nasiona marihuany

Instagram, oferty palenia.

Wyszukiwarka Forumowa:

UNHOLY

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2020
Postów
375
Buchów
839
Odznaki
2
Dzień dobry :dela:
Sytuacja ma się następująco, straciłem dostawce. Smutni panowie zrobili swoje.
Dostęp do baki się skończył więc, najwyżej jakiś ochłap można połapać.
Przechodząc do sedna. Mam instagram'a, napisal do mnie jakiś koleś z Stanów.
Zaproponował sprzedaż zioła. Profil wydaje się legitny, nagrywa relacje z pakowania paczek.
Cena dość atrakcyjna 950zł przy 30 gramach( 5g 155 zł) a boby apetyczne.
Jest sens wgl myśleć nad tym aby się w to pchać?
Gość zapewnia, że już nie raz wysyłał do ojczyzny.
Zamówienie hashu z deepwebu? Zamawiał ktoś z was coś może i opisze mi choć trochę jak to wygląda?
 

ChoryKrólik

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2020
Postów
176
Buchów
52
Aż strach pomyśleć co musisz mieć na tym IG, że ludzie piszą do ciebie z propozycjami sprzedaży zioła.
Ja bym się trzymał od takich propozycji z daleka. Od razu raport gościa i niech wypie****a. Nikt kto robi taki przypał nie powinien mieć z nami nic wspólnego. Swoją drogą pomyśl logicznie, jakby miał taki dobry towar w takiej cenie to nie bawił by się w wysyłki tylko szło by mu to na miejscu.
 

UNHOLY

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2020
Postów
375
Buchów
839
Odznaki
2
W sumie zapytałem się z ciekawości.
Mam polubione jedynie coffeshopy.
Nie dodaję nic na insta a staram się dbać o bezpieczeństwo.
Nawet nie pisałem za dużo z gościem, napisałem mu, że zielsko u mnie jest nielegalne i że raczej nie mam ochoty.
Zapytałem dodatkowo czy to bezpieczne, wyslał mi wtedy też cennik. Śmierdzi to z daleka, jednak chciałem zapytać.
Na pewno też nawet gdyby miało dojść do jakiejkolwiek tranzakcji to na pewno nie przez takie miejsca.
Bardziej ciekawi mnie to, czy jest sens zamawiać cokolwiek z deepwebu?
5G Hashu? MDMA? Ma to jakąkolwiek rację bytu?
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Jak chcesz zamawiać to tylko z tora, poszukaj sobie jakiegoś vendora który ma dużo dobrych opinii i kup co ci potrzeba. Ponoć najlepiej z polski bo najmniejsza szansa na sprawdzenie paczki.
 

UNHOLY

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2020
Postów
375
Buchów
839
Odznaki
2
Sprawa dość oczywista, ciężko mi znaleźć jakiegoś polskiego vendora.
Ba a żeby miał jeszcze wystarczającą liczbę opinii. No nic będę szukał.
Zapraszam nadal do dyskusji.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,503
Odznaki
3
Sprawa dość oczywista, ciężko mi znaleźć jakiegoś polskiego vendora.
Ba a żeby miał jeszcze wystarczającą liczbę opinii. No nic będę szukał.
Zapraszam nadal do dyskusji.

To słabo szukasz, na cebulce jest ich kilku. :) Mają tam system ochrony kupujących.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,841
Odznaki
5
Insta to teraz epicentrum handlu ziołem, ale jak ktoś sam do Ciebie pisze to 100% scam.
 

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
552
Buchów
112
Do mnie też ostatnio jakoś gościu pisał że stanów mniej więcej to samo co tobie dziwne...
 
U

Usunięty 79633

Guest
Jak byłem w NO to tam na snapie wrzucali filmik nowego sortu, wysyłali do wszystkich, przeważnie haszyk. Jakoś u tych małolatów tam to bezwnikowo było, wyciągali na środku miasta po 30kostek i wybieraj sobie. Tam z dilerkami tylko na snapie się kontaktowaleś.
 

UNHOLY

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2020
Postów
375
Buchów
839
Odznaki
2
Właśnie o to chodziło panowie!

Spor, masz rację; może faktycznie słabo szukam. Pogrzebie zaraz, może coś w końcu znajdę.

Nie raz słyszałem, że na insta sprzedaje się dragi no ale to raczej nie w tym kraju. Pamiętam, że przez emotikony to jakoś szło - kiedyś w sieci czytałem na ten temat.
[MENTION=47201]Samotnik[/MENTION] też mi się to dziwnie wydawało, dlatego chciałem się tym podzielić tutaj. Jak tak dłużej pomyślałem teraz to faktycznie nie ma co się w takie coś pchać. Jak już coś zamawiać to robić to z głową i w bardziej przyzwoitych miejscach.

Dziwię się jak może przejść przez granicę uncja, przecież to trzeba kontketnie spakować. W jednym miejscu przeczytałem, że pakują towar bezpośrednio przy kurierze( ogólnie chodzi o wysyłkę ), dzięki temu omija to kontrolę. Wydaje mi się, że taką brednie wymyślił gość tak samo porobiony jak ja teraz.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,503
Odznaki
3
[MENTION=95880]UNHOLY[/MENTION] Szukaj cebulka forum na torze. Jak będziesz miał problem, to podbij na pw i wyślę Ci link. Jak się zarejestrować, jak kupić itd to już tam znajdziesz.
 

UNHOLY

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2020
Postów
375
Buchów
839
Odznaki
2
Już wszystko znalezione, zapomniałem o cebulce, skupiałem się na większych marketach - tak jakoś mnie do nich ciągnęło.
Kojarzyły mi się z lepszą jakością. Były dostawca miał naprawdę konkretne palenie. Topy zbite na kamień, żywiczne - wszystko z pod lamp.
Szukałem coś w ten deseń. Aczkolwiek nie powiem, widzę że czasami coś się trafia, warto wspierać swoich.
 

Upadlosc1

New member
Rejestracja
Gru 3, 2020
Postów
4
Buchów
0
Gość zapewnia, że już nie raz wysyłał do ojczyzny.

A ja zapewniam Cię, że jak dasz mi 1 tys to odeślę Ci 1 milion, bo jestem afrykańskim księciem, a muszę dostać się do Europy ogarnąć prawnika, który odmrozi moje konto z miliardami.

że na insta sprzedaje się dragi no ale to raczej nie w tym kraju. Pamiętam, że przez emotikony to jakoś szło - kiedyś w sieci czytałem na ten temat

Tor + VPN + truecrypt. Jak z typem możesz sobie "od tak" pisać wiadomości, że sprzeda Ci zioło na jakieś platformie, która może inwigilować całe Twoje urządzenie to tak średnio, a sama AI rozwija się bardzo szybko (m.in. portale społecznościowe). Takie rozmowy to proszenie się o przypał.

Poza tym, na necie piszą, że w USA 1 uncja (około 31g) wysokiej jakości zioła kosztuje 300~ dol. Po co typ miałby się bawić w sprzedaż do PL ryzukując przypałem.

Trzymaj się z daleka od takiego gówna, jeżeli nie chcesz patrzeć na świat przez kraty, jak niewinne chłopaki.
 

UNHOLY

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2020
Postów
375
Buchów
839
Odznaki
2
Kolego spokojnie.
Rozmowa wyglądała w stylu.
Gość: Siemka sprzedaje zielsko ( Przedstawia ofertę )
Ja: Spoko, mieszkam w Polsce zioło jest tu nielegalne.
Gość: to nie żaden problem, pisze że wysyłał już nie raz do Polski.
Ja: zapytałem z ciekawości jak pakuje
Gość: odpisał coś, ( nawet mi się patrzeć nie chciało ).
Strzeliłem tutaj posta. Ktoś mi napisał żeby go zgłosić i unikać podobnych.
Tak zrobiłem.

Stary tak pomiędzy nami to szczerze jakoś nie mam zamiaru po takiej rozmowie się przejmować. Mam się ukryć w tej sieci? Jakiś problem jest w tym, że obserwuje sobie coffiki a których byłem albo w jakimś tam czasie będę? Rozumiem, że nie każdy lubi mieć komunikatory; ja zielska nigdy w życiu nie sprzedawałem. Zaopatrywałem się osobiście u ziomka, bez żadnych uzgodnień co do miejsca czy czasu. W dupie mam, że ktoś napisał do mnie na insta. Upewniłem się tylko na forum, ba od tego chyba jest?
Dodatkowo powstał wątek który może uchroni nie jedną duszę.
Nawet się o przypał nie boje bo co mam się przejmować tym, że mam 0,5 grama na chacie hahahah.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,841
Odznaki
5
na necie piszą, że w USA 1 uncja (około 31g) wysokiej jakości zioła kosztuje 300~ dol. Po co typ miałby się bawić w sprzedaż do PL ryzukując przypałem.

Landed Cali w Europie lata po 80-100Euro za 3.5g. Po za tym większość Cali w Europie jest z black marketowych upraw albo z backdoorów tych legalnych.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół