probowalem 2 razy benzyny i gazu. wg mnie nic specjalnego.
 
P

predator

Guest
gałgan napisał:
czy klej i rozpuszczalnik daje ten sam efekt ?
podobny ale rozpuszczalnik za bardzo gryzie w gardło
gałgan napisał:
czy osoba pod wpływem kleju lub rozpuszczalnika jest niebezpieczna ?
lepiej uciekaj jak widzisz kogoś pod wpływem butaprenu
gałgan napisał:
czy osoba pod wpływem w/w substancji jest agresywna ?
po chÓj takie same pytanie jasne że tak
gałgan napisał:
co się dzieje takiej osobie w głowie ?
ma taki rozpie**** że szkoda gadać a co do gadania nie dogadasz sie z ta osoba
gałgan napisał:
z góry dziękuje za odpowiedzi
no problemos

Kiraj kiraj a zobaczysz efekty ;]

[ Dodano: 2006-04-16, 21:25 ]
moge ci powiedzieć co sie dzieje po kleju ale niewiem czy moge bo sie zabardzo nakrecisz a naprawde ryje to baniak
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół