nasiona marihuany

Instagram, oferty palenia.

Wyszukiwarka Forumowa:

ElGato

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2019
Postów
55
Buchów
2
Ostatnio ziomek wspominał mi o californijskich topach z insta, gdzie płacisz blikiem/bicoinem i dostajesz na paczkomat. Ponoć sprawdzone i działa, ale sam nie próbuje, nie ma po co.
Zgłębiłem jednak trochę temat i faktycznie jest ziomek co dodaje dziennie na stories prezentacje aktualnego sorta, wysyłasz swój nick do "wickr me", a on się do Ciebie odzywa i dogadujesz co chcesz.
Jednak ceny 100zł/g (może jest taniej, nie szukałem) średnio mnie przekonują, a też potrzeby nie mam. ;p
 

UNHOLY

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2020
Postów
375
Buchów
839
Odznaki
2
A u mnie trafił się ziomek co zamówił pakiet 3.5 gieta i o dziwo bez przypału i doszło elegancko, zamawiał od Polaka. Palenie ładnie wyglądało i pachniało, mocą nie różnice się od tego, które na miejscu jest. Czy to było mądre? Nie mam pojęcia, grunt, że mu się udało.

Ja zrezygnowałem właściwie na etapie tworzenia tego wątku, jednak dodałem z ciekawości. Zwłaszcza, że InPost coś ostatnio figle płatał odnośnie wysyłania dragów przez ich usługi. Zdecydowanie już lepiej wspierać lokalne interesy zwłaszcza, że wcale nie mam tak źle patrząc na inne regiony.
 

ElGato

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2019
Postów
55
Buchów
2
U mnie niestety jest ciężko, tzn dostawców w opór, ale jakość... tragedia, pozatym jak już nawet ziomek "po znajomości" robi 0.9 za 50, to ani nie chce tego komentować... Dlatego nie palę już nic z ulicy, chyba, że ktoś poczęstuje. Pojawia się jednak inny problem, bo jak już ja kogoś poczęstuje, to zawsze jest seria niewygodnych pytań: "łał, skąd to masz? Za ile? Załatwisz?" ;P
Co do tego instagramowego, jak będzie okazja, to chętnie spróbuję, ale raczej się dorzucę jak ktoś będzie zamawiał, ja w to się nie bawię, za bardzo poryty łeb... a może to właśnie "mądrość"? ;P
 

UNHOLY

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2020
Postów
375
Buchów
839
Odznaki
2
Na ulicy coś około 220 za 5 naprawdę dobrej baki.
Po znajomościach 18/190. Topy twarde zbite no i lepsze od osiedlowego critical, purple czy amezji hehehe

Takie pytania to standard. Każdy kontaktów szuka, każdy chce coś pogonić żeby mu się zwróciło, chyba że uprawiasz dla siebie.
Pozdro
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Ja bym chętnie trochę odsprzedał, ale nie mam komu xD Chociaż może i bym miał, ale wysłanie jednak budzi moje obawy.

I taka śmieszna historyjka co do jakości. Moje pierwsze automaty miałem okazję sprzedać znajomym siostry. Tylko dwa gramy wzięli, ale teraz, ponad rok później, wciąż wspominają je jako najlepsze palenie, jakie mieli w życiu. Na późniejsze sezony nie zdołali się jeszcze załapać (różne miasta), a dopiero one wyrwałyby ich z kapci :D
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
A ja w takim wypadku poszukałbym jakiejś przychodni z medyczną i ogarnął temat recepty. Lepsze z apteki niż syf o ziomka z osiedla tu przynajmiej wiesz co kupisz i musi to jakiś standard trzymać. Zawsze to jakaś opcja - chociaż nie wiem jak z dostępnością teraz.
 

ElGato

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2019
Postów
55
Buchów
2
No właśnie ostatnio dowiedziałem się, że recepta należy mi się jak psu buda i właśnie ogarniam dokumentację medyczną, żeby uderzyć do kliniki. Palenie mam swoje i dawkuje jak mi odpowiada ?, ale lepiej mieć podkładkę w formie papieru w razie "w".
Co do jakości i ceny suszu z apteki, mam mieszane uczucia, ale podobno zmniejszyli podatek z 23 na 8 i teraz ceny mają spać do około 450zł/10g.
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
U mnie niestety jest ciężko, tzn dostawców w opór, ale jakość... tragedia, pozatym jak już nawet ziomek "po znajomości" robi 0.9 za 50, to ani nie chce tego komentować... Dlatego nie palę już nic z ulicy, chyba, że ktoś poczęstuje. Pojawia się jednak inny problem, bo jak już ja kogoś poczęstuje, to zawsze jest seria niewygodnych pytań: "łał, skąd to masz? Za ile? Załatwisz?" ;P
Co do tego instagramowego, jak będzie okazja, to chętnie spróbuję, ale raczej się dorzucę jak ktoś będzie zamawiał, ja w to się nie bawię, za bardzo poryty łeb... a może to właśnie "mądrość"? ;P
To i tak nieźle, z opowiadań znajomych wynika, że w mojej okolicy to już tylko agenci 00.7 kwasicy zostali za 40 dyszki.
Co ciekawsze warto od nich za tyle brać, bo jak weźmiesz 5-tkę, to i tak zniżek nie dają (bo im się nie opłaca :ROFLMAO:) i zamiast dostać chociaż te 3.5 (0.7x5) to dostajesz 3
Pewnie to wina C-19... A tak serio to nie, dzieciarnia się za handel wzięła i są efekty.
Ja się bardzo cieszę, że nie muszę już od ~4 lat latać do "polisz dop dila" aka lód z połykiem na komendzie.

@Topic
Co do internetów i zamawiania w nich, to raczej jak ktoś do Ciebie piszę to ma lipę i mu nie schodzi.
Dostawców najlepiej szukać w sieci Tor, Silkroad polecam jako markecik, są też fora dla każdego się coś znajdzie.
Ogólnie to jest zazwyczaj tak, że dobrego towaru trzeba szukać, dobry towar Cię nie znajdzie i nie będzie szukał.
Jak ktoś ch*jnią handluje to musi potem wypisywać do ludzi i się tak reklamować, a jak jakościowym to ma konto gdzieś na markecie, multum dobrych opinii i towar się u niego rezerwuje, a następnie na niego czeka.
Ja osobiście też kupowałem na silku np. czyste MDMA i LSD w płynie. Stale kupuje i zawsze rezerwuje sobie szczyptę kifa z każdej dostawy prosto z Maroka i tu ciekawostka, jarałem różne hasze, a ten ich jest całkiem inny, pobudza i uzależnia - normalnie chce się go jarać cały czas z tytoniem, w paluszkach się na luzie rozpuszcza i zagrzewa. Aktualnie się pauzuje, ale meritum jest takie:
Chcesz dobry towar, nawet jeśli zależy Ci tylko na ziole, to bij na silka, wytypuj dostawce z dobrymi opiniami, zarezerwuj, opłać i czekaj na pakunek.

To jest mój poradniczek, jak sobie BTC wygenerować lewe i bezpieczne pod transakcje:
 

HaziBanani

Active member
Rejestracja
Lut 28, 2017
Postów
31
Buchów
74
to juz nie te czasy ze trzeba tora uzywac czy czego tam, wystarczy instagram i wickr me, duzo dobrych ofert, wystarczy znalezc dobrego pluga i miec przygotowany bitcoin, tylko nie pisz w pw ze chcesz cos kupic podaj poprostu swoj nick wickr me i tyle inaczej watpie ze ktos ci wogole odpisze
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
to juz nie te czasy ze trzeba tora uzywac czy czego tam, wystarczy instagram i wickr me, duzo dobrych ofert, wystarczy znalezc dobrego pluga i miec przygotowany bitcoin, tylko nie pisz w pw ze chcesz cos kupic podaj poprostu swoj nick wickr me i tyle inaczej watpie ze ktos ci wogole odpisze
Taa... powiedz mi jeszcze, że kupisz od losowego typa na instagramie zapas dobrego kifa albo pure cocolino, jak go niby zweryfikujesz i jego towar? W torze masz opinie jak na allegro czy innych portalach, wiesz co kupujesz i masz pewniaki, a tak przelewasz jakiemuś losowemu lumpowi co Ci spami siano w BTC i tyle typa widzieli albo dostajesz jakiegoś szczura. W tor wystarczy na forum wejść odpowiednie i masz oferty + opinie, też się wymieniasz wickrem. Bajki to na bok odstaw, bo to co uważasz za "nowoczesne" jest ryzykowne i nie chodzi tutaj już o przypał, tylko zwyczajną wy***kę albo strucie się. Zresztą każdy robi co tam uważa za słuszne, jak ktoś jest w wieku gimnazjalnym to i byle gówno mu będzie smakowało :dancee:
 

noelo

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2020
Postów
49
Buchów
16
Generalnie to Polak jest zbyt cwany by kupować na insta i osobiście czuję wy***kę gdy ktoś do ciebie pisze xD.
Jak zamawiać przez neta to tylko z cebulki albo z białego domu, płacić monero i brać zawsze narkomat z świeżym mailem. No i obowiązkowo sprawdzać co tam słychać na /thc/ na znanym internetowym forum kuraken.ork.
Jak tylko dowiedziałem się że można kupować w necie to skończyły się jakiekolwiek problemy z dostępnością bo nie dość że jakość dobra (jak sprawdzisz recenzje ofkors) to jeszcze taniej i dają więcej, a nie mniej jak to na ulicy bywa xD.

Zamawianie w necie >>>>>>>>> kupowanie na ulicy. Wygodniej, sprawniej, taniej.
 

ElGato

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2019
Postów
55
Buchów
2
Oczywiście, że na insta też się nie kupuje od pierwszego lepszego, a Ci którzy mają dobry towar, mają też dobre opinie i da się znaleźć coś fajnego. Co więcej jest to cholernie proste jeśli dobrze i na chłodno do tego podejdziesz. Miałem ostatnio okazjie spróbować takiego palenia, sorta od gościa i "cali" wszystko z insta. Cena 50zl/g i 100zl/g. Palonko piękne i na prawdę świetne. Sam nie bawię się w załatwianie czegokolwiek z sieci i z ulicy już też, ale kumpel przywiózł. Czy jest to bezpieczne to się nie wypowiadam, komputerowcem nie jestem, dlatego też w takie rzeczy się nie bawię. ;P
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Generalnie to Polak jest zbyt cwany by kupować na insta i osobiście czuję wy***kę gdy ktoś do ciebie pisze xD.
Jak zamawiać przez neta to tylko z cebulki albo z białego domu, płacić monero i brać zawsze narkomat z świeżym mailem. No i obowiązkowo sprawdzać co tam słychać na /thc/ na znanym internetowym forum kuraken.ork.
Jak tylko dowiedziałem się że można kupować w necie to skończyły się jakiekolwiek problemy z dostępnością bo nie dość że jakość dobra (jak sprawdzisz recenzje ofkors) to jeszcze taniej i dają więcej, a nie mniej jak to na ulicy bywa xD.

Zamawianie w necie >>>>>>>>> kupowanie na ulicy. Wygodniej, sprawniej, taniej.
Otóż to, z tym monero bym nie szalał, zwykłe BTC wystarczy odpowiednio pozyskane - nie na swoje dane.
Najlepszy towar pod nabycie, co by to nie było i pewnych dostawców znajdzie się tylko na cebulce bez wiedzy i kontaktów.

Co do e-mail to ważna sprawa, warto też wcześniej kupić kartę SIM z zarejestrowanym numerem na słupa i nawet jej nigdy nie uruchamiać, tylko po to żeby ten numery podać dla inpost'u, bo numery losowe sprawią, że ktoś zgarnie SMS o paczce - słyszałem kiedyś o lipie z tego powodu, pech sprawił, ze SMS'a dostał policjant z tego samego miasta co odbiorca właściwy. Oczywiście paczkę odebrał, bo sam coś w tym samym czasie zamówił, odpakował w samochodzie i tylko na chłopa już z kolegami poczekał pod paczkomatem. Numery typu 111111111 podpadają też.
Do e-maili polecam yandexa założyć i wykorzystać go do założenia np. protona, po założeniu protona na yandexa, wywalamy go, po całej transkacji usuwamy też protona.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Ja czasem cartsy kupuje przez insta i jeszcze mnie nikt nie wy***ał. Polacy jak zwykle 100 lat za czarnymi hehe
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Ja czasem cartsy kupuje przez insta i jeszcze mnie nikt nie wy***ał. Polacy jak zwykle 100 lat za czarnymi hehe
Karty to wystarczy w google wpisać i pierwsze ogłoszenie z ogłaszamy24 i masz, bez wy***ek, to powszechny towar do tego tani.
Jakby ktoś miał na tym oszukiwać to niezły desperat by musiał być, jest różnica robić transakcje na 5 kart za 100-150 zł, a na zapas np. 50G konkretnego i sprawdzonego skuna:
- Koszta
- Ryzykowność
- Nielegalność
Karty to groszowa sprawa i do tego w pełni legalna, nie ma w tym nic nielegalnego, to mógłbyś w sklepie sprzedawać, bo karta ma być zarejestrowana, nigdzie nie piszę, że na posiadacza. Nawet jakby Cię ktoś miał na tym walnąć, to stracisz grosze ot całe ryzyko.

"JESZCZE" to tutaj myślę słowo klucz. Kibicuje, żeby to "JESZCZE" trwało wiecznie.
Widzę podejście do spraw jest jakie jest, niech się dzieje co chce.
Wszędzie "hermetyka", a więzienia za byle gówno przepełnione, gdzie sprawy z palcem w dupie były do uniknięcia albo wybronienia.
Pozostaje mi tylko mieć nadzieje, że Ty na tych kartach z insta poprzestajesz i nie zamawiasz tam towaru.

Tak z ciekawości, jaką macie pewność, że konto na instagramie oferujące towar to nie podpucha policyjna starannie przygotowana?
Co wy, psiarnie macie z totalnych debili, którzy się jeszcze nie zorientowali w tym temacie? To nie jest drogówka co będzie dalej stała z suszarką w dobie yanosików i google maps :LOL:
Potem niespodzianka pod paczkomatem :oczy:

Kuźwa, widzę te powszechne zainteresowanie i zaufanie dla insta, może pora się przebranżowić i oskalpować paru łebków.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół